Şimdi Ara

2001 nissan primera 1.6 (106hp) comfort alınır mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
31.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AlınıırHeleki renaultla ortaklığı olmadığı dönemse 2 katı fiyatına bile alnırNissan önceden japon aleminin mercedesiydi
  • Evet araba güzel ama malesef piyasası bu! Bir arkadaşım da yeni aldı, 12.000 TL'ye!

quote:

Orijinalden alıntı: ErDa_

quote:

Orijinalden alıntı: alimakgrav

Arkadaşlar 2001 model PRIMERA arıyorum!! Satacakların dikkatine. Komşum 11.000 TL'ye sattı geçenlerde kaçırdım. Fiyatı bu civarda 100.000 km'yi aşmamış temiz bir araba arıyorum.

Kullanıcısından o fiyata rastlaması biraz zor ama bulursanız kaçırmayın. Şahsi kanaatimce 15bin TL dahi az bu araca.
  • quote:

Evet araba güzel ama malesef piyasası bu! Bir arkadaşım da yeni aldı, 12.000 TL'ye!

quote:

quote:

Arkadaşlar 2001 model PRIMERA arıyorum!! Satacakların dikkatine. Komşum 11.000 TL'ye sattı geçenlerde kaçırdım. Fiyatı bu civarda 100.000 km'yi aşmamış temiz bir araba arıyorum.

Kullanıcısından o fiyata rastlaması biraz zor ama bulursanız kaçırmayın. Şahsi kanaatimce 15bin TL dahi az bu araca.

O zaman patatesleri 5 kilo yapalım. Ben de alayım bari. 14-15'ten aşağı temizini bulmak zor.

• Arabalardan okadar anlamam ama nissan pirimera ya bindim hiç te yabana atılacak araba değil konfor vat mı ?

var

Hız ve güç varmı ?

var

Şekil?

bence hoş araba

Sağlammı ?

emin olun toyota civic kadar ssağlam aratmaz

ikinci el ve yedek parçasını bilmem ama temiz düşerse km az alırım ne den almayalım takasa bile girerim her aracı binerek kullanarak denemek isterdim o nedenle 0 almak pek işime gelmiyor arabaları 1 er yıl deneemek isterim böyle güzel olurdu
  • 11000 tl ye bu primeradan ah bir de ben bulsam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci541

quote:

Evet araba güzel ama malesef piyasası bu! Bir arkadaşım da yeni aldı, 12.000 TL'ye!

quote:

quote:

O zaman patatesleri 5 kilo yapalım. Ben de alayım bari. 14-15'ten aşağı temizini bulmak zor.

Kesinlikle katılıyorum. Tabi temizlik de göreceli bir kavram; kendi aracımı düşündüğümde, 40bin km'de aldım geçen sene, şimdi gidip de 150-200binde araç almam. 11-12lere aldıklarınızla sorunsuz iyi günler dilerim.

• Arkadaşlar 15-20 gündür.2000 primera 1.8 luxury kullanıcısıyım.Corolla,Astra cd,307 xt-premium sahibi oldum ben böyle bi araba görmedim.Daha egzos üstündeki tarih (99) ve U.K. yazılı ki (orjinal egzos) inanamadım gösterdim evet orjinal dediler.ben 99 model astrayı 2005 de aldığımda egzoz son susuturucu çürük ve dağılmış vaziyetteydi:)Bırakın 20 binlik araçlarla kıyaslamayı Biraz iddialı olacak ama bendeki ıstmalı deri koltuğuda hesaba katarsak piyasada 50 kaatlık sıfır arabalardan üstün diyebilirim.Hele corollaymış civic miş bunların en dolusu gli dedikleri bi modeli var ne hava,yastığı,ne abs,ne digital klima araç bomboş 1050 kg ama fiyatlar bu primeralardan pahalı.Sebep sorulduğunda doğru düzgün bir cevap almazssın.Piyasası varmış :)307 yi 22000 tl ye kasım ayında sattım.geri getirse adam dese:al 307 yi ver primerayı inanın kabul etmem.Bende kendimi araba piyasasından haberdar sanırdım meğer değilmişim.Primerayı bilmeyen gitsin Bmwden,Mercedesten bahsetsin.Primeranın yanında c sınıfının yeri yok.Civicle değil,Accordla.Corollayla değil Avensisle kıyaslansın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kesinlikle katılıyorum. Tabi temizlik de göreceli bir kavram; kendi aracımı düşündüğümde, 40bin km'de aldım geçen sene, şimdi gidip de 150-200binde araç almam. 11-12lere aldıklarınızla sorunsuz iyi günler dilerim.

