Şimdi Ara

2004 Chevrolet Lacetti Sw almayı düşünüyorum.Araç hakkında bilgi alabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Chevrolet lacetti sw almak istiyorum 2004 felan,günlük ortalama 10 km yol yapıyorum,araç nasıldır kronik sorunu var mı?Benzinli 1.6 +lpgli kullanmayı düşünüyorum. Bana sorun çıkarır mı,zor bulunan parçası varmı? Yolumuz çok iyide degil çok kötüde,yakıtı nasıldır çok yakar mı,imla için kusura bakmayın mobilden yazıyorum,ilgilenen herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan74 -- 16 Mart 2013; 15:40:07 >

• geçenlerde dayı oğlu sattı 19.500 e 2005 model 3 parça boyalı orj lpgli otomatik.yaklaşık 4 yıl kullandı.Öncelikle gördüğüm kadarıyla fazla bir sorun yaşamadı , fakat lpg orjinal olmasına rağmen sürekli arıza lambası yakıyordu yetkili servisede baktırdı servis lpg den kaynaklandığını söyledi.Ancak 2 ayda bir servise lamba söndürtmeye giderdi başkada bir sorun yaşadığını hatırlamıyorum yada bilmiyorum.Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEYZEN61

geçenlerde dayı oğlu sattı 19.500 e 2005 model 3 parça boyalı orj lpgli otomatik.yaklaşık 4 yıl kullandı.Öncelikle gördüğüm kadarıyla fazla bir sorun yaşamadı , fakat lpg orjinal olmasına rağmen sürekli arıza lambası yakıyordu yetkili servisede baktırdı servis lpg den kaynaklandığını söyledi.Ancak 2 ayda bir servise lamba söndürtmeye giderdi başkada bir sorun yaşadığını hatırlamıyorum yada bilmiyorum.Saygılar

kardeş söylediklerin kronik her araçta var mı ya,bide ben manuel düşünüyorum zaten..

• quote:

Orijinalden alıntı: berkan74

quote:

geçenlerde dayı oğlu sattı 19.500 e 2005 model 3 parça boyalı orj lpgli otomatik.yaklaşık 4 yıl kullandı.Öncelikle gördüğüm kadarıyla fazla bir sorun yaşamadı , fakat lpg orjinal olmasına rağmen sürekli arıza lambası yakıyordu yetkili servisede baktırdı servis lpg den kaynaklandığını söyledi.Ancak 2 ayda bir servise lamba söndürtmeye giderdi başkada bir sorun yaşadığını hatırlamıyorum yada bilmiyorum.Saygılar

kardeş söylediklerin kronik her araçta var mı ya,bide ben manuel düşünüyorum zaten..

her araçta olduğu konusunda bilgim yok eğer böyle kronik bir arıza varsa bu manuel otomatik farketmez diye düşünüyorum.Forumda bahsettiğimiz araçtan kullanan mutlaka vardır sana daha sağlıklı bilgiler verebilirler.Saygılar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkan74

quote:

her araçta olduğu konusunda bilgim yok eğer böyle kronik bir arıza varsa bu manuel otomatik farketmez diye düşünüyorum.Forumda bahsettiğimiz araçtan kullanan mutlaka vardır sana daha sağlıklı bilgiler verebilirler.Saygılar

Çok sağol,teşekkürler bilgi için,bakalım mutlaka kullanan arkadaşlarda görüşlerini yazarlar.

• konu arka sayfalara düşsün istemiyorum,fake değil konu çünkü,gerçekten almayı düşünüyorum,bilgisi olan arkadaşlardan bilgi alabilsem daha rahat karar vericem.
  • 2004 model sedan 1.4 95 beygir kullanıyorum.2008 nisan ayında 80000 kilometredeyken almıştım araç şuanda 185000 kilometrede herhangi motor arızası olmadı bugüne kadar.2 ay önce aracın önüne otobüs çarptı sol farımı kırdı ve Almanya'dan 2 ay orjinal farın gelmesini bekledik.süspansiyonun sert olması ve biraz fazla yakması dışında bence aracın tek kötü yanı ikinci el piyasasının olmaması.250000 ve üzeri kilometreleri görene kadar da satmayı düşünmüyorum.
  • güzel bi araç ama plastik kalitesi vasat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

güzel bi araç ama plastik kalitesi vasat.

Bu aracı alacak arkadaş plastik kalitesini ne yapsın? Koyar benzinini biner. İşini görsün yeter. Fazla sorun çıkartmasın, çok yakmasın vs.
  • ben 6 yıl chevrolet kalos kullandım. Hiç bir konuda başımı ağrıtmadı.
    1.4 16v 95 hp lik motora atiker taktırdım, LPG de de üzmedi.
    2. el düşük derler ama alırkende ucuza alıyorsun.
    bence fiyatına göre iyi bir araç...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.