Şimdi Ara

2000w Fanlı konvektör ısıtıcı 75 tl Sıcak (bim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
7.726
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasadan 50-60 tl ucuz bir vigo olmasada idare eder duye düsünüyorum
    2000w Fanlı konvektör ısıtıcı 75 tl Sıcak (bim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vigo aldım aradaki fiyat farkı çom fazla. 5 tane bundan alırdım fakat ısıtma ve tüketim farkı nasıldır bilemiyorum. Vigo yu iade mi etsem ne etsem...

• bunlar çok mu sesli çalışmıyorfu yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: killikli

bunlar çok mu sesli çalışmıyorfu yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum

içerisinde güçlü bi fan var sanırım dediğiniz gibi olabilir
  • Nasıl acaba?

• elektrik hesabını nasıl yaparız bu aletlerin
  • Babamgilin köy evinde bu cihazı banyo duvarına sabitlesem nemden etkilenir mi? Direk su değmez ama içeride nem olur. Daha önce kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatin -- 22 Kasım 2017; 19:53:4 >
  • Ben aldim fazla bi verimi yok isitmaso cok zayif uzak durun derim

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    2 yıldır Vigo kullanıyorum, cihazdan çok memnunum; tüketiminden, sessizliğinden (hiç ses yok), odayı çok hızlı ısıtmasından, ilk alım fiyatından vs.. Kullanmadığım neredeyse hiç bir ısıtma sistemi kalmadı. İlk Vigo sonra yağlı radyatör (delonghi) öneririm, ancak Vigo yağlı radyatöre göre çok daha hızlı ısınması ve tüketim düşüklüğü sebebiyle ondan da iyi. Matematiksel detay hesaplara, kağıt üzeri verilere inanmam, ben gelen faturamı bilirim, bunlar içinde yüzümü en güldüren yine vigo oldu.

Lafın özü hiç Vigo yu iade gibi bir hata yapmayın, güle güle kullanın. Not: Vigo ile hiç bir bağlantım, alakam vs yoktur.
  • Az yakanlari yok mu bunun

• quote:

Orijinalden alıntı: fat1h_arslan

Yanlışım varsa beni de bilgilendirin arkadaşlar lütfen. 2000 W yani 2 kw enerji tüketiyor. Şu an bizim kullandığımız elektirik 31 kuruş, vergiler kayıp kaçak v.s ile 45 kuruş/kilowatt civarında imiş şu an .(Evet çok yüksek ancak ayrı bir konu.)

Yani bir saat çalıştırma şu an size 90 kuruş olarak yansıyacaktır optimal bir durumda.

Çokmuş ya bu baya gereksiz oluyor o zaman
  • Çok fazla ısıtmıyor beyler bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: aotnob

2 yıldır Vigo kullanıyorum, cihazdan çok memnunum; tüketiminden, sessizliğinden (hiç ses yok), odayı çok hızlı ısıtmasından, ilk alım fiyatından vs.. Kullanmadığım neredeyse hiç bir ısıtma sistemi kalmadı. İlk Vigo sonra yağlı radyatör (delonghi) öneririm, ancak Vigo yağlı radyatöre göre çok daha hızlı ısınması ve tüketim düşüklüğü sebebiyle ondan da iyi. Matematiksel detay hesaplara, kağıt üzeri verilere inanmam, ben gelen faturamı bilirim, bunlar içinde yüzümü en güldüren yine vigo oldu.

Lafın özü hiç Vigo yu iade gibi bir hata yapmayın, güle güle kullanın. Not: Vigo ile hiç bir bağlantım, alakam vs yoktur.

Eyvallah hocam bilgiler için teşekkür ederim. Isıtması çok hızlı cidden. Dediğin gibi ses de yok. Bana zaten 150 gibi bir fiyata geldi 11.11 de n11 de. Enerji tüketimi iyi ise sıkıntı yok. Yoksa güzel Cihaz. Kullandığım oda da 10 15 m2 zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 22 Kasım 2017; 21:2:15 >

• havayı çok kurutuyor iğrenirsiniz tavsiyem yağlı radyatör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben mersin kipadan 80 liraya aldım hala aynı fiyattı daha kullanmadım ama

1.kademede 750 watt

2.kademede 1250 watt

3.kademede 2000watt harcıyor

1. Kademede fan çalışmıyor 2 ve 3. kademelerde fan çalışıyor

Genelde 1.kademede kullanırım diye düşünüyorum oda ısındıktan sonra ama oda ısınana kadar fan rahatsız edecek olursa bir şekilde fanı devre dışı bırakabilirim.

