Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2003 norton gost kullanımı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> 2003 norton gost kullanımı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    151 Mesaj
    slm arkadaşlar.xp home edition kullanıyorum.c deki bilgileri d ye yedeklemek istiyorum.bu işlem için norton gost 2003 kullanabilirmiyim.ve nasıl yedekleme yapabilirim.teşekkürler.

|
    |
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    GHOSTU KULLANABİLİRSİN YALNIZ C DEN D YE PARTİTİON KOPY YAPARSAN D DEKİ BİLGİLERİNİ SİLERSİN BUNU GÖZE ALAMAM DERSEN NORMAL BİLDİĞİMİZ KOPYALA YAPIŞTIRI KULLAN
    |
    |
  • Yarbay
    2550 Mesaj
    Ben arkadas tavsiyesi ile 1 aydır Ghost kullanıyorum,cok pratik,C'yi D'ye kopyaladık 1.04GB yer kaplıyor.
    |
    |
  • Teğmen
    151 Mesaj
    ii arkadaşım ama nasıl kullanılıyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    320 Mesaj
    ya bence sen direk kopyala yapıştır yap
    |
    |
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj
    Abi 2 secenegin var. Ya diskin image ini alacaksin. Ki ghostu actigin zaman Ghost basic>-backup i secip orda istedigin partitionun image ini istedigin partitiona alabilirsin. Geri yuklemek istediginde ise Ghost basic>-restore u kullanabilirsin. Diger secenek ise partitioni klonlamak. Bunuda Ghost advanced>- clone dan yapabilirsin. Tabii bu durumda clonu yapistirmak istedigin partition format yiyip daha onceki dosyalari kaybettigi icin dikkatli ol. Cunku ben o yuzden yanlislikla basta 10 gb lik mp3 arsivim olmak uzere pekcok veriyi kaybetmistim. Kolay gelsin.
    |
    |
  • Binbaşı
    1589 Mesaj
    Nortaon ghost ı nereden indirebilirim?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj
    |
    |
  • Teğmen
    151 Mesaj
    peki arkadaşlar gost ne kadar sıkıştırıır
    |
    |
  • Teğmen
    151 Mesaj
    hadi arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj
    ben sistemimi sıkıştırmadan 3 cd sıkıştırarark tek cd halinde yazabildim tabi bu aynı olmaz tabi her bilgisayarda programları sıkışrırabilirlikleri farklı çünkü, c nin yedeğini d ye yazabilirsin bende öyle mesela d dekilerde bişi olmuyo ama partition nı image yap secenegini kullanman gerekiyor takıldığın bişey olursa özelime atabilirsin
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.