Şimdi Ara

2005 Seat İbiza alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamın aleyküm 2005 model seat ibiza var bi tane araçda iki parça değişen lokal boyalar mevcut. Daha önce hiç seat kullanmadım araç hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? *parçası pahalı mıdır? Piyasası nedir? Kronik sorunları var mıdır?
    Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ve as
    dizelse motoru çok gürültülü çalıştığı ancak mazotu kokladığı söyleniyor.
    parçasının pahalı olduğunu düşünmüyorum ancak. servisinden emin değilim.
  • Parçası pahalı değil. Piyasası biraz düşük, alıp 2-3 ay sonra satacaksanız almayın ama 2-3 yıl binerim diyorsanız olur. Gayet mantıklı bir araba, alınabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benzin, dizel?
    Poloda kullanılan motorlardır. Parçası Vw ile aynı pahadadır.
    İbizaya her konuda güvenebilirsin de, değişen falan varmış sorunlu bi araç alma.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-lpg-li-seat-ibiza-1.4-uygun-fiyata-322116632/detay/

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler araç bu linki yukarıda 1.4 benzinli bi araç. sorunlumu degil mi ustama gösterecegim asıl amacım yukarıdaki soruların cevabını ogrenmekti başka ekleyecek olan olursa sevinirim.
  • 1.4 Hitler motor sorunsuzdur LPG'ye tam uyumludur. Fakat o paraya Reference boş donanım alınmaz. Fabia da bakabilirsiniz alternatif olarak.
  • fabia lara da çok bakıyorum ama 2001 modellerinin temizi 21 22binden aşağı yok onceligim fabia idi ama temiz bulamadım. 20000 param var o da üstüne 10bin konuş hali :)
  • önemli olan tavan ve kaput dediyse vardır bir hikmeti

• Ufacik arabaya cok istemisler piyasasi dolusu 14-15 idi zamaninda.Dar bir arac ve bagaj neredeyse yok.Yalniz 1.6 si daha tutuluyor diye biliyorum.

Bu paraya ben olsam olabildigince yuksek model bakarim marka farketmez clio olur,accent olur...

• Bunlarda iki tip motor var 1.4 8valf 75bg ve 1.4 16valf 100bg haberiniz olsun satici ile görüşün kac bg olduğunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.