Şimdi Ara

20000 Rp Satışı Ucuz Fiyat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
5.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Biolystick

Yazdığın aynen şu

benim fiyatlarım ise:

840 Riot Points (TR) LoL 840 RP 15.00 TL (5tl kazançtasınız)

1780 Riot Points (TR) LoL 1.780 RP 32.00 TL (8tl kazançtasınız)

3620 Riot Points (TR) LoL 3.620 RP 62.00 TL ( 18tl kazançtasınız)

6450 Riot Points (TR) LoL 6.450 RP 90.00 TL (45tl kazançtasınız %50 fazla rp)

Hediye yollayarak sattığın nereden anlaşılıyor burada çok gördük ritodan kazandım yarı fiyatına satıyorum diyip dolandırılan insanları ben eğer kod ise riotun kod olarak vermediğini söyledim insanlari uyarmak için

Ayrıca sana tavsiye vereyim böyle agresif cevaplar ve yanıltıcı açıklamalar ile ticaret yapamazsın aç referanslarimi oku feyz al. Fiyatlandirmani hediye skin sayısına göre düzenle.

Kutu acmak veya etkinliklerde harcamak dışında kim skine full rp verip alır onu bilemem tabi

Alıntıları Göster
    Biraz bilgin az ama neyse cevap vericem.

Gift olarak atılan herşeyi satıyorum.

Riottan Rp satın aldığında alabildiğin şeyler skin,hero,exp boost,kapsül,paket,icon,simge alabiliyorsun.

Benden Gift olarak satın aldığında alabildiğin şeyler : skin,hero,simge,icon

Referans işine gelince, eloboost facebook sayfası sahibiyim, işlerimi ordanda yönetiyorum.Sayfamın adını öğrenmek isteyen arkadaşlar ulaşabilir.Şuan alıcak arkadaşda ordan mesaj attı zaten.

Ticareti agresif cevap vererek veya vermeyerek yapabileceğimi bana öğretmenin size kalmadığını düşünüyorum.Fiyatlandırma ara fiyatları saymıyor yani skine göre değil riota endeksli o yüzden skin başı fiyatımız yok.
    Sende gel öğren boost sayfama 3500 kişilik sayfada şuana kadar yaptığım iş listesini referanslarıma göz at ki referanslar nasıl oluşur öğrenmiş olursun.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• kaşarlı tost alıp izliyim
  • Yeni rpler ne zaman gelir hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camino Del Rio -- 15 Nisan 2018; 20:12:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lorko L kullanıcısına yanıt
    Ya master elo yu dahi göremeyen leş herif gelmiş bana neler neler yazıyor kldfsghdfgkl. 2 k rpli silver elonun yoğun katılım hedefindeki 40 kişilik turnuvadan 1incilik elde ettik diyerek bahsetmesi ayyy kanser seni
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bu arkadaşımızda ciddi iQ sal problemler var. Birde utanmadna yazmış yok 5 tl kazançtasınız yok 20 tl yok 30 tl. Ulan riot 6450 rpyi senin şuan verdiğin fiyattan verip
    -Hesap aktarımı
    -Takviyeler
    -Her türlü zanaatkarlık kutularında ve yeni gelecek kutularda geçerli değildir diye satsa sence onu 90 tlden dahi alacak olacak mı ki bunu sen gidip riotun her şeyde geçerli Rp siyle kıyaslıyorsun :D anlamaz o kardeşim yazma boşyere
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34HIL34

Ya master elo yu dahi göremeyen leş herif gelmiş bana neler neler yazıyor kldfsghdfgkl. 2 k rpli silver elonun yoğun katılım hedefindeki 40 kişilik turnuvadan 1incilik elde ettik diyerek bahsetmesi ayyy kanser seni
    tek birşey sorucam daha önce hayatında hiç
    49 win 14 lose gibi bir winrate görebildin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lorko -- 12 Mayıs 2018; 17:8:29 >

Hayır.

46 w 2 lose aniviam vardı :)

20000 Rp Satışı Ucuz Fiyat

İlk lose'umu ad rün girdim diye vermiştim. 2 lose'u da d2 serisinde :) Sezon sıfırlandıktan sonra challengera rushlayıp sonra mastera ordan diamonda ha? :D
    Süper nick gizlemissin 400 maçta d5den çıkamayan hesap koymuşsun baya iyisin ee tabi elo boost sitesiyle milleti dolandıran biri biraz photoshop biliyordur.http://tr.op.gg/summoner/userName=Spearzor

He birde 52win 1lose hesabı forumdan birine satmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hayır.

