Şimdi Ara

2001 Model Golf Comfortline Aldım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
0
Favori
8.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla forum da ne kadar boş sorun konusu görsem ya siz ya da diğer polo cu açıyor, ccestr miydi neydi nick i tam hatırlamıyorum. Bi çok yakıyor konusu açıyorsunuz bi su eksiliyor diyorsunuz neyse uzatmaya gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Sadece yağına suyuna bakınca gittiği için mi sizin vw aracınız her gün arıza çıkartıyor. 17 yaşında golf 4 ile de 208 karşılaştırılır, 208 daha iyidir bana göre. Arada 3 nesil var, segment mi kalır sağlamlık mı kalır, donanım mı kalır.

Hergün arıza çıkardığına nerden eminsin bu kadar onu anlamadım ben araba 1 yıldır bende 3 kere yağ ve filtre değilmişimi yapıldı o kadar onun dışında yürüyeninde bir sorun yok çok şükür memnunum

• Onurusl kullanıcısına yanıt
    O arıza konularını kuzeniniz mi açtı?

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• Piyasa böyle diyerek 16 senelik arabaya o paraları verdikçe piyasa böyle olmaya devam eder. Hayırlı olsun.

• arkadaş birkaç sene önce 18.500 e sattı, motor gitti gidecek ama hasar kaydı yok. çok temiz! yersen misali...

ayrıca boyası da ölmüş oluyor o yaşta, araba hurda gibi duruyor.

çok para.
  • 1 sene kullandım. Görüntü olarak yaşından ileridedir, motor çok sağlamdır lakin performans zayıftır, tüpsüz binilmez çok yakar.

Ufak tefek elektronik arızalrndan bıkıp satmıştım. 2014te 19.000e sattım.

20.000e 2007 dizel ibiza aldım, hayatımın en doğru kararlarındandı. Sıfır masraf, az yakıt, performans olarak Golf yanına yaklaşamazdı.

Hocam almışsınız artık fiyata bişey deyip canınızı sıkmayayım, hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurusl

quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

X markası ile Y markasının mevzusu değil bu. X markasının 15-20 yaşında aynı aracına veriyorsun aynı parayı, görünürde 150-200 bin kilometrede, ne zaman ne kadar masraf açacağı belli değil. Pimi çekilmiş bomba yani. Y markasının 3-4 yaşında düşük kilometreli aracını alır, yağını suyunu koyar yıllarca arkama bakmam. Ayrıca 2001 model aracın güvenlik teknolojileri ile 2014 modelin ki bir değil.

Volkswagene bakımını yaptırma sadece yağına suyuna bak yine gider ama peugeot ta bi bakımını aksat bak neler oluyor golf 4 ile 208i kıyaslaman saçma olmuş segment farkı var motor gücü farkı var donanım farkı var sağlamlık farkı var marka farkı var daha sayayım mı ?

yağına suyuna dikkat edersen her aracı yürütürsün. Ama 16 yaşındaki araçla 4 yaşındaki aracin arıza olasılıklari farklıdır. 16 yaşındaki Vw sağlamdır 4 yaşındaki peugeot değildir diye birşey yok. Belli bir yaştan sonra yıpranma artar. Konu sahibine hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanır Inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: Onurusl

quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

X markası ile Y markasının mevzusu değil bu. X markasının 15-20 yaşında aynı aracına veriyorsun aynı parayı, görünürde 150-200 bin kilometrede, ne zaman ne kadar masraf açacağı belli değil. Pimi çekilmiş bomba yani. Y markasının 3-4 yaşında düşük kilometreli aracını alır, yağını suyunu koyar yıllarca arkama bakmam. Ayrıca 2001 model aracın güvenlik teknolojileri ile 2014 modelin ki bir değil.

