Şimdi Ara

2002 DOĞAN SLX 1.6 İ.E hemde klimalı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
91.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sye88

quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

quote:

Orijinalden alıntı: Sye88

Bir rivayete göre 2002 Doğan Slx'lerin Kartal'dan bozma olduğu söyleniyordu. Hatta 2002 yılında sadece Kartal ve Doğan üretildi Şahin yok. Fiyatına gelince, bir arkadaşımda vardı bunun aynısı 2002 model (klima hariç) 2 yıl önce 11bine verdiler gıcır gıcırdı araba. Bu eleman ya bildiğiniz mal ya da sazan arıyor.

Kartal'dan bozma diye birşey yok.

Şahin'e talep olmadığı için üretilmedi.Hatta 2002 Kartal'da azdır Doğan'a göre.

2002 model olup ta 11'e sattıysa az gitmiş;şayet "orijinalse"..Çünkü 3 yıl önce biz '98 model 16.000 km'deki orijinal Doğan SLX 1.6 i.e'yi 12 milyar fiyat çekip 11.850'ye vermiştik..

74bin kilometredeydi tek çamurluk boyalı 11.250'ye verdiler. Taaa Trabzon'dan galericinin teki geldi hatta. (Bulunduğumuz mekan Ankara) Siz pahalı vermişsiniz 98 modeli 11.850'ye verdiyseniz bizim 2002'yi sene başına 500'er farktan 13.850'ye vermemiz lazım gelirdi ki bu imkansız.

Galerici o kadar yol gelip aracı aldığına göre ucuza gitmiş

• Tamam temiz araba eyvallah ama o paraya enjeksiyonlu klimalı Accent alınır temizinden hem daha konforlu hem daha az yakar:)
    Kuş serisinin tek avantajı yürütmesi kolay. Vur kır parçala, hor kullan git parçasını al sanayiden ucuza.
    Orjinalinde yağ yakan araba yoksa. Klimayı açsan 12-13lt den aşağı benzin 14lt gibi de ş.içi lpg yakar. Kim napsın bu devirde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Orjinalinde yağ yakan araba yoksa.

Orijinalinde yağ filan yakmaz.Bakımsız olanlarına eyvallah da;yağ yakma gibi bir özelliği yoktu araçların..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Orjinalinde yağ yakan araba yoksa.

Orijinalinde yağ filan yakmaz.Bakımsız olanlarına eyvallah da;yağ yakma gibi bir özelliği yoktu araçların..

60bin km'de sıfır ayarında 2000 Şahin i.e var arkadaşta, tertemiz kullanıyor, lpg bile geçen sene takıldı araca, sıfır aldı babası zamanında, uzun yola çıkınca yağ eksilttiğini söylüyor.
    Onlarcasını kullandım bindim hepsinde de vardı bu. Bi mersin yapıp gelip eksilen yağı üstten eklediğimizi hatırlarım hep:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 11 Aralık 2010; 17:22:35 >
  • 2001'de bitti diye biliyorum.
  • Tempra motorlu üstten eksantrikli olanların orjinalinde yağ eksiltme olur fakat eski düzen yani 94 ve öncesi üretilenlerde araç temizse yağ eksiltme olmaz.
  • Bu araba 17000 tl ye satılmış mı şimdi?
  • Araç full donanımlı 2002 model ve az kullanılmış ama bu donanımları hatta daha fazlasını sunan bir başka fiat üretimi araç var oda 10 bin tl civarı hem kasası daha modern ve ilgiçeker hem hava yastığı abs var marea 10 bin tl bu 17 bin tl
  • araç satılmış..
  • kolpadır o satış yada hakkaten hastasını buldu okuttu
  • bu arabayı bu fiyata alana aklına...yüreyen teneke kutusu
  • Neyseki ne Ailemde nede arkadaş çevremde böyle insanlar var.
  • bu aracında hastaları var
  • oha 17 bine 0 arabalar var abi reno garantili hemde yuh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 12 Aralık 2010; 15:00:47 >
  • Neden dalga geçiyorsunuz anlamış değilim..
    ben BMW ye biniyorum ama doğan slx in yeri başkadır bende
    kıçınız avrupa araba görüncemi bu arabalara bok atmaya başladınız??hanginiz binmedi bu arablara??
    hanginiz veya hanginizin yakını bu arablarda öğrenmedi şoförlüğü
    istediğiniz kadar dalga geçin fakat türkeye şartlarına güvenlik hariç en çok uyum sağlayan taş gibi arablardı
    dereden taş çeker odun çeker yeri geldğinde gelin arabasıda yapardık.. ne koysan yakışırdı
    bırakın bu işleri..
    daha 2 ay önce adamın teki galeride 98 şahine temiz ve heryeri orjinal olduğu km si düşük olduğu için 12 milyar verdi..
    sizin o 5 sende dökülen dacialarınıza çirkin kalitesiz renonuza 5 çeker
    param olsa vallahide alırım zevklede binerim..
    teneke diyen zihniyeti kınıyorum
  • BMW'ye bindiğine göre paran vardır

