Şimdi Ara

20000 Rp Satışı Ucuz Fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
5.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ritonun turnuvalarından kastığım rpleri satıyorum.
    Bayada bi müşterim var.Yinede elimde stok kalıyor.
    20000rp satıyorum.
    İsteyene 6500 4000 gibi parça parçada satarım.

Fiyat listem:
    20000 Rp Satışı Ucuz Fiyat

Önemli :Yukarıda fiyat listesi bulunan RP değerinde gift(hediye) olarak gönderilen Skin fiyatlarıdır.Skin satışı gerçekleştirilmektedir.

Mesaj atın ucuz rpyi alın
    Riota kalırsanız 6300 ü 135tlye veriyor.

İletişim İçin :
    Konu üzerinden mesaj atabilirsiniz, profilime direk mesaj gönderebilirsiniz.veya facebook sayfamıza mesaj atabilirsiniz.
    Facebook Sayfamız İçin Tıklayarak Mesaj atabilirsiniz.

Ödeme Yolları :
    Ziraat - Enpara - Akbank - TEB

Dip Not:Skin olarak gönderdiğimiz için 1820 Rp skin istiyorsanız 1780 Rp fiyatımızla gönderiyoruz, diğerlerindede öyle 30-150 rp fark sorun değil, maksat istediğiniz skini alabilsin herkes.

Bu konu açılması ile birlikte satılan RP Miktarı Güncel olarak belirtilicektir.
    Güncel Rp Satış miktarı:
    Güncel Rp Stoğu:

RP alıp donanımhaberde yorum yapan arkadaşların referans yorumları :

quote:

Orijinalden alıntı: ztrk10
    Tüm RP'yi satın aldım arkadaştan. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde hallettik.

ztrk10'a 24000 Rp satılmıştır.

quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis
    Guvenilir satici kendisinden 1820RP'lik alisverisim oldu ve hizli teslimat sagladi. Kisacasi guvenilir satici memnun kaldim.

Yaxis'a 1820 RP satılmıştır.

quote:

Orijinalden alıntı: OziLy
    1350 RP'lik skin alındı.

OziLy'a 1350 RP satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lorko -- 31 Ağustos 2018; 0:32:37 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Pokemon kapıştırır gibi hayatlarımızı mı kapıştıracağız şimdi de
    Benim de parmak güreşi şampiyonluğum var gel kapışalım canlı yayında

Benim neler yaptığımı bilen biliyor zaten, ancak Lol başlığı altında bir forumda bunları paylaşma gereksinimi duymadım hiç bir zaman. O kadar yüzsüz bir insan değilim.
    Gurur duyabileceğin bir hayat yaşıyorsan ne mutlu sana, ve umuyorum ki bana anlatırken haz aldığın kadar mutluluk içerisindesindir. Öteki türlüsünü düşünemiyorum çünkü.

Yalnız 1 önceki yazdığım cümlenin aynısını kopyalayıp tekrar yazmak istiyorum, çünkü ana fikri sen hiiiiç anlamamışsın.

"Dilerim hiç bir insan kendini "ben hayatta şunları şunları başardım gel hayatlarımızı kapıştıralım seni ezeyim haha ezik" seviyesine gelecek kadar düşmez. En fazla acırım.

Bu arada en başında şunu da fark etmen gerekirdi, burası DÜKKAN değil. Ne sen doğru olduğunu kanıtlayabilirsin, ne de diğerleri yalan olduğunu. Ben şu forumda kısa bir müddet oldum, biolystick benden de çok var. Ben bile şu tarz konuların sürekli açılıp 2 gün sonra "ühühü dolandırıldım" konularını görüyorsam, kim bilir o kaç tanesini görmüştür.

Eğer burayı iş olarak görüyorsan, güvenirliğini sağlamayacak kanıtlarla "dükkanını" işletirdin.

Aman neyse gel parmak güreşi yapalım biz
    Konunun özeti :

9 aydır oynuyorum sizin 5 yılda çıktığınız ligdeyim.(plat1 %50wr tr sv btw)
    Benim arkadaşlarım ex pro.Şunu tanıyorum bunu tanıyorum gelin maç atalım.Kendim yeteneksiz bir platım ama arkadaşlarım çok iyi,süper.
    2 aydır oynamıyorum ligim eridi yoksa plat değilim.
    Senin ne başarın var biz 300 takım arasında ilk 16ya kaldık.

