Şimdi Ara

200000 tl lık araba 500000 tl olunca kım kaybeder

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

200000 tl ye alabılecegımız drone dolar yuzunden 500000 tl olunca kım kazanır kım kaybeder soru bu

dolar mıktarında artma azalma olmaz abd yıne aynı dolarını alır..hatta adamların dolara ıhtıyacı yok dunyaya dolar ıstedıgı zaman basan onlar

pekı bızım cepımızden fazla cıkması demek fakırlesmemız demek..sonucta abd bızı fakırlestırmek ıcınmı fıyat arttırıyor soru bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 3 Nisan 2021; 11:18:56 >

• ne alaka bu bölümle?

aynen abd yüzünden dolar artıyor yoksa ülke ekonomisi on numara kahrolsun dış güçler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2klık mal "dolar yüzünden" 10k olmuyor.

"dolar yüzünden" olduğunu sandığın ve sen gibi insanlar ülkede çoğunluğu sağladığı için 10k oluyor.

"abd bizi fakirleştirmek için" fiyat artırmıyor. Çünkü mal yine dolar bazında aynı fiyat.

Uzun uzun sebeplerini yazmaya çekiniyorum bu durumun sebebini. Heh işte o fiyatın artmasındaki bir sebep de bu.

• konuyu yanlıs yere acmısım ama otomobıle baglayayım

konu dısına acacaktım ama araba uzerınden gıdelım..tm baslık ve ıcerıgı arabaya gore ayarladım

sabah uykusu ıste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 3 Nisan 2021; 11:19:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.