Şimdi Ara

2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
2
Favori
15.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsn_33

İş, aş, haydar baş.. Benim dediğimle senin dediğin ne alaka? Abartmaktan saçmalamaya gidiyorsun şuan. Bende sana şunu söyleyeyim o zaman arabanı karın gibi görüyorsun o zaman hatta belkide daha değerli. Yarın karını arabana da almazsın sen

Alıntıları Göster

At avrat mühimmat. 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) 

Eşim işine Tiguan'la gidiyor onun güzergah sakin zaten ben kendime aldım Felicia'yı.

Forumda ama yadırgayan tiplerle doluymuş, abicim milleti olduğu gibi kabul etsenize.

• quote:

Orijinalden alıntı: coderux

Rica ederim. Söktükten sonra geri toplanmıyorsa biraz sıkıntı yaşanabilir.  Sökme takma işlerine çok küçük yaşta başladığım için elim fazlasıyla yatkın. 4-5 yaşlarında elime ne gelse söküp içine bakıyordum.  

Yine siz bir marka bile olsa anlıyorsunuz ben hiç anlamıyorum. Akü, silecek suyu problem değil ama arabayla ilgili olan kısımlardan hiç anlamıyorum. Sadece bir kez aracın radyosu arızalanınca onu söküp tamir etmiş ve sonra geri takmıştım. Arabanın çalışmasına yönelik aksamlardan hiç anlamadığım için bozulduğu anda yol yardımı arıyorum.

Galericinin bilmediği arabayı almak istememesi çok doğal, ondan para kazanacak. Taktiriniz için teşekkür ederim.  

Alıntıları Göster

Ben teşekkür ederim bu güzel sohbet için. 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) 

• quote:

Orijinalden alıntı: yharf

DSG Tiguan her gördüğümde kahkahayı bastım. Sonuna kadar okuyamadım
    Tiguana dibi düşen kız he vay be
    O çevreyi acilen değiştirmelisin.

Bizde 4 10'luk delikanlı gibiyiz yaaaani anlatabiliyor muyum? 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) 

Benim de dış tasarımım boyutlarım vs. iyidir yani, Tiguan'dan aşağı kalmam LED farım yok ama olsun. 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) 

• quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Varyemez olma insan kendinden sakınır mi ya anlam veremiyorum. İşte kimine at var meydan yok kiminde meydan var at yok.. Meydan=malın kölesi olmamak

Varyemez cimri insanlara denir, ben parayı gömmüşüm Tİguan'ı almışım gerisi benim fantezime kalmış artık övmeli gömmeli konu bile açarım. 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) 

• quote:

Orijinalden alıntı: SHADOW

nedense bana biraz fazla masrafli bi arac almissiniz gibi geldi ama hayirli olsun

Teşekkürler Üstad.

Para harcayıp harcamamakta kararsızdım, 3-5 üstüne koyunca bende 2-3 lira harcadım şimdi bi 3-5 daha değerlendi ikinci eli hızlıymış şaşırttı beni.

Şimdi 80'den ilan girip foruma konusunu açacağım. 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) 

• quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

ölümlü dünya unutmamak gerekir..

Tango-1 never dies. 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) 

• Şu tarz konularını ve insanları görünce kendi halime binlerce kez şükrediyorum....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

Sırf Tiguan gibi normal bir araba yıpranmasın diye daha güvensiz daha konforsuz daha küçük bir arabaya ekstra para harcamak çok saçma bir hareket.

O eski arabayla giderken Allah korusun biri gelip yandan girse asıl önemli olan şeyi o zaman anlarsınız ama iş işten geçmiş olur.

Her şeyin bir zamanı var; yaşamanın, sevmenin, hatta ölmenin bile. Allah korusun bende kaza istemem.

Felicia da konforsuz değil, konforlu bir araba. Karakterli bir araba.

• quote:

Orijinalden alıntı: IRQN

hocam arabaya ağır bakımını yaptırmamışsın. sizin anlattıklarınıza göre ilk sahibi olan vatandaşın da hiç uğraşmadığını tahmin ediyorum. bu kilometrelerde ilk ağır bakım yapılmalıdır. yağ pompası, zincir seti vs. komple değişmek gerekir. siz yürüyen mekanik elemanları değiştirmişsiniz. ve anlattığınıza göre şanzımanın durumu da kötü. viteslerin zor geçmesi bir özelliği değil bakımsızlığından kaynaklanıyor.

Üstadım yağ pompası değişince bu arabalarda yağ basınç randımanı tutmuyor zaten rotorlu olmayan tip dişli popma var, 350-400 bin gidiyor o zamanda egzantirik contasıyla zincirle birlikte komple revizyon oluyor. Şimdi pompa değişse bir daha düzen tutmaz.

Araba orijinal ve doğru tahmin ettiğiniz üzere bakımsızdı ilginç olarak ilk sahibinin müstakil evi var kapalı garajda saklamış 19 sene, çürük yanık vs yok o yüzden hoşuma gitti yoksa 19 yıl çok uzun bir süre.

