Şimdi Ara

20000 Rp Satışı Ucuz Fiyat (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
5.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    RP'yi değil de RP değerinde kostüm, kutu aldım desek daha doğru olur sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Doğrudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztrk10

Tüm RP'yi satın aldım arkadaştan. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde hallettik.
    Evet doğrudur 24000rpyi sattım arkadaşa, referans olarak görebilirsiniz bu linkteki arkadaşlar 1,5 aydır lolü bırakmıştım yeniden dönüyorum.
    Stoklarım geldikçe konuyu güncelleyeceğim.
    Konu başında paranızı alır dolandırır diyen arkadaşlara inat, fiyatlarımızıda yenileyip burda kostüm ara fiyatlarıda koyarak herkese ucuz fiyata rp satışı sağlayacağım.
    Hatta benimle iletişimde olanlar kostümler indirime girdiğindede benden direk şunu gift at diyerek indirimli fiyattaki kostümleride alabilir.

Herkese şimdiden iyi ticaretler.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaşlar RP kasmaya yeniden başladım bu sefer yavaş kasıcam ama bırakmıştım 1,5 aydır.

Skinlerede rp fiyatı ekledim istediler.

20000 Rp Satışı Ucuz Fiyat

Rp almak isteyen arkadaşlar burdan mesaj atabilir, görmezsem whatsappdan ulaşabilir.
    facebook sayfası açtım rp satışı için ordan ulaşabilir :

https://www.facebook.com/Riot-Point-Satışı-580647178994896/?modal=admin_todo_tour

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lorko -- 30 Ağustos 2018; 23:59:6 >

• Nickinizi verinde bakalim burdan lig sallayip d5te takılan adamlar ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamla facebook'tan iletişime geçmek istersek bile link.tl ile geçiyoruz.Güzel ticaretmiş!
  • Lorko L kullanıcısına yanıt
    Kendini bu kadar kanıtlamaya neden ihtiyaç duyuyorsun? Seni matematik öğretmeni olarak düşünemiyorum ;( Cruellayı bilmediğin için atıp tutmuşsun ama gerçekten birşeyler başaran birisi." Ben çelıncırım tımam mı hebele hübele" diyip ego kasmıyor. Öyle yapan bir ddyx vardı onun mesajlarını da göremez olduk. Yayın yapacağım falan diyordu ,artık yayınlarda ego kasıyordur. Umarın bu halini düzeltirsin

RP ve kolsuzluk ile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achilles.

Bu mesaj silindi.
    Hahahaha 400 oyunlar plat1mis adam. Esnekte dia 1 kasmis millete chalim diyo :S

• quote:

Orijinalden alıntı: realexile

Hahahaha 400 oyunlar plat1mis adam. Esnekte dia 1 kasmis millete chalim diyo :S

Alıntıları Göster
    Bu arada 2 aydır lol oynamıyorum erimeden düştü.
    Varsa aranızda hala parasın maç atmak isteyen çok fazla profesyonel oyuncu arkadaşım var Random bir Team ile burdaki mesaj yazmış herkese bo3de lose vermeden rezil edebiliriz, isterseniz yayıncıda ayarlayıp böyle birşey yapabiliriz ama para koymanız gerek ortaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eutropius Irmengard

Kendini bu kadar kanıtlamaya neden ihtiyaç duyuyorsun? Seni matematik öğretmeni olarak düşünemiyorum ;( Cruellayı bilmediğin için atıp tutmuşsun ama gerçekten birşeyler başaran birisi." Ben çelıncırım tımam mı hebele hübele" diyip ego kasmıyor. Öyle yapan bir ddyx vardı onun mesajlarını da göremez olduk. Yayın yapacağım falan diyordu ,artık yayınlarda ego kasıyordur. Umarın bu halini düzeltirsin

RP ve kolsuzluk ile
    Curuella kimmiş.Sizin en büyük başarınız ne açıklayın abi?
    Üniversite liginde bu sene son 16ya kaldık.Ve lolü bıraktım ünilol bittiğinde ama siz hani hepiniz şu konuya yorum atan herkes toplansa takım kursanız en en iyiniz gelse ne olacak win mi alacaksınız abi 3 tane eski yükselme ligi oyuncusu çekicem lose alıcaksınız hani amaç ne burda dialogta?

• quote:

Bu mesaj silindi.
    İstediğin zaman nickini verebilirsin, hatta takımınıda alabilirsin bo3 maç atabiliriz.Random Teamle girdiğim bir turnuvada win aldın diye sevinebilirsin ama istersen yayında maç atıcak bir takım çıkart maç atalım ama parasına olsun bu husus çünkü burda boş yorum atan trash playerlarla dialoğa girmem bile hata.