Ayriyetten ticari zekana hayran kaldım.Potansiyel alıcılara,ben zaten rplerimi satıyorum,alıcım çok,almazsan alma kafa yapısı süper.
  • http://i.hizliresim.com/2JpQOv.jpg
    fiyat list çıkmamış

• 1780 RP 20 liraydı. Fiyatlar iki katı artınca ucuza satılan ürün 32 TL oldu.. hayırlı satışlar hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

1780 RP 20 liraydı. Fiyatlar iki katı artınca ucuza satılan ürün 32 TL oldu.. hayırlı satışlar hocam.
    840 Riot Points (TR) LoL 840 RP 20.00 TL
    1780 Riot Points (TR) LoL 1.780 RP 40.00 TL
    3620 Riot Points (TR) LoL 3.620 RP 80.00 TL
    6450 Riot Points (TR) LoL 6.450 RP 135.00 TL
    şuanki riotun rp fiyatları bu yukarda verdiğim şekildedir.

benim fiyatlarım ise:
    840 Riot Points (TR) LoL 840 RP 15.00 TL (5tl kazançtasınız)
    1780 Riot Points (TR) LoL 1.780 RP 32.00 TL (8tl kazançtasınız)
    3620 Riot Points (TR) LoL 3.620 RP 62.00 TL ( 18tl kazançtasınız)
    6450 Riot Points (TR) LoL 6.450 RP 90.00 TL (45tl kazançtasınız %50 fazla rp)

• quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Çöp
    Şuana kadar 72000rp sattım.Neyin çöpünden bahsediyorsunuz.
    Sizin bronz ligte oynadığınız oyunu soloq chall şekilde oynayıp, hergün rp turnuvasına giriyordum.
    Ama birşey açıklamam gerektiğini düşünmüyorum daha öncede donanımdanda bir kişiye satış yapmıştım.Daha çok izmir-manisa çevresi üni öğrencilerine sattım.

• Lorko L kullanıcısına yanıt
    5 TL için millet neden senden alsın ki ? sapasağlam riot dururken
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

• quote:

Orijinalden alıntı: Lorko

Şuana kadar 72000rp sattım.Neyin çöpünden bahsediyorsunuz.
    Sizin bronz ligte oynadığınız oyunu soloq chall şekilde oynayıp, hergün rp turnuvasına giriyordum.
    Ama birşey açıklamam gerektiğini düşünmüyorum daha öncede donanımdanda bir kişiye satış yapmıştım.Daha çok izmir-manisa çevresi üni öğrencilerine sattım.

Alıntıları Göster
    Tamam

• hocam ekleyin 840 rp almayı düşünüyorum şu sıralar elime para geçince alırım (ödeme ininalden olur.)
  • Telefon numaranızı mesaj olarak atar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZewZack

hocam ekleyin 840 rp almayı düşünüyorum şu sıralar elime para geçince alırım (ödeme ininalden olur.)
    usta 21400rpyi bi anda satıcam bir arkadaş almak istedi birazda fiyat kırdım.kusra bakma ama haftaya 1 turnuvaya girip 1600 kazanıcam yine ozaman postu güncelleyebilirim isterseniz.lolü bırakmış olmasam haftada 20000rp-10000rp arası kazanıyordumda.sporuma etkiliyor.haftada bitek üni turnuvama giriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

Bu arada alıntı yapıp o yazdığınız 5 tlmi yoksa 205tlmi gör isterim.

21400rp=240tl
    6400x3=19200rp = rito 135x3=405tl
    21400rp-19200rp= rito 2200rp=40tl
    445tl lik rp satıcam salı günü
    240tlye
    5 tl için değilde insanlar benden 205tl ceplerinde kalması için mi alıyor gör isterim.
    Ha bu arada senin 6400rpye 135tl verdiğin rpyi
    ben pazar günü 3 veya 4 turnuvaya girerek tek günde kazanıyorum bilgine...

