Şimdi Ara

2003 1.6 SOL HB Corolla için 14' jant - YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

imzamdaki corolla aracımın orjinal kulandığım 4mevsim lastik ebatları 195 60 r15
    şimdi bir arkadaşımdan sıfır hiç kullanılmamış 3511 tarihli (Eylül 2011) kış lastiği aldım 185 65 r14

şimdi 14" teneke jant alarak bu kışlıkları kullansam ne gibi dez avantajları olur

fikirlerinizi yazarmısınız

syg,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyDNA -- 9 Kasım 2012; 20:38:28 >

• Teneke jant dediğin bedava değil. En az 250 - 300 lira para ödeyeceksin. Arkadaşının lastiklerini sah. com da tanesi 100 - 150 den sat.Güzel resimlerini çek ilan koy...Janta vereceğin parayı üzerine ekle..Normal ölçüde LASSA kışlık lastiklerini al şu anki jantlarına tak. Makul ve mantıklı davranış bence budur..ARKADAŞININ LASTİKLERİNİ KULLANMA MALİYETİN 4 TANE JANT PARASI...Satıyorum deyince çok zor satılıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Teneke jant dediğin bedava değil. En az 250 - 300 lira para ödeyeceksin. Arkadaşının lastiklerini sah. com da tanesi 100 - 150 den sat.Güzel resimlerini çek ilan koy...Janta vereceğin parayı üzerine ekle..Normal ölçüde LASSA kışlık lastiklerini al şu anki jantlarına tak. Makul ve mantıklı davranış bence budur..ARKADAŞININ LASTİKLERİNİ KULLANMA MALİYETİN 4 TANE JANT PARASI...Satıyorum deyince çok zor satılıyor...

tşkler yardım alaka için

410tl den satıldı bile 4 ü

teneke jantlar 20tl :)

kullanacak olsam kesinlikle jant alır onlara takardım, yılda 2 kere sök tak + balans parası (4 teker 80tl) vermezdim
    tek seferde parasını cıkarıyor zaten

syg,

• Hayırlı olsun..Teneke jant 20 lira ise bedava..Biz geçen şubatta bir tane 18 inç stepne aradık işte o teneke dediğiniz jantlardan 80 lira çekiyorlardı. Almadık.. Neyse lastikler satılmış..İlanı gördüm. Hayırlı olsun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.