Şimdi Ara

2005-2006 civic mi corollamı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2005-2006 model civic veya corolla arasında kaldım bu araçları kullanan veya kullanmış olanlar bana yardım edebilirmi?araçların artı ve eksilerini yazarsanız karar vermem de yardımcı olursunuz.

• Hiç uzatmaya gerek yok tabiki corolla,
  • corolla
  • da civic in hangi modeli?
  • Ben 2004 1.6 civic kullandım tavsiye ederim.Auris e hayran olduğum için değiştirdim
  • Bu sorunun cevabı burada başka, Honda topiginde başka çıkacaktır... HER YİGİT BİNDİGİ ATI ÖVER... Çok eski bir atasözü...karar ve para sizin...Ben Corollamdan çok memnunum...Servisleri yine öyle.. Saat gibi çalışır.....Sorun yaşamadım...Çok şükür...
  • 2.elini düşünürsen corolla al,sportif ruhlu bir aracın olsun istiyorsanda civic al.Geri kalan tüm ayrıntılarda 2araçta birbirinin aynıdır japonların klasik başarıları ve sorunları ortak olarak ikisindede mevcut...saygılar
  • arkadslar bende ıkı arac arasında kaldım..civic 2006 ve corolla 2006 aynı ozelıklerde olan ıkı modelın arasında kararsızım..ama toyotanın yuzde99 da olsa az problemlı olması benı bu arabaya yonlendırdı..
  • arkadaşlar teşekkür ederim sanırım corolla alacağım.
  • ben olsam civic alırdım 2006 kasalarda civic bence daha güzel.
  • Ben daha çok Honda forumuna takılan .. mevcut arabası 2004 Civic olan, annesinin 96 model Corolla xei si ile büyümüş bir japon cuyum :)...

kararıda neleri önceliklendirdigine göre değişir bence bu sorunun cevabı ...
    bence tüketim ve performans olarak Civic...
    ses ve belki biraz da konfor olarak Corolla...

2side sağlam ve sorusuz araçlar.. bu konuda kafa kafaya diyebiliriz...

tasarım ise tamamen sana kalmış.. ama Civic in arka alanaı özellikle düz zemin olmasıyla daha başarılı...

aklıma gelenler bunlar...

bunun yanında bu araçlar arasında muhtemelen civic in şansızmanı daha kısa oranlı .. o yüzden iyi gidiyor... ama bu birazda yol gürültüsünün yanında motor seside ekleyebilir.... fren konusunda ise tahminlerime göre corolla fabri çıkışı olarak daha iyi .... ancak civic üzerinde aynı ebat jant ve benzer kalitedeki lastiklerlede iyi sonuç alırsın ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atoprak -- 12 Kasım 2008; 0:17:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.