• Kod olarak mı veriyorsun?
  • Hiçbir riot turnuvası kod olarak ödül vermiyor sonra buralarda dolandirildim konuları açmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Hiçbir riot turnuvası kod olarak ödül vermiyor sonra buralarda dolandirildim konuları açmayın
    Biz güvence veriyoruz dostum.İsterse ilk iş alıcağı parayı yarıya bölerek ödeme hakkı, kod olarak değil skin,hero vbz hediye paketleri.
    Size tek bir tavsiyem var daha önce çalışmadığınız birini dolandırıcı olarak karalamayın.
    Şuan en az 17 ayrı şahsa satış yaptım.
    Daha dolandırılma vbz birşey olmadı.
    Ha olmayan birşeyi idda edebilecek kadar şerefi unutmuş insanlarsanız devam edin :D istediğinizi yazabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 34HIL34

Kod olarak mı veriyorsun?
    Skin/Hero/ ne istiyorsan hediye atıyorum.
    Liste oluşturup bana atıyorsun.

• Lorko L kullanıcısına yanıt
    Ozaman arkadaşların dediği gibi çöp dostum. O fiyatlardan satman baya bi zor. Adam onunla zanaatkarlık sandıkları alamıyor extra takviye alamıyor isim değişimi yapamıyor. Örn. 5 li kuş sandığı vardı 3.500 rp onu alamıyor vs. vs. İstediği şeyleri alması için seni 2 ay listesinde tutmak zorunda. Çünki indirimden kostüm alıyor hepsi. İstediği kostümler 2 aya anca girmiş oluyor belki halen girmemiş bile oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34HIL34

Ozaman arkadaşların dediği gibi çöp dostum. O fiyatlardan satman baya bi zor. Adam onunla zanaatkarlık sandıkları alamıyor extra takviye alamıyor isim değişimi yapamıyor. Örn. 5 li kuş sandığı vardı 3.500 rp onu alamıyor vs. vs. İstediği şeyleri alması için seni 2 ay listesinde tutmak zorunda. Çünki indirimden kostüm alıyor hepsi. İstediği kostümler 2 aya anca girmiş oluyor belki halen girmemiş bile oluyor.
    Valla istediğiniz gibi düşünebilirsiniz :D
    Ben ürünümü takır takır satıyorum.Siz ritodan alıp istediğinizi gibi zarar edebilirsiniz.
    Çağrı diye bir alıcım var üniversite whatsapp grubundan tanıştığımız, benden şuanakadar kendisi 27000rp aldı arkadaşıda 9000rp aldı.
    Whatsaptan hafta hafta istediği indirimli skini söyliyor atıyorum.
    İlk iş yaptığımızda öyle olmamıştı direk 14000rp satın almıştı.Sonra böyle yaparak hem riot fiyatından almayarak kazandı hemde indirimden almaya başlayarak kazandı.Anlayacağın senin ritodan 6400 rpyle aldığın kostümü adam :D belki 1780rp fiyatına alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lorko

Biz güvence veriyoruz dostum.İsterse ilk iş alıcağı parayı yarıya bölerek ödeme hakkı, kod olarak değil skin,hero vbz hediye paketleri.
    Size tek bir tavsiyem var daha önce çalışmadığınız birini dolandırıcı olarak karalamayın.
    Şuan en az 17 ayrı şahsa satış yaptım.
    Daha dolandırılma vbz birşey olmadı.
    Ha olmayan birşeyi idda edebilecek kadar şerefi unutmuş insanlarsanız devam edin :D istediğinizi yazabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Yazdığın aynen şu

benim fiyatlarım ise:

840 Riot Points (TR) LoL 840 RP 15.00 TL (5tl kazançtasınız)

1780 Riot Points (TR) LoL 1.780 RP 32.00 TL (8tl kazançtasınız)

3620 Riot Points (TR) LoL 3.620 RP 62.00 TL ( 18tl kazançtasınız)

Hediye yollayarak sattığın nereden anlaşılıyor burada çok gördük ritodan kazandım yarı fiyatına satıyorum diyip dolandırılan insanları ben eğer kod ise riotun kod olarak vermediğini söyledim insanlari uyarmak için

Ayrıca sana tavsiye vereyim böyle agresif cevaplar ve yanıltıcı açıklamalar ile ticaret yapamazsın aç referanslarimi oku feyz al. Fiyatlandirmani hediye skin sayısına göre düzenle.

Kutu acmak veya etkinliklerde harcamak dışında kim skine full rp verip alır onu bilemem tabi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.