Şimdi Ara

2000TL'e kadar çok acil telefon önerisi(suya düştü telefonum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba telefonum suya düştü acil 2000 tl kadar bütçem var ne önerirsiniz cihaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 2200 TL Honor Play - işlemci performansı başarılı
    2300 TL Meizu 16 Tavsiyemdir.
    1800 TL Meizu 8x
    1850 TL Honor 8x
  • Lg g6, gm9 pro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G6 xiaomi redmi note 6 pro veya mi 6x varken alınmaz.
    Artısi su gecirmez ve oisi baska esprisi yok.
    Ve arayuz olarak miuiya göre cok yavaş

• general4242 kullanıcısına yanıt
    redmi note 6 nela

G6 daha pahalı ama batarya hariç her açıdan daha üstün bir cihaz. G6 nın ip68 ve MIL-STD-810G dayanıklılığı var. Kamerasında ois var 1080p 60 fps veya 4k 30 fps çekebiliyor. Nfc var ve telefon daha hızlı şarj oluyor. Sadece ön kamerası iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 25 Mart 2019; 1:57:21 >
  • Ya Allah aşkına sen snapdragon 821 i ne saniyorsun ?
    O cihaz da pubgyi hd de oynatiyor
    Snap636 da
    Lg g6 kullandim. Telefon üstündeki donanımı hakkini vermiyor. Arayuz olarak xiaomi kullandıktan sonra lg ux hep kasiyor gibi.
    Fotoğraf cekiminde 6x bile daha iyi
    Kamerada ois oldugu için g6 daha iyi.
    Su gecirmezlige görünce kimde gorduysen muslugun altina bile sokmuyor.
    Askeri sağlamlık olayi da fasa fiso.
    Arka cam yine çiziliyor, yere dusunce yine kiriliyor yanlar yine darbe aliyor.
    Ayrica snapdragon 636 ve 660 güç tüketimi olarak daha iyi ve daha yeni nesil işlemciler

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Ben kağıt üzerindeki verilere göre g6 yı daha iyi buluyorum. Tabi eski cihaz 2 bin lirayı haketmiyor. Gm9 pro 1600 liraya hepsinden daha iyi bir seçim. Ama bu saatten sonra 636 lı cihaz alınmaz 660 tan aşağı almayın 675 710 falan çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 25 Mart 2019; 1:58:9 >
  • 660 , 636 nin overclock lu hali arada cok fark yok

• İki haftadır aynı bütçede hepsini hatim ettim,bende bakıyorum ve karar kıldığını cihaz Asus zenfone5

• Crauls kullanıcısına yanıt
    Zenfone 5 güzel ama onunda fiyatı gereksiz yüksek ve pubg ye bile yeterli gelmiyor. Oyun oynamak isteyenler uzak durmalı çünkü snapdragon 660 dahi yetersiz oyun için. Örneğin fortnite ı oynayamıyorsunuz yetersiz olduğundan desteklemiyor. Apex çıkacak belkide onuda oynayamayacaksınız. Oyun harici zenfone 5 pahalı ama güzel.

• lg g6 öneren olmuş 2017 de hissettim kendimi.
    zamanının iyi telefonlarından olsa da adı üstünde ''zamanının' yok iphone 7 al. sdsds
    tavsiyem son yıl içinde çıkmış güncel bir telefon alman. gerek oyun olarak performans olarak gerek de pil verimliliği olarak yeni orta seviye işlemciler eski yüksek seviye lere göre daha iyi.
    meizu x8 benim de ilk önerim olur.
    honor 8x mate 20 lite da bakabilirsin.
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    İphone 7 hala çok iyi saçma bir örnek vermişsin. G6 eskidi ama android 9 alacak ve bu fiyatta ip68 oisli kamera gibi farkları var. Fiyatı şöyle 1600 lere düşse çok iyi alternatif olur ama pahalı şuan. O yüzden en mantıklı seçim gm9 pro.

• iphone 7 32 gb hafızasıyla 3000 liradan fazlaya satılıyor şu an. gerçekten çok iyiymiş. hemen yarın telefonumu satıp alıcam 1 tane.
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    "zamanının iyi telefonlarından olsa da adı üstünde ''zamanının' yok iphone 7 al. sdsds " diyen sensin iphone hala taş gibi telefon. O fiyat verilmez orası ayrı mesele.
  • tamam işte zamanının diye özellikle belirtmişim anlamayacak ne var. sen diyorsun ki hala iyi telefon.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.