Volkswagene bakımını yaptırma sadece yağına suyuna bak yine gider ama peugeot ta bi bakımını aksat bak neler oluyor golf 4 ile 208i kıyaslaman saçma olmuş segment farkı var motor gücü farkı var donanım farkı var sağlamlık farkı var marka farkı var daha sayayım mı ?

yağına suyuna dikkat edersen her aracı yürütürsün. Ama 16 yaşındaki araçla 4 yaşındaki aracin arıza olasılıklari farklıdır. 16 yaşındaki Vw sağlamdır 4 yaşındaki peugeot değildir diye birşey yok. Belli bir yaştan sonra yıpranma artar. Konu sahibine hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanır Inşallah.

Peugeot ile volkswagen kıyaslaması at ile eşek kıyaslaması olur 2002 2003 307lerin fiyatına bakın hep değer kaybediyor sağlamlık sıfır

• 2001 model golf 32 bin gayme vaybe, en son 2013 te iki sıfır araç almıştım golf 7 tdi comfortline 57 bin ödemiştim , yeni aveo cdti yada 36
    Japon araci deseniz anlarimda vw nin diger markalardan bir farki yok.Ne metalurjik olarak ne de ne de doher dayanikliliknolarak.Iki arac arasinda 14 yil fark var,vw yi askiay alip kaldirsaniz yine eski tum araclar eskir.

• Tamam 20'ye sat bana. 25 istersen gülerim!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

2014 yılında almıştım 2001 model bej renkli.

2 defa su hortumları yırtıldı antifiriz ekletmek zorunda kaldım.
    3 defa arka stop lambası patladı
    1 defa abs beyni bozuldu
    1 defa klima komprasörü bozuldu
    1 defa şanzıman dağıldı

2014 yılında 18.000 liraya almıştım, hasar kayıtsız, kazasız.

İllallah ettirdi satmak zorun kaldım.

Dikkat et 2. vites kronik sorunu var. difransiyel kapağında pim var, kırılıp şanzıman içine düşüyor ve şanzımana zarar veriyor.

Senin aldığın fiyatın 1.750 lira üzerine 2010 model 100.000 km de hatasız boyasız tüm fonksiyonları çalışır durumda 1.4 tjet 120hp fiat bravo aldım.

Kusura bakmada golf 4 o paralara kesinlikle etmez. piyasanın şişirmesi. 1.6 atmosferik motor, 2001 model vs vs. Bora ve golfler nedense çok pahalı millet ne buluyor anlamıyorum.

4-5 sene önce 2004 bora vardı motor şanzıman aynı. 22 bin tl.ye almıştım. Onda da debriyaj hortumu patlamıştı yolda kalmıştım. Masraflı ancak keyifli araçlardır.

Hayırlı olsun fiyat gerçekten yüksekmiş ...

• 2 ay önce 97 model polo 23000 liraya aldım golf 4 güzel araba güle güle kullanın km düşükmüş fiyat normal bence 6 ay önce arkadaşım 2004 model bora highline aldı 34000 liraya

• Tam bi kerizlik. O yaşta araba dışarıda hurda muamelesi görüyor. Siz ustelikte Dünya para verip alıyorsunuz. Neymiş golfmus. Hayırlı sürüşler. Hayatta almam. Alana da mani olmam

Hangi bakımı anlatırsak başımıza ne gelir buna bir açıklık getirin? Afaki konuşuyorsunuz, fanatiksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Satan adama helal olsun efsane kitlemiş

Geçen sene golf 5 aldım 1.4 tsi 141000 de aldım 47500 liraya şuan 150000 de gayet memnunum bendemi kazık yemiş oluyorum piyasa böyle yapacak bişey yok gidip renault hyundai fiat gibi markalara para vermektense volkswagen audi mantıklı hayırlı olsun fiyat bence normal golf 4 efsane kasa olarak geçiyor sağlam arabadır fiyatıda ondan pahalı zaten millet bunun farkında değil zevkler ve renkler tartışılmaz volkswagen audi bmw gibi markalara binmek ayrıcalıktır.

• Hayırlı olsun, güle güle binin.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    güldürdün hocam
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    En net yorumu yapmaya çalıştım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.