Şimdi Ara

2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.202
Cevap
57
Favori
158.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba
    Benim 2007 sol aracim var. Bluetooth ile telden müzik çaldigini yazmışsını?!? 2002 de bluetooth var da 2007 sol de mi yok? Benim aracında böyle bir özellik varsa lütfen bana yardımcı olur musun?
    Bu mesaja eklenen görseller:

2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım 2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım 2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umith35 -- 8 Ağustos 2016; 9:50:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• UN!BJK U kullanıcısına yanıt
    Merhaba UN!BJK
    Benim 2007 sol aracim var. Bluetooth ile telden müzik çaldigini yazmışsını?!? 2002 de bluetooth var da 3007 ol de mi yok? Benim aracımda böyle bir özellik varsa lütfen bana yardımcı olur musun?
    Bu mesaja eklenen görseller:

2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım 2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım 2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım

NOT:Şu anda aracımın fotoğrafını çekmem mümkün olmadığı için, fotolar, sahibinden.com sitesinden alıntıdır; ancak benim aracımla birebir aynıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umith35 -- 8 Ağustos 2016; 9:58:22 >

• Arkadaşlar , 2003 model toyota corolla için KYOTA marka aks buldum. Kore malı olduğu söyleniyor. Orjinal akslar maalesef biraz pahallı. Sorum şu , bu kyota marka aks taktıran var mı hiç ? Kalitesi hakkında bir fikir verebilir misiniz ?

• Merhaba Toyota kullanıcıları

Toyota Corolla terra Hb 2007 model otomatik araçımı satıyorum 97000 km'de benzin-LPG'li Düzce Akçakocada yaşıyorum düşündüğüm fiyat 37850 TL ilgilenen varsa arayabilir

Vedat KAYIŞ 05315521162

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 2007 dizel toyotam var Geçenlerde motor kaput altı keçenin sarktığını gördüm , daha doğrusu içeri koku gelince baktığımda gördüm.
    Bunu tekrar yapıştırma şansımız var mı? yada komple sökülse ne olur?
  • Valla benimki yok zaten kaput işlem görmüş , o esnada keçeyi ayıklamışlar

• Dizel için hangi istasyonu tavsiye edersiniz? Shell müdavimiydim fakat geçenlerde akünün şarj dinamosunu aktifleyen diyot arızalandı ve tamirciye gösterdim. Sorunu anlamak için önce yakıt filtresine baktı ve içinden herhalde 1 litreye yakın belki fazlası kadar su çıkınca yeni istasyon arayışına girdim. İkidir opet'ten aldım ama corolla ve özellikle bu kasa kullanıcıları olarak fikrinizi almak isterim.

• Merhaba Kıbırstan katılıyorum

2005 Toyota Corolla Altis
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    Corolla dizel icin aslinda genelde opet daha iyi
    Shell enjektorleri daha cok trasliyormus
    Bunu ustam soyledi bakimdan sonra yakiti nerden aliyosun dedi opet dedim hep ordan devam et sistem cok guzel dedi
    Memlekette bile opetten almak icin 100km oteye gittim
    Su ana kadar 8 bin km yaptim tamamen opet ile
    En ufak bi sorun yasamadim en uzun menzilide opet veriyor saygilar

• exelance1248 kullanıcısına yanıt
    Kecenin sokulmesi tavsiye edilmez
    Yeniden yapistirmayin cunku tekrar sarkacaktir birakin oyle kalsin

• Boracalin kullanıcısına yanıt
    Istanbuldaysaniz en iyi ozel servislerden birisi Toyotronic tir
    Google dan aratarak bilgilere ulasabiliriz ben memnunum

• umith35 U kullanıcısına yanıt
    Maalesef bluetooth baglantisi mevcut degil cd ye muhtaciz

• UN!BJK U kullanıcısına yanıt
    Hocam bluetoothla nasil baglanti kuruyosun corollada