46 w 2 lose aniviam vardı :)

İlk lose'umu ad rün girdim diye vermiştim. 2 lose'u da d2 serisinde :) Sezon sıfırlandıktan sonra challengera rushlayıp sonra mastera ordan diamonda ha? :D
    herhalde 1 yıl öncenin ss i

• quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Süper nick gizlemissin 400 maçta d5den çıkamayan hesap koymuşsun baya iyisin ee tabi elo boost sitesiyle milleti dolandıran biri biraz photoshop biliyordur.http://tr.op.gg/summoner/userName=Spearzor

He birde 52win 1lose hesabı forumdan birine satmistim
    photoshop yok sezon açıldığı gibi hesap ordaydı, üniligi için west geçtik hesap erimede dia1 flexe düştü şuan :D ama sizler ancak 1 yıl önceki 1970den kalma yama halindeki hesap fotoğraflarınızı atarsınız.

Kardeşim boş yapma. D5 elohellinde sürünmeye devam et sessiz ol.
  • quote:

Kardeşim boş yapma. D5 elohellinde sürünmeye devam et sessiz ol.
    Oyunu bırakalı 1 ay oldu.
    Sen kimsin benimle dialoğa giriyorsun seviyem değilsin.Bu sene üniligde ilk 16 ya kaldık.
    Senin tek bir başarın bile yokken neyin konuşması bu anlamadım.Ne nick verebilirsin ne takımdan konuşabilirsin.
    Çıkar takım desem 1 aylık oynamadığım halde 10000rpsine bo3de maç vermeden sesini keserim.
    Senin itaat ettiğin oyuncuların yarısından çoğu benim arkadaşım 3 sene önce ylde oynayan çocuklarla karşına çıkıcam abi diyecen niye dialoğa giriyorum seninle anlamadım.
    Scrim istiyorsan yaz yayın açıp ezelim?Sonrada mute atarım geçerim.

• Madem "takır takır" satabiliyorsun rp lerini, neden kendini bu denli agresif bir şekilde anlatma ihtiyacı hissettin? öylesine "çöp" yazan bir adamı bile aşırı ciddiye alıp gülmeme sebep oldun

Bir de fiyat listen doğru değil. satılan paket RP cinsinden fiyat yazmışsın, ancak kostüm fiyatları 400 - 840 vs diye gitmiyor dikkat edersen. Madem hediye ediyorsun, insan en azından buna dikkat ederdi.

Bu arada dilerim hiç bir insan kendini "ben oyunda senden daha iyiyim gel takım kapıştıralım seni döveyim haha ezik" seviyesine gelecek kadar düşmez. En fazla acırım.

Edit: @Biolystick sana bir şey diycem diye etiketledim de gülmekten unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruella -- 21 Nisan 2018; 21:42:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

Madem "takır takır" satabiliyorsun rp lerini, neden kendini bu denli agresif bir şekilde anlatma ihtiyacı hissettin? öylesine "çöp" yazan bir adamı bile aşırı ciddiye alıp gülmeme sebep oldun

Bir de fiyat listen doğru değil. satılan paket RP cinsinden fiyat yazmışsın, ancak kostüm fiyatları 400 - 840 vs diye gitmiyor dikkat edersen. Madem hediye ediyorsun, insan en azından buna dikkat ederdi.

Bu arada dilerim hiç bir insan kendini "ben oyunda senden daha iyiyim gel takım kapıştıralım seni döveyim haha ezik" seviyesine gelecek kadar düşmez. En fazla acırım.

Edit: @Biolystick sana bir şey diycem diye etiketledim de gülmekten unuttum
    Biri bir ürün satarken iftira atarsanız tepkisini anlarsınız.Benim sokakta dükkanım olsa mal satsam şurdaki 1 kişi sözlerinin yarısını söylemez ? Korkar.Sanal olunca ortam özgüveniniz bi patlama yapıyor, şöyle bi kendinizi baya genişletiyorsunuz.
    Bakın ne diyorum twitch yayınlarımda var isteyen varsa en iyiniz gelsin yayın açalım, sizi yerden yere vuruşumuzu izletelim millete.
    Kıyas seviyem olamayıp laf atmaya çalışınca biri anlam veremiyorum.
    Fiyat olayına gelince riota endeksli fiyatlamam kutu alan oluyor-skin-simge herşeyi alan oluyor simgelere ve kutularada ayrı ayrı fiyat koymam gerekicek riotun zamlarında fiyat değişikliği zorlaşıcak.
    Ayrıca yüksek paket alan kişilerle alışveriş yaparken fiyat konusunda anlaşıyoruz.

