Şimdi Ara

20000 Rp Satışı Ucuz Fiyat (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
4.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Euwestte rp satan varsa almak istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bu şahısa pek güvenemedim kod olarak veriyorum deseydi alacaktım fakat illegal yerlerden kart araklayıp ya da kendi bulup çekip size atıyor olabilir bu rpler ile ileride hesabınız ban yer ise şaşırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: insafsızherif

Arkadaşlar merhaba bu şahısa pek güvenemedim kod olarak veriyorum deseydi alacaktım fakat illegal yerlerden kart araklayıp ya da kendi bulup çekip size atıyor olabilir bu rpler ile ileride hesabınız ban yer ise şaşırmayın
    İsteyen güvenmemekte serbesttir.Kod olarak veremeyiz çünkü League of Legend Etkinlikler sekmesindeki düzenlenen Turunvalardan kazanıyoruz, kazanılan RP'ler ise hesaplarımıza Riot tarafından otomatik yükleniyor.Turnuvayı kazanan hesaba yükleniyor RP, ha daha önce Celal Bayar Üniversitesinde direk hesaba rp kastığımızda oldu o işlemide yapıyoruz o riot games fiyatlarından -15tl az fiyata yapılır.
    Hesabınızı alıyoruz 1 haftada 10000 RP max limit min 1350rp kasarak hesabınızı size geri teslim ediyoruz.
    En son aldığımız sipariş 1350 rp satışıydı, şahsın nickini veremem çünkü RP satın alanların lol nickleri sadece bende gizli kalıyor bu iş etiğime uymaz.
    Ama mesajına bakabilirsiniz.

http://www.onlinehile.org/league-legends/481793-ucuz-fiyatli-rp-satisi-stok-guncellenicek-2.html

Bu forum dışında wmaraci.com, r10.net ve onlinehile.org 3 ayrı yer üzerinden RP satış konumuz vardır.İstenildiği halde diğer konuları burda paylaşabilirim :)
    Yukarda verdiğim linkte onlinehile konusunun linkidir en son bayram öncesi 1350 rp alan oh userının yorumu 2. sayfada görülmektedir.Bundan sonra herhangi bir konumdan beni bulup rp almak isteyen kişiye rpyi sattıktan sonra konuma yorum yapmasını istiyorum bu şekilde referans listemi görsel bir şekilde sunucam.
    Kredi kartı felan konu içerisinde iftira atmamanızı rica ediyorum, bu konuyu açmamın üzerine 27000rp satışı yapıldı bu konu içerisinde.
    Hesaplara günlük maximum 3600rp gönderimi yapıyorum böylece hiçbir hesapta ban yemiyor buda bilginize...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: sokeman1

Euwestte rp satan varsa almak istiyorum
    Westte RP'ler yüksek bide westte turnuva kazanmak için biraz iyi ve trainli takım gerekli biz tr easy olduğu için oynuyoruz ama üniligi zamanı olsaydı west team çıkarıcaktık yoksa yardımcı olurdumda zor.Bu arada west turnuva ödülleride düşük oluyor,westte rp satan birini bulmanız çok çok zor bilginize.

• Stok miktarı 12700 rp

Mesajlardan gift olarak yani hediye olarak nelerin atılabildiği sorusu geliyor.
    Görsel olarak atayım, ayrıca buna aktif olarak lol hesabınıza girerek başkasına hediye atmaya çalışırsanız neler atılabildiğini görebilirsiniz.

LoL RP ile Hediye Atılabilenler Listesi

20000 Rp Satışı Ucuz Fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lorko -- 31 Ağustos 2018; 0:2:1 >

• Konu güncel rp satışımız devam etmektedir.

• Konu güncel stoklarımız arttırılacak devam edicektir, yeni bir takım kurarak turnuvalara girmeye karar verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lorko

Konu güncel stoklarımız arttırılacak devam edicektir, yeni bir takım kurarak turnuvalara girmeye karar verdim.
    euw rp var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: von Goethe v2

euw rp var mı

Alıntıları Göster
    Şuan için euwda RP kasmadık, oranın turnuvaları biraz daha zor.Ve fiyatlarıda yüksek.Şimdilik tüm stoklar Türkiye serverı için geçerli.

Güncel Fiyat Listemiz:
    İndirimler ve RP sattır komisyon al

20000 Rp Satışı Ucuz Fiyat

• Guvenilir satici kendisinden 1820RP'lik alisverisim oldu ve hizli teslimat sagladi. Kisacasi guvenilir satici memnun kaldim.
  • Skin olarak gönderdiğimiz için 1820 Rp skin istiyorsanız 1780 Rp fiyatımızla gönderiyoruz, diğerlerindede öyle 30-50 rp fark sorun değil, maksat istediğiniz skini alabilsin herkes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lorko -- 31 Ağustos 2018; 0:3:4 >

• High noon lucian ilgimi çok çekiyor. Yeni kral kostümleri de. Yakında bir alışverişimiz olabilir hocam seninle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

High noon lucian ilgimi çok çekiyor. Yeni kral kostümleri de. Yakında bir alışverişimiz olabilir hocam seninle.
    Tabi ki.Almak istediğiniz zaman özelden mesaj atabilirsiniz veya facebook üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

• 1350 RP'lik skin alındı.
  • Güzel bir ticaret serüveniydi, hem bizden RP alanlar kazandı, hem biz kazandık.
    Ama Riot Turnuvalardan artık RP ödülü vermeme kararı aldı ve stok kasmamıştım keşke kassaydım :D
    3333rp kaldı arkadaşlar son. Rpler anlayacağınız

• Lorko L kullanıcısına yanıt
    Ucuz RP'ye ve sizin adiniza uzuldum hocam. Peki Rito bey ne vermeyi planliyormus RP yerine?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Ucuz RP'ye ve sizin adiniza uzuldum hocam. Peki Rito bey ne vermeyi planliyormus RP yerine?
    turnuvada direk skin vericek, hesaplara rp yüklüyordu bende satıyordum engellemek için yapmış çakal riot

• Arkadaşlar son 700 rp konum bitti bitiyor... :( alan kapar 700rpyi

• RP SATIŞI BİTMİŞTİR.RİOTUN TURNUVALARA RP ÖDÜLÜ VERMEMESİ SEBEBİYLE.

• 1350 Rpm Var 25 tlden satarım alıcılar ulaşsın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.