Primeralarda 11-12-13 binlik her ne ise,diğer araçların 11-12-13 binliklerinden daha sağlam ve konforlu olduğundan şüphe etmeyin.Eğer 11 binlik primerada sorun varsa (ki olabilir)aynı model diğer markalardan aldığınız 11 binlik aracı dağınık halde bulabilirsiniz.

• 11.000'lik arabayı komşum 5-6 ay önce satmıştı! Bir arkadaşım da daha yeni 12.000 TL'ye aldı bir bayandan ve araba tertemiz!!

quote:

Orijinalden alıntı: kaleli88

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Primeralarda 11-12-13 binlik her ne ise,diğer araçların 11-12-13 binliklerinden daha sağlam ve konforlu olduğundan şüphe etmeyin.Eğer 11 binlik primerada sorun varsa (ki olabilir)aynı model diğer markalardan aldığınız 11 binlik aracı dağınık halde bulabilirsiniz.

• quote:

11.000'lik arabayı komşum 5-6 ay önce satmıştı! Bir arkadaşım da daha yeni 12.000 TL'ye aldı bir bayandan ve araba tertemiz!!

Ne güzel buluyorsanız siz de alın Ben bulunmaz demiyorum ama dediğim gibi temizlik göreceli bir kavram.
  • herkese selam sıralı lpg li 2001 primera makyajlı kasa aldım 170binde aldıgımda motoruna baktırdım üfleme titreme herhangi bisey yok dediler ama yeni farkettim tokuşta mavi duman atıyor tahminim yag yakıyor ne yapabilirim?sizce masrafı nedir?
  • yokuşta yazacaktım pardon tokuşta yazmışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

Konuları okumadan tarihine bakmayı bir öğrenemedim gitti.En sona geliyorum hort olduğunu görüyorum ya. Anlatılmaz yaşanır

• kimse bisey yazmıcakmı
  • vay be şuan nissan primera 1.6 comfort 2000 model 20.000 tl kaç sene önce ne kadar düşükmüş...yaşı büyüdü fiyat düşeceğine bir hayli artmış...
  • millet değerini yeni anlıyor sanırım :)
  • etkili bir hort olacak ama 2001 model 150 bin km civarında olanlardan 22 23 bin istiyorlar. zamanında 12 ye bulup alanlar şimdi 200bini devirmiş arabalarına 20 bin ister olmuşlar. Tamam sağlam konforlu araba da şeyini çıkarmamak lazım.
  • hadisonsoru kullanıcısına yanıt
    konyada çok tutuyor bu araba.koltuk ısıtmaya kadar dolu olanlara denk geldim ama piyasası cok kabardı.bende bi arada 2 litre otomatiklerini anneme düşünüyordum ama fiyatlar coşkun.
  • Zaten konyada neredeyse japonyadan fazla itibar gösteriliyor japon arabalarına.94 model arabalar 18 19 bin.araba alacaktım vazgeçtim ben de.Düşeceğini sanmam fiyatların da bakalım bir ümit.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadisonsoru

Zaten konyada neredeyse japonyadan fazla itibar gösteriliyor japon arabalarına.94 model arabalar 18 19 bin.araba alacaktım vazgeçtim ben de.Düşeceğini sanmam fiyatların da bakalım bir ümit.

Kardeşim orada LPG ucuz ondan tutuyor.herkes LPG taktırmış,jeep sahibi olupta LPG kullanmayana mal gözüyle bakıyorlar.bende bi de LPG'li araba var,1.75 den gaz alıyordum diğer dizel arabamdan ucuza geziyordum şehir içi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.