Elektrikli ısıtıcılarda ısı pompası kullanılan sistemler dışında (klima gibi) kaç watt elektrik harcarsan o kadar ısınırsın 30 liralık ısıtıcıda da bunda da vigo konvektörde de yada yağlı radyatörde de ama farkı vigonun termostatı iyi çalışır oda ısınınca cihazı kapatır saatte atıyorum saatte 1000 watt harcar ama o zamanda oda 1000 wattlık ısınır bunda 1250 watt da açarsan 1250 watt harcar 1250 wattlık ısıtır.bu arada Luxell in termostatının pek iyi çalışacağını sanmıyorum ben 1.kademede çalıştırırım diye aldığım için önemsemedim pek. Devrilme emniyeti nasıl çalışıyor anlamadım normal ısıtıcılar gibi altında tuş gibi bişey yok ama devirmedikten sonra devrilcek bişey değil. Ayrıca ev içinde kullanacaksanız infrared ısıtıcı tavisiye etmem açık alanlarda kullanışlı oluyor infraredler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01virüs01 -- 22 Kasım 2017; 21:55:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 01virüs01

Ben mersin kipadan 80 liraya aldım hala aynı fiyattı daha kullanmadım ama

1.kademede 750 watt

2.kademede 1250 watt

3.kademede 2000watt harcıyor

1. Kademede fan çalışmıyor 2 ve 3. kademelerde fan çalışıyor

Genelde 1.kademede kullanırım diye düşünüyorum oda ısındıktan sonra ama oda ısınana kadar fan rahatsız edecek olursa bir şekilde fanı devre dışı bırakabilirim.

Elektrikli ısıtıcılarda ısı pompası kullanılan sistemler dışında (klima gibi) kaç watt elektrik harcarsan o kadar ısınırsın 30 liralık ısıtıcıda da bunda da vigo konvektörde de yada yağlı radyatörde de ama farkı vigonun termostatı iyi çalışır oda ısınınca cihazı kapatır saatte atıyorum saatte 1000 watt harcar ama o zamanda oda 1000 wattlık ısınır bunda 1250 watt da açarsan 1250 watt harcar 1250 wattlık ısıtır.bu arada Luxell in termostatının pek iyi çalışacağını sanmıyorum ben 1.kademede çalıştırırım diye aldığım için önemsemedim pek. Devrilme emniyeti nasıl çalışıyor anlamadım normal ısıtıcılar gibi altında tuş gibi bişey yok ama devirmedikten sonra devrilcek bişey değil. Ayrıca ev içinde kullanacaksanız infrared ısıtıcı tavisiye etmem açık alanlarda kullanışlı oluyor infraredler

Hocam vigo cidden güzelmiş. Yukarıda arkadaş yorumunda da belirtmiş. Misal şimdi oda 25 derece. İstediğim derece de bu. Şuan 2. Kademeye aldı kendini enerji tüketimi düşük fakat petek ateş gibi. 3 5 saniye tutulmuyor. 1 oda ısıtacaklar için en güzeli bu vigo. 18 lik baymak klima da var fakat bu her odaya taşınıyor vs. Isıtıcı ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

• Ben sabah aldım birazdan iade etmeye gideceğim. Ben ısıtmasını beğenmedim. Çok az bir ısı veriyor.
  • suatin kullanıcısına yanıt
    Bende iade etmeyi düşünüyordum. Bana destek oldunuz. Sorun aldığımda mı diye düşünüyordum. Isıtmıyor. ısındığı anda duruyor. Cihaza elle dokunabiliyorsunuz nasıl rezil birşey bu. Bim'e özel mi üretmişler acaba ? Kutuda çarpı işareti vardı kıllanmıştım
  • Bu aletin düzgün bir şekilde ısıtması için içerisinde yuvarlak tellerden en az 3 tane olması lazım. Ampul bile bundan fazla ısı veriyordur.
  • Banyoyu ısıtacak ucuz yollu bir şey lazım ama bundan memnun değiliz galiba, fırsat kovalayacağız.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.