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    motora değiyor sarkan kısım hocam oda içeri koku yapıyor. yapıştırmayı denedim ama yine attı. uzun yala çıkacağım kara kara düşünüyorum yenisi 550 tl çıkma bulamadım.
  • Hocam Çakmaklığa Takılabilen Bluetooth cihazla radyo istasyonu üzerinden bağlanıyorum normal çakmaklı ucuz fm cihazların mantığıyla bluetooth olanlarından ABD den alındığı için burada var mı bilmiyorum çakmaklığa takmadan torpidoyada çakmaklık kablosu çekip koyulabilir aslında .. Telefon görüşmeleri ve mp3 işini telden çözüyorum yani telde ne çalacaksa ses araçtan geliyor youtube vs vs
    müzikleri açıyorum ama ne zaman bir wolsvagen araca binsem nasıl bir hoparlör sistemi varsa totoyadan soğuyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

motora değiyor sarkan kısım hocam oda içeri koku yapıyor. yapıştırmayı denedim ama yine attı. uzun yala çıkacağım kara kara düşünüyorum yenisi 550 tl çıkma bulamadım.

Hocam Hallettinmi bilmiyorum ama aşağıdaki linke göz atmanı öneririm
    http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=69832.0
  • Avantgarde80 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam hallettim daha doğrusu uzun yola çıkacağımdan yapmak zorunda kaldım. sarkmayan kısmı tutan plastik tutacaklardan aldım kaportanın altında zaten onlar için yer var 5-6 tane delik delip onlardan taktım şimdi sarkacak yer kalmadı. sorunu çözdüm ama birdaha oraya su değdirmemek gerektiğini öğrendim

Ama sizin bahsettiğiniz linktekide çok güzel olmuş daha önce görsem yapardım kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exelance1248 -- 3 Ekim 2016; 11:14:23 >
  • Selam arkadaslar bendede 1.4 4d 2007 hb sol var amfi bagliycam fakat akuden iceri giris yapmak icin yer bulamadim heryeri kapali yapan varsa yardimci olursa cok sevinirim

• Hemen hemen bütün yorumlara göz attım ve araç hakkındaki bilgilere geçen yıllardaki fiyatlarına baktim. Bu arac genel anlamda hoşuma gidiyor. Almayı düşündüğüm bir araç var ve fiyatı pek kafama yatmiyor bu nedenle size sormak istedim aşağıda yazacagim özellikteki aracı o fiyata almalı mıyım yoksa çok mu abartılı bu fiyat yardımcı olursanız sevinirim.

2005 sol düz vites
    İlk sahibinde (tanıdık)
    56 bin km de henüz
    Kaza boya değişen vs yok
    Tramersiz
    LPG takilmamis
    Sadece teyip bozuk
    Araç gayet diri temiz duruyor
    Fiyat 40 bin..........???

• quote:

Orijinalden alıntı: Mihrali.

Hemen hemen bütün yorumlara göz attım ve araç hakkındaki bilgilere geçen yıllardaki fiyatlarına baktim. Bu arac genel anlamda hoşuma gidiyor. Almayı düşündüğüm bir araç var ve fiyatı pek kafama yatmiyor bu nedenle size sormak istedim aşağıda yazacagim özellikteki aracı o fiyata almalı mıyım yoksa çok mu abartılı bu fiyat yardımcı olursanız sevinirim.

2005 sol düz vites
    İlk sahibinde (tanıdık)
    56 bin km de henüz
    Kaza boya değişen vs yok
    Tramersiz
    LPG takilmamis
    Sadece teyip bozuk
    Araç gayet diri temiz duruyor
    Fiyat 40 bin..........???

Pahalı bence. Deli mi bunlar 40 bin istiyor. Hemen hemen onunla eşdeğer belki daha iyisi bende var. Satsam 40 bin istemek aklıma gelmez. 35 yeter bence.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.