Şimdi Ara

2001 CORSA 1.5TD - 11500 TL ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Corsa, sinifinda tutulan bir arac. fiyatlarida bence biraz yuksek ozellikle internette.
    fakat bu model dikkatimi cekiyor.
    diger corsalara gore bu modelin ucuz olmasindaki sebep nedir ?
    tutulmayan bir model mi? kronik bir problemi mi var ?
    anlamadim gitti.
    yardimci olursaniz sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-4-kapili-masrafsiz-acil-opel-corsa-1-5td-72564208/detay/

• enteresan bir model

ama bir arkadaşımda var ve memnun

yakıtı oldukça ekonomikmiş

okadar az yakan bir aracında 120binli km lerde olması tartışılır tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 29 Ocak 2012; 14:19:10 >
  • aynı araçtan bende var 10.000 liraya satmayı düşünüyorum.Yeni motor yaptırdım 270.000 km de :))) kliması yok..

Neyse neden ucuz ona gelelim. üzerinde 1.5 olduğu için ordan anlarsın ısuzu motor var sadece 2000 ve 2001 modellerinde çokmış ara model parça bulman zor bulursan ucuz ama söyleyeyim.ama bulamazsın :))) ben hala v kayışı arıyorum catlamış değiştirelim dedi servis kayış bulamadı :))koparsa yandık

kasa corsa b tipiymiş ne demekse..eski kasa diyor servis.. ben tavsiye etmiyorum giden bir model al.
  • v kayışını nası bulamazsınız? ölçüsü ne çok merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnhjkl

aynı araçtan bende var 10.000 liraya satmayı düşünüyorum.Yeni motor yaptırdım 270.000 km de :))) kliması yok..

Neyse neden ucuz ona gelelim. üzerinde 1.5 olduğu için ordan anlarsın ısuzu motor var sadece 2000 ve 2001 modellerinde çokmış ara model parça bulman zor bulursan ucuz ama söyleyeyim.ama bulamazsın :))) ben hala v kayışı arıyorum catlamış değiştirelim dedi servis kayış bulamadı :))koparsa yandık

kasa corsa b tipiymiş ne demekse..eski kasa diyor servis.. ben tavsiye etmiyorum giden bir model al.

Hocam burdada yazmissin sagol :)
    v kayisi bir sorayim ben gelip gecerken aksaraydaki parcacilara. bulursam haber veririm :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.