Şimdi Ara

2003 ASTRA 1.6 NJOY TAVSİYE EDERMİSİNİZ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2003 ASTRA 1.6 NJOY ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KULLANAN ARKADAŞLAR TECRÜBE VE TAVSİYELERİNİ İLETİRSE SEVİNİRİM.. KULLANIMI,KLASİK AIZALARI VARMI,YAKIT TÜKETİMİ,PERFORMANSI VB.

• Herhalde G kasa dediğiniz araç. H kasalar 2004'de çıktı diye biliyorum çünkü.
    G kasa Astra'lar gayet güzeldir. Performansı çok iyi bir araçtır. Yakıt olarak da ne az yakar ne çok yakar diyim.

H kasalardan bahsediyosanız eğer 2004'de piyasaya çıktı. 1.6'lerın performansları çok çok iyidir. Yol tutuşunda en iyilerden birisidir. Konfor üst seviyededir.
    Ancak 1.3'ler için performans olarak pek bişey diyemeyeceğim. Ekonomi için çok iyi araçtır.

Genel olarak güncel kasa ve Classic versiyonlarını tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 17 Eylül 2007; 1:22:02 >
  • 2003 ENJOY LAR GÜZEL GERÇEKTEN ZATEN G KASALARDA ENJOY DONANIMI 2003DE ÇIKTI 2004E KADAR SÜRDÜ SANIRIM..BENCE DÜŞÜNMEDEN ALINABİLECEK BİR ARAÇ ELEGANCE VERSİYONUDA BİR OKADAR GÜZELDİR G KASALARIN TAVSİYE EDERİM SORUNSUZDUR..
  • yol bilgisayarı yok o araçlarda
  • yol bilgisayarının kralı var hemde türkçe....... g kasa astra hem şekil hem performans açısından yeterlidir..... 1.6 motorları 1.6 dan beklenebilecek herşeyi tam anlamıyla verir 1.4 ten uzak dur ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elegance883 -- 17 Eylül 2007; 20:33:38 >
  • türkçe yol bilgisayarı yalnız 2004,lerde var..
  • Astra, Focus Hatcback ve Civic Vtech Hatchback arasında çok kararsız kaldım halen araştırma aşamasındayım bi karar verebilsem gerisi kolay olucak
  • BENDE 2003 ELEGANCE VAR YOL BİLGİSAYARI TÜRKÇE!
  • Arkadaşlar lütfen yardım. Bende 2003 astra comfort(17500 Ytl) ve 2001 astra CD(18500ytl) arasında kaldım. CD modelinde 4 airbag ve sıfır lastikler var. Hangisini tavsiye edersiniz acele karar vermem lazım.
  • KM'ler kaçta iki aracında.
    Özelliklerini karşılaştırarak bunu ayırt edebilirsiniz. CD sanırım o dönemin en full modellerindendi.
  • Bu Yol bilgisayarı çok mu önemli bişey? olsaaa ne olmasa ne?
  • Yol bilgisayarı deponuzda kalan yakıtı, gidebileceğiniz mesafeyi, yaktığınız değeri, radyoda çalan istasyonu, hangi şarkı olduğunu, şarkı hakkında bilgileri, radyo ismini yazan bir ekrandır. Bunlardan artı özellikleri de mevcut olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 18 Eylül 2007; 17:32:41 >
  • Kardeş yol bilgisayarı olmayan astra larda da bilgi ekranı var ordada dış sıcaklık, radyo isimleri tarih saat gibi şeyler yazıyor sadece gideceğimiz menzil depoda kalan yakıt vs. göremiyoruz. Bu olay bu kadar önemli mi onu demek istedim. zaten yol bilgisayarlarındaki anlık tüketim değerleri, menzil gibi değerler göreceli değerlerdir onlara göre hesap kitap yaparsan yanarsın. dolayısıyla dijital bilgi ekranıda olsa bişey farketmiyor Onu demek istedim.

Konuyu açan dostum bahsettiğin araç 2003 Astra Njoy güzel bir araçtır tavsiye edilmemesi için hiç bir neden yok. Alırsan güle güle kullan. herkese selamlar saygılar kazasız yolculuklar.
  • Kullanan arkadaşlar yakıt sarfiyatı hakkındada bilgilendirirse sevinirim
    ayrıca Ford Focus Ghia ile karşılaştırdığımızda hangisini tavsiye edersiniz
  • 6 litre şehir dışı 9 litre şehir içi performansı focus tan çok daha iyi....... ama donanım ve confor olarak ghia nın gerisindedir.....
  • bende astra njoy hb 2004 model var. ve gayet memnunum.
  • Bende 2004 Astra Njoy Sedan var. Çok çok memnunum. Şimdiye kadar çok şükür hiç şikayetim olmadı. Yol bilgisayarı sadece radyo vb. için işe yaramıyor. Geçende arka stop fren lambam arızalanmış. Direkt olarak ekranda "FREN LAMBA ARIZA" diye yazdı. Ayrıca silecek suyu seviyesi, balatalar vb. hepsi yazılı olarak ekranda yazıyor. Bence büyük avantaj...
  • Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.. arkadaşların yeni yorumlarını bekliyorum
  • astra ya binipte memnun olmayani zor bulursun...... rahatlıkla alıp binebilirsin
  • astralar çok sorunlarıyla ön plandadırlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.