Şimdi Ara

20000 TL'ye Bayan İçin Otomatik Vites A veya B Segmenti ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bir bayan yakınım araç alacak. Kendisi pek anlamıyor araçlardan. Aradığımız genel özellikler maksimum 1200 CC motor büyüklüğünde ve otomatik vites olması. A veya B segmenti düşünüyor kendisi. Yılda en fazla 10000-12000 KM yol yapar.

Önerebileceğiniz araçlar nelerdir arkadaşlar? Sorunsuzluk, ekonomi yönünden değerlendirirseniz sevinirim.

• opel corsa 1.4
  • quote:

Orijinalden alıntı: gözler italyan hakemde

citroen c1

peugeot 107

Valla ben olsam bunlara araba diye binmem. Hiç hoş degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pardon, maksimum 1.2 motor yazılmış, o zaman Micra'ya yönelin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ykaraca -- 22 Nisan 2012; 13:24:41 >
  • Ben i10 ve Micra düşünüyordum. Ama bir arkadaşımda i10 vardı ve yakıt konusunda pek memnun değildi. O yüzden i10'u eledim. Şimdilik Micra ağır basıyor. 1.2 Clio da mantıklı görünüyor aslında. Bir kaç seçenek belirleyip yakınıma sunacağım.
  • UP. Var mı arkadaşlar başka önerisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Águila Negra

UP. Var mı arkadaşlar başka önerisi olan?

Nissan micra'yı boş geçmeyin. clio'dan çok çok üstün donanım olarak araç.
  • Fiat Panda'yı bir inceleyin derim...
  • Bence tam micrayı tarif ediyorsunuz
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-sifir-ayarinda-81211115/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-3500-km-de-otomatik-vites-sifir-kadar-temiz-aveo-80742575/detay

2. ilan kazalı sanırım, 2011 modele göre fiyatı bayağı uygun çünkü.

aveo pahalı gelirse eski kasa kaloslara bakabilirsiniz.

bende 2009 aveo hb otomatik var memnunum gayet tavsiye ederim.

teyzemde de 2006 kalos otomatik var o da çok güzel araç hatta sürüş keyfi 2009 modelinden daha yüksek nedense .)

• bu sınıfta fiat pandayı tek geçerim.. bir araç bu kadarmı şehir içi için üretilir.. eskiden bizde vardı kaldırımda gezerdik
  • Fiat Panda veya Nissan Micra'yı tarif etmişsiniz. İçinize hangisi sinerse onu alın, hayırlı olsun.
  • Teşekkürler arkadaşlar. Panda ve Micra'yı baya arkadaş önerdi. Panda hiç aklıma gelmemişti daha önce. Onu da bir araştırayım.
  • Benimde aklıma ilk c1 geldi, hem a segmentinde en çok satan araçlardan biriydi sanırım.
  • Yaris hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
  • toyota yarıs 1.0 motor önerırım forumda kullanıcısıda vardı ş içi 5.5 lt yakıyormus
  • Honda Jazz diyorum 1339 cc motoru var.O dediğiniz tüm 1200 araçlardan daha az yakar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Águila Negra

Ben i10 ve Micra düşünüyordum. Ama bir arkadaşımda i10 vardı ve yakıt konusunda pek memnun değildi. O yüzden i10'u eledim. Şimdilik Micra ağır basıyor. 1.2 Clio da mantıklı görünüyor aslında. Bir kaç seçenek belirleyip yakınıma sunacağım.

aman hyundai i10 uzak dur derim bizde anneme işini görsün diye otomatik vites aldık,yakıt konusunda ve hyundai 5 yıl garanti süresinden dolayı baya bi parçalandık maddi olarak
  • Hocam bizde anneme baz 2 kapı 1.2 motor Micra almıştık.Bayan için en iyi arabalardan biri.Kesinlikle tavsiye ederim.
    Almadan önce galeride bir de kalos vardı.Ama araba bana pek bayan arabası kıvamında gelmedi.
    Ayrica A sınıfında düşünüyorsanız spark'da dahil olabilir.Yalniz A sınıfı arabalar bana hiç güven vermiyor.
    Sonuc olarak Micra tercihi mantıklı olabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.