Şimdi Ara

2004 Model Range Rover Vogue Alacağım. Yardıma Ihtiyacım Var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
4.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 2004 Range Rover Vogue araç bulduk. Ailecek biraz iyi yapılıyız ve bütçemize göre bu aracı bulduk. Bundan daha ufak araçlarda, tam tabir etmek gerekirse üst üste gibi oturuyoruz. Bütçemiz 100 binlira ve bu araçta tam bu civarlarda. 200.000 Km de, 3. sahibinden ve yıpranmamış yorulmamış bir araç (gibi görünüyor). Almadan tabiki detaylı bir expertize sokacağız. Daha önce hiç Range Rover kullanmadık ve araç hakkın da heybeti, gidişi ve 3.0 TD6 BMW motoru kullandığın dan başka hemen hemen hiç bir bilgimiz yok. Balata, disk vb gibi parçaları da X5 parçarlarıyla bire bir aynıymış. Aracı daha önce kullanmış arkadaşlarımız varsa, sorunların dan, güzelliklerin den vs bahsedebilirseniz çok sevinirim.

Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

• maslak oto sanayii'nin en butik klasik otomobil restorasyon dukkanlarinin birinde benim simdiki aracin eksigini gedigini gideriyordum.. bir taraftan da gelene gidene bakiyorum, iceride corvette stingray, porsche speedster (ki arac tr'ye gelir gelmez cem yilmaz 300bin$ verdi araca, aracin ayni zamanda dukkanin da sahibi olan kisi vermedi).. bir de range rover duruyor, cillop gibi afedersiniz. 2010 model, gittim yanina dedim ben bu araclari cok begeniyorum, hayatimin bir bolumunde sahip olmak istiyorum bu araclara ama tirsiyorum..

dukkanin basinda duran metin beyden cesaret bekliyorum. desin ki bakariz ederiz, fakat dedi ki "korkun zaten! agir araba, freni suspansiyonu ona gore. bir de ingiliz arabasi. surekli sorun sorun. zaten bu yuzden satiyoruz" dedi. o begendigim arac da dukkan sahibinin esininmis..

boylece benim de discovery iv, veya vogue hayalim sona erdi. yani uzun lafin kisasi bulasmayin. 1 milyon₺ oldugu zaman sifir alip, borusana dava acarak zorla geri veren tandigim da var. onun da hikayesini baska zaman yazarim.
  • Sıfırı 80 bin sterlin olan arabanın 14 yaşında hurdalık olanına 100 bin TL vermek sizin için mantıklıysa neden olmasın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Range ile ilgili bilgim yok fakat 14 yasinda bir arac yerine genislik acisindan önerim otomobil ruhsatli minibus tarzi araclar bakin. Vito 111 o butceye araclar bulunur genislik olarak tatmin eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Öyle düşünürsen Amerika da 40 binlik m4 bursa 700 bin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Ranger Rover lar sıkıntılı araçlar iyi araştırın sonra pişman olmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Lewandowski RL9

Öyle düşünürsen Amerika da 40 binlik m4 bursa 700 bin
    M4 80 Bin euro.O kadar abartmayın.Ayrıca onuda öyle düşünürüm zaten.80 k lık arabaya 700 k verecek kadar parayı kolay kazanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Sıfırı 80 bin sterlin olan arabanın 14 yaşında hurdalık olanına 100 bin TL vermek sizin için mantıklıysa neden olmasın?
    Ne yapsınlar? Sıfırını almak için ingiltere ye mi yerleşsinler

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Ne yapsınlar? Sıfırını almak için ingiltere ye mi yerleşsinler

Alıntıları Göster
    Öyle bir imkanları varsa çok mantıklı olur.Ama ingiltere den oturma izni almak tr den 1 milyona sıfır range rover almaktan daha zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Öyle bir imkanları varsa çok mantıklı olur.Ama ingiltere den oturma izni almak tr den 1 milyona sıfır range rover almaktan daha zor.

Alıntıları Göster
    Yarın oturma izni alıp gitseler ellerindeki para 17 bin pound yapıyor. Yine sıfır range rover alamıyorlar

• maslak oto sanayii'nin en butik klasik otomobil restorasyon dukkanlarinin birinde benim simdiki aracin eksigini gedigini gideriyordum.. bir taraftan da gelene gidene bakiyorum, iceride corvette stingray, porsche speedster (ki arac tr'ye gelir gelmez cem yilmaz 300bin$ verdi araca, aracin ayni zamanda dukkanin da sahibi olan kisi vermedi).. bir de range rover duruyor, cillop gibi afedersiniz. 2010 model, gittim yanina dedim ben bu araclari cok begeniyorum, hayatimin bir bolumunde sahip olmak istiyorum bu araclara ama tirsiyorum..

dukkanin basinda duran metin beyden cesaret bekliyorum. desin ki bakariz ederiz, fakat dedi ki "korkun zaten! agir araba, freni suspansiyonu ona gore. bir de ingiliz arabasi. surekli sorun sorun. zaten bu yuzden satiyoruz" dedi. o begendigim arac da dukkan sahibinin esininmis..

boylece benim de discovery iv, veya vogue hayalim sona erdi. yani uzun lafin kisasi bulasmayin. 1 milyon₺ oldugu zaman sifir alip, borusana dava acarak zorla geri veren tandigim da var. onun da hikayesini baska zaman yazarim.