• quote:

Orijinalden alıntı: cartagines

İnşallah bu yazıyı dalga amaçlı yazmışsındır, senin adına ben utandım.. "Dizaynı da Porsche firmasının yaptığını duydum ve tesadüf değil. Zaten Skoda'nın kurucuları Vaclav Laurin&Vaclav Klement ile Ferdinand Porsche aynı okulda öğrenciymiş..."

15 liralık arabayı 35e almış 5 sayfa yazmış

He, şimdi de 35'lik arabayı 55'e satacağım. 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

Komik konular, arabaya binmeyecekseniz satın faize koyun.

Faizden çok getirdi, şu an cash parası olan için gayrimenkul mantıklı.

Faiz %25 olsun 350'lik Tiguan'ı 300'e verip 4 sene bankaya atmazsam bana da Jingo demesinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sulobey10

Güzel ve bilgilendirici bir konu olmuş, elize sağlık.

Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: healthbreaker

Alirken guvenli olsun şöyle olsun bole olsun diye tonla para dök sonra gidip o araba eskimesin diye daha guvensiz , sorunlu ,her an yolda birakacak arabaya binmek .
    Ulkemin insani sasirtmaya devam ediyor.

Sorunlu değil, yolda da hiç kalmadım. Daha bir kere yanlış yapmadı araba böyle giderse ben satmam bunu. 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi)  Delikanlı arabaymış.

FC5 Civic'lerden vs. daha sorunuz buna eminim. 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) 

• quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

20 yaşında araca 35k verip bile bile ladese girmissin sen zaten. :)

Bizde diyoruz şu hurdaları bu paralara kimler alıyor sonuç ortada. Ayrıca bir insan neden aracı eskimesin diye başka bir araç kullanır ölünce tiguan seni sırat köprüsünden geçirmeyecektir eminim. : Felicia can güvenliğinin hiç olmadığı bir araç.

Biz can güvenliğimizden endişe etmiyoruz ki Yunan tanrısı arkadaş.

2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi)

Hurda dediğiniz arabalarda 50-60 bandını geçiyor, Dolar 10 lira olursa bu araba 80 bin edecek. Sırat köprüsünden herkes tek geçecek milleti yadırgayarak Ortadoğu'luluk seviyemizi arttırmaktan başka bir şey yapmıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyin-ZST

Millet bayağı bayağı saygısız yahu!  

-----------

"Yazı güzel, yaptıklarınız da güzel. Eğlence olsun diye yapıyorsanız da, Tiguan'ın ömrünü uzatmak için yapıyorsanız da elinize sağlık."

-----------

Evet gençler, efendiliğin modası hiç geçmez. Yapmanız gereken şey bundan ibaretti. Gerçekten burada kalite bayağı bayağı düşük yahu... Sık sık soruyorum kendime, bu çukurda ne işim var diye ama, bir umut işte...  

Herkes kendi gerçekleri ile düşünüyor. Karşınızdaki insanın gerçeklerini biliyor musunuz mesela? Mesela, farazi konuşuyorum, ben fabrika açıkken Gebze'de oturuyor olsam (Allah korusun), işe Tiguan'la gidip iki haftada bir lastikten akıllı vida çektirmem. Ek olarak da 150 kiloluk motorun teki yatak sarar, Tiguan kapıda. Motoru Tiguan'a yüklet, yolla çalışanı motorcuya falan... Yapar mıyım? Yapmam.  

Herkesin gerçekleri farklı özetle. Saygılı davranmayı öğrenmezseniz, saygı görmezsiniz. Bilginize.

Hüseyin hocam teşekkürler sizinde elinize sağlık, forumun yaş ortalaması biraz hatta bayağı düşmüş, olsun bizde gençtik. 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) 

Forumda en azından bizim için biraz daha Otomobil Genel Özel gibi bir bölüm olsa güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

Tiguan ve feliciayı sat.

Madem tiguan masrafları agır geliyor yürütebilecegin bir araba al.

Tiguan aracın var ve kasko yaptırmıyorsun. Bakımlarından kaçıyorsun lastik masrafını düşünüyorsun.

O zaman tiguanı niye aldın.19'' lastik fiyatlarını biliyorsan.Benzin masrafını vs düşünüyorsun bakımalrı düşünüyorsun.

Tiguanı düşünüyorsan birisi çalsa gitti paralar ya arabana kasko yaptır yada masrafları fazla geliyorsa sat.

Araba kapalı otoparkta zaten, kar etmek için aldım 167'ye alırım 200'e satarım diyordum şimdi 350 oldu ülke olarak normal bir süreç yok ki bu normal olsun. 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) 

Nisan gibi satacağım, gaza gelip 2018-2019 A4 fln almam İnşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

Bu arkadaş al satçı felicia piyasası oluşturmaya çalışıyor  

Piyasası iyi, Felicia alan adamda forum okumaz ki. Keşke okusa. 2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) Bu araba sanayiciler, esnaflar, köylüler için altın değerinde.2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) 

• quote:

Orijinalden alıntı: TsuBLK

Keyifle okudum farklı bir tecrübe olmus.

Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Şu tarz konularını ve insanları görünce kendi halime binlerce kez şükrediyorum....

Bende göçüklü Honda'ları görünce VAG grubundan şaşmadığım için şükrediyorum eğer Tiguan'ın C sütunu çökseydi VW fabrikasını yakardım.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.