Şimdi Ara

2000Tl Altında TV Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Televizyon almayı düşünüyordum ilk başta 1500 bütçe belirleyip uygun fiyatlı 40"-43" fhd tv + Android box almayı düşündüm. Sonra bir kaç yerden okuyunca ileriye dönük 4k smart tv almaya karar verdim 2000tl ye çıkardım bütçeyi.

Televizyondan beklentilerim:
    *Android box almayacağım için flaş bellekten ne takarsam oynatsın (x265 videolar falan)
    *Netflix ve diğer popüler online servisler çalışsın(blutv, digitürk vs)
    *Youtube akıcı şekilde çalışsın.
    *Turksat uydu alıcısı 4k yayın alsın.
    *Oyun konsolu yada bilgisayar bağlayınca oyun performansı yeterli olsun.

Hepsiburada dan uygun fiyatlı şu televizyonu buldum sizce iş görür mü? Tavsiyelerinizi de bekliyorum

Vestel 49UB8300 (2000tl)

http://www.hepsiburada.com/vestel-49ub8300-49-124-ekran-4k-smart-led-tv-p-HBV000002HL1J

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 19 Temmuz 2017; 17:41:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vestel 40UA9300 sahibiyim (malesef) ve son birkaç ay içerisinde baya TV araştırması yaptım. Beklentilerinize göre yanıtlayım:

- Smart TV yazılımından ve performansından beklentileriniz ön planda olduğu için Vestel Smart Center bu konuda yetersiz kalacaktır. Ben Turkcell TV+ Sagemcom kutusuyla kullanıyorum, TV 4 çekirdek olmasına rağmen en basitinden Youtube performansında bile kutu çok daha iyi. İnternet hızı olarak da araştırırsanız çok kişi muzdarip zaten, çok iyi bir internet bağlantınız olsa bile hız düşüklüğü ve kopma sıkıntıları var Vestel'de.

- Flash Diskten içeriklerde sıkıntı olacağını sanmam.

- Dahili 4K uydu alıcısı var, frekans ayarlarını güncel olarak yaparsanız onda da sorun olmaz.

- Konsol ya da PC HDMI bağlantısı konusunda ise hiç iyi değil Vestel Smartlar. Input gecikmeleri yüksek ve dengesiz. Örneğin siyah ağırlıklı bir sahnedeki gecikme beyaz tonlarındaki bir sahnenin iki katı veya tam tersi. Bu durum da özellikle oyunlarda sıkıntı.

Özetle yine araştırın isterseniz ama dediğiniz kriterlere göre iş görür bir seçim olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _lightning_ -- 19 Temmuz 2017; 20:5:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SONY KDL-50W805C full hd (Tv görüntü bakımından vestelin 4ksını ezer)http://www.vatanbilgisayar.com/sony-kdl-50w805c-127cm-fhd-3d-bravia-android-led-tvhd-dahili-uydu-alici.html

bu ürün büyük olasılıkla teşhir fiyat indirimi iste 2000 - 2200 tl ye alırsın (bu fiyata alırsan bedava)

ne yazık ki ülkede 2000 tl ye iyi telefon bile alamıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 19 Temmuz 2017; 23:59:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.