Bu doğan-şahin-kartallar 2010 yılına kadar üretildi aslında fabrikada.Ama, Suriye-Ürdün vd. ortadoğu ülkelerine ihraç ediliyordu. Ancak o ülkelerin de gözü açıldı ve bize "artık göndermeyin" dediler....
  • bu yakıt zamlarından sonra binemiyoruz bile.. para nerde
    eskiden bu hükümetten önce her ay rahat para koyardım bir kenara
    şimdi hayat şarrtları zorlaştı. elde avuçta kalan bitti
    devir saatine bakmadan rahat yolculuk yapamaz olduk
    neyse konu başka taraflara gitti

quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

BMW'ye bindiğine göre paran vardır

Bu doğan-şahin-kartallar 2010 yılına kadar üretildi aslında fabrikada.Ama, Suriye-Ürdün vd. ortadoğu ülkelerine ihraç ediliyordu. Ancak o ülkelerin de gözü açıldı ve bize "artık göndermeyin" dediler....
  • Bunun motor performansı ne ki klima açınca randıman alasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: husam74

Neden dalga geçiyorsunuz anlamış değilim..
    ben BMW ye biniyorum ama doğan slx in yeri başkadır bende
    kıçınız avrupa araba görüncemi bu arabalara bok atmaya başladınız??hanginiz binmedi bu arablara??
    hanginiz veya hanginizin yakını bu arablarda öğrenmedi şoförlüğü
    istediğiniz kadar dalga geçin fakat türkeye şartlarına güvenlik hariç en çok uyum sağlayan taş gibi arablardı
    dereden taş çeker odun çeker yeri geldğinde gelin arabasıda yapardık.. ne koysan yakışırdı
    bırakın bu işleri..
    daha 2 ay önce adamın teki galeride 98 şahine temiz ve heryeri orjinal olduğu km si düşük olduğu için 12 milyar verdi..
    sizin o 5 sende dökülen dacialarınıza çirkin kalitesiz renonuza 5 çeker
    param olsa vallahide alırım zevklede binerim..
    teneke diyen zihniyeti kınıyorum

+1905

80 lerin sonunda zaten ortalama üstü araçdı bunlar, sonuçda fiat regata bi nevi O dönemlerdeki emsalleri reno toroslara , broadwaylere,skoda formanlara bin basar bu araçlar

2000 lerin başında zaten yetersizliği anlaşıldı, teknoloji çok hızlı gelişti, zaten 2002 de üretim durdu

Doğana b.k atan adamlara bakıyorum, genelde doğandan biraz üst seviye araçlara biniyolar , aşağlık kompeksi var sanırım

• geçmişin efsane aracıda olsa
    2010 yılında, değil 17, 13-14bin lirada verse ben o zihniyete üfürüyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.