'' Bu arada dilerim hiç bir insan kendini "ben oyunda senden daha iyiyim gel takım kapıştıralım seni döveyim haha ezik" seviyesine gelecek kadar düşmez. En fazla acırım. ''
    Şu cümlene gelince ben senden hayatındaki birçok alanda iyiyimdir ama bunu yüzüne vurmak istemem ama sen acırım felan konuşursan mesela yolda seni görürsem abin gelene kadar bağırırsın.
    Profesyonel DotA1-2 oyuncusuyum,2 Satranç şehir şampiyonluğum var, 2 bilek güreşi şehir şampiyonuluğum var.Kod yazmada vbz sayabileceğin birçok alanda seni ikiyle alır diğer arkadaşı yanyana koyar çarparım.
    Ama sana acımam çünkü acınacak halde değil.Sürünücek haldesindir..

Pokemon kapıştırır gibi hayatlarımızı mı kapıştıracağız şimdi de
    Benim de parmak güreşi şampiyonluğum var gel kapışalım canlı yayında

Benim neler yaptığımı bilen biliyor zaten, ancak Lol başlığı altında bir forumda bunları paylaşma gereksinimi duymadım hiç bir zaman. O kadar yüzsüz bir insan değilim.
    Gurur duyabileceğin bir hayat yaşıyorsan ne mutlu sana, ve umuyorum ki bana anlatırken haz aldığın kadar mutluluk içerisindesindir. Öteki türlüsünü düşünemiyorum çünkü.

Yalnız 1 önceki yazdığım cümlenin aynısını kopyalayıp tekrar yazmak istiyorum, çünkü ana fikri sen hiiiiç anlamamışsın.

"Dilerim hiç bir insan kendini "ben hayatta şunları şunları başardım gel hayatlarımızı kapıştıralım seni ezeyim haha ezik" seviyesine gelecek kadar düşmez. En fazla acırım.

Bu arada en başında şunu da fark etmen gerekirdi, burası DÜKKAN değil. Ne sen doğru olduğunu kanıtlayabilirsin, ne de diğerleri yalan olduğunu. Ben şu forumda kısa bir müddet oldum, biolystick benden de çok var. Ben bile şu tarz konuların sürekli açılıp 2 gün sonra "ühühü dolandırıldım" konularını görüyorsam, kim bilir o kaç tanesini görmüştür.

Eğer burayı iş olarak görüyorsan, güvenirliğini sağlamayacak kanıtlarla "dükkanını" işletirdin.

Aman neyse gel parmak güreşi yapalım biz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruella -- 21 Nisan 2018; 23:29:10 >

• quote:

Benim neler yaptığımı bilen biliyor zaten, ancak Lol başlığı altında bir forumda bunları paylaşma gereksinimi duymadım hiç bir zaman. O kadar yüzsüz bir insan değilim.
    Gurur duyabileceğin bir hayat yaşıyorsan ne mutlu sana, ve umuyorum ki bana anlatırken haz aldığın kadar mutluluk içerisindesindir. Öteki türlüsünü düşünemiyorum çünkü.

Yalnız 1 önceki yazdığım cümlenin aynısını kopyalayıp tekrar yazmak istiyorum, çünkü ana fikri sen hiiiiç anlamamışsın.

"Dilerim hiç bir insan kendini "ben hayatta şunları şunları başardım gel hayatlarımızı kapıştıralım seni ezeyim haha ezik" seviyesine gelecek kadar düşmez. En fazla acırım.

Bu arada en başında şunu da fark etmen gerekirdi, burası DÜKKAN değil. Ne sen doğru olduğunu kanıtlayabilirsin, ne de diğerleri yalan olduğunu. Ben şu forumda kısa bir müddet oldum, biolystick benden de çok var. Ben bile şu tarz konuların sürekli açılıp 2 gün sonra "ühühü dolandırıldım" konularını görüyorsam, kim bilir o kaç tanesini görmüştür.

Eğer burayı iş olarak görüyorsan, güvenirliğini sağlamayacak kanıtlarla "dükkanını" işletirdin.

"Benim neler yaptığımı bilen biliyor zaten" asfgsdfhg devam et bilen biliyor seni

cevap verememissin yalniz cok pis laf soktu sana
  • quote:

Tavrını bozmaman çok hoşuma gidiyor. Bu tarz bir insan olmak isterdim açıkçası ama ben de çoğu zaman sinirden ya da duygusal sebeplerden değişik hallere girebiliyorum. Adamsın kuru helva.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paroly

cevap verememissin yalniz cok pis laf soktu sana
    asfdasdgsdf

• Tüm RP'yi satın aldım arkadaştan. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde hallettik.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.