• redbul_540 kullanıcısına yanıt
    40 bine 2014 var amerikada

• Degerli yorumlariniza ve gereksiz yorum yapan arkadaslara da en azindan vakit ayirdiklari icin tesekkur ederim. Vito tarzi bir arac dusunmuyoruz, minibus oldugu icin. Alacagimiz arac cok diri ve cok ozenle kullanilmis. 3.0 td6 motorlarin bmw motoru oldugu icin sorun cikarmadigi fakat sonrasinda gecis yaptiklari ford motorlarin da sorun oldugunu okudum ben. Körüklerin de vs sorun cikabildigi yaziyor, 2500 liraymis tanesi, üzücü bir rakam. Kendimiz araclara zaten cok deger veriyoruz ve cok buyuk bir titizlik ve ozenle kullaniyoruz. Bakimlarina vaktinde girdiginde bu arac basimiza nasil dertler acabilir. Araca sahip olmus veya bilgi sahibi arkadaslar dan cevap beklemekteyim. Tekrar tesekkur ederim.

Arac 3.0 td6 dizel bu arada.

• Gayet keyifli gosterisli arac

Bmw motorlu olan ender range modellerinden biri avantajli bu yuzden

Cok iyi bakimli olmasi gerek gecmisini arastirip o sekilde alinmali

Oldukca buyuk iri arac

Kasa agir olmasina ragmen tork oldugundan gidisi iyi sayilir

Tuketim sehir ici 14-15 sehir disi 7-9 arasidir

Koruk - sanziman - koruk motoru - turbo yaglanmasi kontrolu - alt paslanma kontrolu gibi kontroller yapilabilir

Sport 2.7 den daha sorunsuz oldugu kesin

Araci normal sedan otomobil yerine arazi araci gibi yormadan sakin kullanilirsa sorun cikarmama olasiligi yuksek

Emin olunki bu kasalar ford motorlularindan ve yeni kasalardan daha az sorun cikarir yeterki duzgun bakimli garaj araci cok el degistirmemis mumkunse ilk sahibinden bulunursa dahada iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canbeyt -- 17 Nisan 2018; 8:41:1 >
  • Elbette bir Range'in yerini tutamaz.
    Ama 10 yaş genç oluşu, düşük kilometresi, nispeten az sorun çıkarma olasılığı, parça ucuzluğu açısından şu örneği aklınızın bir köşesine yazın.
    Ssangyong Rodius

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ssangyong-2014-rodius-dizel-otomatik..7-kisilik..hatasiz-boyasiz-522532637/detay
  • Şunu göz ardı etmeyin : Aldığınız araç 14 yaşında 100.000 TL değerinde bir araçta olsa bu aracın parçası eskimiyor parça hep yeni, siz parça değiştirdiğinizde 2.000.000 TL değerindeki yeni Range ile aynı parça ve işçilik ödeyeceksiniz üstelik o araç sorun çıkmarmazken siz sorunsuz araç bile bulmuş olsanız zaman aşımından dolayı yenilenmesi gereken onlarca aksam olacak...

• Aracın gösterişi kalite hissi insanı etkiliyor.bütçeniz dogrultusunda ulaşilabilir olmasıda cekici kılıyor.ama Grand picasso tarzı bir araç almak sanki daha mantıklı aileniz icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: justcontrol

Degerli yorumlariniza ve gereksiz yorum yapan arkadaslara da en azindan vakit ayirdiklari icin tesekkur ederim. Vito tarzi bir arac dusunmuyoruz, minibus oldugu icin. Alacagimiz arac cok diri ve cok ozenle kullanilmis. 3.0 td6 motorlarin bmw motoru oldugu icin sorun cikarmadigi fakat sonrasinda gecis yaptiklari ford motorlarin da sorun oldugunu okudum ben. Körüklerin de vs sorun cikabildigi yaziyor, 2500 liraymis tanesi, üzücü bir rakam. Kendimiz araclara zaten cok deger veriyoruz ve cok buyuk bir titizlik ve ozenle kullaniyoruz. Bakimlarina vaktinde girdiginde bu arac basimiza nasil dertler acabilir. Araca sahip olmus veya bilgi sahibi arkadaslar dan cevap beklemekteyim. Tekrar tesekkur ederim.

Arac 3.0 td6 dizel bu arada.
    Körükler sıkıntı çıkarmaz, pahalı olduğu için bakım zamanında çoğu kişi değiştirmez. Arızalanana kadar kullanılır, ömrü dolunca bozulur. Sorunlu denir. Halbuki körüklerin değişim zamanı çoktan gelmiştir.

• İyi bildiğim bir araçtır aklınızda ne varsa yoneltebilirsiniz

• canbeyt C kullanıcısına yanıt
    Aracı kesinlikle normal sedan bir araç gibi trafikte kullanacağız. Araziyle hiç işimiz yok diyebilirim.
  • 100 binlere passat golf kia hyundai alanlar enayi zaten...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.