• Konu günceldir. Rp Stoğumuz : 5000 Rp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lorko -- 31 Ağustos 2018; 0:23:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lorko

Bu arada 2 aydır lol oynamıyorum erimeden düştü.
    Varsa aranızda hala parasın maç atmak isteyen çok fazla profesyonel oyuncu arkadaşım var Random bir Team ile burdaki mesaj yazmış herkese bo3de lose vermeden rezil edebiliriz, isterseniz yayıncıda ayarlayıp böyle birşey yapabiliriz ama para koymanız gerek ortaya.

Alıntıları Göster
    Aslında forumca böyle birsey duzenlenebilir. Takim basida katilim 10 15 tl olsa iyi para olur. Isinizede gelir sanirim boyle. Ama eski pro oyuncu falan cagiricam diyorsunuz. Sizin seviyenizde oynayan 5 kisi toplarsaniz düşünülebilir :D

• quote:

İstediğin zaman nickini verebilirsin, hatta takımınıda alabilirsin bo3 maç atabiliriz.Random Teamle girdiğim bir turnuvada win aldın diye sevinebilirsin ama istersen yayında maç atıcak bir takım çıkart maç atalım ama parasına olsun bu husus çünkü burda boş yorum atan trash playerlarla dialoğa girmem bile hata.

Alıntıları Göster
    Parayi vercegini bilsem hemen simdi atarim emin ol :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Parayi vercegini bilsem hemen simdi atarim emin ol :D

Alıntıları Göster
    Demek heybeden boş konuşmayı seviyon.
    En son girdiğin turnuvada başarını linkle göster adını yaz?
    Takım adını
    LoL nickini ver?
    Öyle konuşmaya gelmiyo, benim takımımda FMF'in 2 eski prof oyuncusu oynucak 2 sene boyunca tr 1.liği tuttu biri.

• quote:

Demek heybeden boş konuşmayı seviyon.
    En son girdiğin turnuvada başarını linkle göster adını yaz?
    Takım adını
    LoL nickini ver?
    Öyle konuşmaya gelmiyo, benim takımımda FMF'in 2 eski prof oyuncusu oynucak 2 sene boyunca tr 1.liği tuttu biri.

Alıntıları Göster
    Hala eski prolara kendini boostlatma hikayelerini anlatip millete hava atıyon plat stuck. Allah bilir feedleme korkusundan topta tank spamliyorsundur ya da janna lulu soraka gibi support alip arkadan kalkan can basip tasinmayi bekliyorsundur

• quote:

Orijinalden alıntı: realexile

Hala eski prolara kendini boostlatma hikayelerini anlatip millete hava atıyon plat stuck. Allah bilir feedleme korkusundan topta tank spamliyorsundur ya da janna lulu soraka gibi support alip arkadan kalkan can basip tasinmayi bekliyorsundur

Alıntıları Göster
    Olm zaten şunun şurasında 9 ay lol oynadım.Sizin 5 yılda geldiğiniz yere geldim.Eski dediklerin hepsi benim arkadaşım, boost felan yok.
    Bak o yukarda konuşanlar ve senin gibilerin karşısına çıkıca kadamları söyleyim.
    Eski FMF oyuncuları , Eski Taiwan Cup şampiyonları ve 2016 Chal 1. gibi oyuncular olucak takımda bide ben sizde pro takımınızı alcanız gelceniz.
    Ha çok param var diyorsanız şuan battlegroundsa hazırlanan arkadaşımın koçluğunu yaptığı bir takım var EUW CHAL 20.si Türk midlanerları var.Onların takımıyla scrim şansı tanırım size ama maç başı 1000tl bayılırsınız lose aldığınız sürece.

• Bu arada konu üstünden polemik yaratmak isteyen arkadaşlar özel mesaja gelmelerini konuyu baltalamamalarını rica ediyorum.
    Anlıyorum seviyeniz, bilginiz düşük, saygı duyulmak istiyorsunuz.Ama yeri burası değil mesaja gelin yayın önünde hepinizi rezil edeyim.Konumu baltalamayın.

• Lorko L kullanıcısına yanıt
    Loldeki çilingir olma lig atlama başarılarından bahsetmiyordum zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben hala, Rp satışı yaparken nasıl bir anda Lig kapıştırma muhabbetine girdiğine şaşırıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.