Şimdi Ara

2003 Model GRAND CHEROKEE CRD-Hurda ARAÇ YASASINA takılırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fleetwood1991 -- 6 Eylül 2023; 6:9:21 >

• anlamadım ki hurda araça yasası ile ne alaka?

bir de bu aracı iyi gösterdiniz mi? alayının kmsiyle oynanıyor.

motoru yapıp da satan çok var piyasada dikkatli olun. sonuçta bi şahin değil.pahalıya mal olur sorunlar
  • Michael Wittmann M kullanıcısına yanıt
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fleetwood1991 -- 6 Eylül 2023; 6:9:31 >
  • Öyle bir şey olmaz. Gönül rahatlığıyla alınız.
  • 10 yıllık arabayı hurdaya çıkartsalar piyasada araba kalmazki.
  • 70 model araçları kaldırmadılar daha 2003 araçları mı kaldıracaklar.
  • O aracı almayın allah aşkına. Bir komşuda var araba değil modern traktör bildiğin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkebay

O aracı almayın allah aşkına. Bir komşuda var araba değil modern traktör bildiğin.

adam ne sormuş sen ne demişsin. konuyla alakalı yazsana kardeşim. babası beğenmiş, hoşuna gitmiş. zevkler ve renkler tartışılmaz.

konuya dönecek olursak bende 80-85 model mercedes almayı düşünüyodum ileride ama bu yasa yüzünden hayallerim iptal oldu. şimdi hyundai accentlere, clio, paliolara falan bakıyorum.

cidden şu yasanın çıkması çok mantıksız geliyor.
  • bence o fiyatlara bir captiva bakın en az 5 yaş daha genç olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Japon.Türk.San

quote:

Orijinalden alıntı: ilkebay

O aracı almayın allah aşkına. Bir komşuda var araba değil modern traktör bildiğin.

adam ne sormuş sen ne demişsin. konuyla alakalı yazsana kardeşim. babası beğenmiş, hoşuna gitmiş. zevkler ve renkler tartışılmaz.

konuya dönecek olursak bende 80-85 model mercedes almayı düşünüyodum ileride ama bu yasa yüzünden hayallerim iptal oldu. şimdi hyundai accentlere, clio, paliolara falan bakıyorum.

cidden şu yasanın çıkması çok mantıksız geliyor.

Sadece görüşümü paylaştım arkadaşım, sana ne oluyor? Alana hayırlı uğurlu olsun tabii ki niye aldın diyecek halimiz yok.

• Eğer benim 2004 Civic'imi hurdalıkta demir topu haline getireceklerse belediye binasının içine sokarım, orada da yakarım.

Böyle bir şey imkansız.

Köylü sebzesini meyvesini 20 senelik 25 senelik arabalarla getiriyor. Onlar hurdaya ayrılırsa pazardan bir şey yiyemeyecek miyiz?
  • 10 yaşındaki araba hurda ise 50.000 liralık 0 arabanın 20000 lirası vergi olmasın 35 e alalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok abi ne hurdası ya. Piyasada e30 BMW'ler dolanıyor. Hurda yasası anca Murat 124'ü kaldırır piyasadan, o da sahibine yarar. Adam satamıyor zaten arabayı, 5 milyara köser devlete geçer.
  • Arabayı bariyere vurum kaskodan 58000 alın :D :D saka bı yana Tayyip çapulcuda olduğu gibi lafın gelişi öyle demiş, 25 yaşın üstündekiler hurda

• quote:

Orijinalden alıntı: newmonarch

En büyük kafama takılan soru ise, Başbakan'ın sözü oldu. "10-15 yaş üstü araçlar Hurdadır" demesi kafamı karıştırıyor. Bu bütün 10-15 yaşındaki araçlar için mi geçerlidir?
    .

tabii ülkede herkes binlerce lira maaş alıyor,gelir seviyesi dünyanın ilk sıralarında bir ülkedeyiz.10 -15 yaşında araba hurda...millet o 10-15 yaşındaki aracı almak için nasıl dişinden tırnağından artırıyor.onu hesaba katmasınlar.yazık bu ülkeye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: anka0658

quote:

Orijinalden alıntı: newmonarch

En büyük kafama takılan soru ise, Başbakan'ın sözü oldu. "10-15 yaş üstü araçlar Hurdadır" demesi kafamı karıştırıyor. Bu bütün 10-15 yaşındaki araçlar için mi geçerlidir?
    .

tabii ülkede herkes binlerce lira maaş alıyor,gelir seviyesi dünyanın ilk sıralarında bir ülkedeyiz.10 -15 yaşında araba hurda...millet o 10-15 yaşındaki aracı almak için nasıl dişinden tırnağından artırıyor.onu hesaba katmasınlar.yazık bu ülkeye...

Tayyip her sene son model s500 e binip korumalarındada gmc,chevy görüyor ya acaba bu ulkenın hepsı onun gıbı araçlara mı bınıyor sanıyor :D

• #DirenGrandCherokee

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.