Şimdi Ara

2000 TL ye kadar Telefon Önerisi IOS & ANDROİD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2000 TL ye kadar Telefon Önerisi IOS & ANDROİD

Telefonlar hakkında yeterli bilgiye sahibim işlemciler olsun hangisi güçlüdür hangi ekran hangi amaçla daha iyidir veya değildir ne kadar ram yeterlidir veya değilidir gibi çok konuda bilgiye sahibim ancak üstteki telefonların hiçbirini kullanmadım sadece teorik olarak özelliklerini ve bu özelliklerin rakiplerine karşı durumunu biliyorum araştırmalarım sonucu

Sizden isteğim hangi telefonu önerirsiniz üsttekilerden veya daha başka aklınıza gelen varsa yazabilirsiniz
    Kriterler ise oyun oynamam o kadar iyi bir ekran deneyimi sorunsuzluk oranı daha yüksek olan bir model en önemlisi kamera ve telefonun günlük kullanımdaki hızı bununla birlikte şarj süresi ve kaliteli malzemeye sahip olması

ilgilenen herkese teşekkürler

• iPhone se öneriririm 2. El temiz bir 6s buladabilirsiniz o fiyata

LG g5 de güzel duruyor ama lgnin sorunlarını biliyorsunuz ben olsam ya se ya g5 alırsım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek secenek se.
    puanlamaya gore hareket etme.
    gosterdıgın dıger tum telefonlar seneye çöp.
  • Aklımda 3 telefon var

Kamera dan dolayı Huawei P9

Usb type c 3.0, kamera, sd 820, 2K ekran çıkarılabilir bataryadan ve 4 gb ram ve gorilla glas 4 ve ust seviye ses çipin? den dolayı lg g5

Stabil bir isletim sistemi 2Gb ram A9 islemci 12 mp kamera ve 2. El piyasasından ötürü Iphone se

handikaplar ise

Huawei için piyasada çok tutulmaması ve Turkiye de satılan cin menşeli telefonlarda şebeke sorunlarının huawei de olup olmaması sorusu? Degistirilemeyen batarya ithalat garantisi

G5 için ise anakart sorunları kendini yeniden baslatma vs bununla beraber donanımlarına karşılık düşük bir batarya ve ithalat garantisi

Se icin ise küçük ekran aslında istemiyorum ama çok önemli değil kalın çerçeveler 16 gb hafıza düşük çözünürlük düşük batarya

Açıkçası mantığım g5 diyor ama ne g5 ne p9 fazla tutulmuyor s6 edge bile alabilirim bu yuzden ama sonucta eskiyen cihazlar çok çok kararsızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quattro6 -- 24 Mart 2017; 11:9:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Babanın.Oğlu.Kemal

Aklımda 3 telefon var

Usb type c 3.0, kamera, sd 820, 2K ekran çıkarılabilir bataryadan ve 4 gb ram ve gorilla glas 4 ve ust seviye ses çipin? den dolayı lg g5

Stabil bir isletim sistemi 2Gb ram A9 islemci 12 mp kamera ve 2. El piyasasından ötürü Iphone se

handikaplar ise

Huawei için piyasada çok tutulmaması ve Turkiye de satılan cin menşeli telefonlarda şebeke sorunlarının huawei de olup olmaması sorusu? Degistirilemeyen batarya ithalat garantisi

G5 için ise anakart sorunları kendini yeniden baslatma vs bununla beraber donanımlarına karşılık düşük bir batarya ve ithalat garantisi

Se icin ise küçük ekran aslında istemiyorum ama çok önemli değil kalın çerçeveler 16 gb hafıza düşük çözünürlük düşük batarya

Açıkçası mantığım g5 diyor ama ne g5 ne p9 fazla tutulmuyor s6 edge bile alabilirim bu yuzden ama sonucta eskiyen cihazlar çok çok kararsızım

Mantığınıza uymamanızı tavsiye ederim, G5 güzel telefon ancak dışarıdan güzel ana konusunda resmen herkes sorunlardan dolayı illalah ediyor
    s6 edgeyi direk silin bence 7.0 son güncellemesi diye düşünüyorum günceleme alacağı muamma
    htc 10 a bir bakın isterseniz.

• quote:

Aklımda 3 telefon var

handikaplar ise

kucuk ekran evet baslarda sorun olabılıyor.
    amacınıza gore hareket etmenızde fayda var
    sadece sosyal medya muzık arama sms bankacılık uygulamarı dısında kullanım amacınız yoska eger se en ıyı alternatıf suanda saydıkarınızın ıcınde.

ben 6s plustan gectım baslarda cok can sıkıcı oldu ama alıstıgım zaman cogu ısımı rahatlıkla tek elle gorebılıyorum kasasına hayranım zaten.

16 yetmezse eger 64 bakın yada nısan basına dogru 32lıkler gelıcek yenı serı'de onlardan alabılırsınız acelenız yoksa eger.

sımdı alacagınız bu dıger androıd cıhazlar 1 sene sonra sızı hem 2.el pıyasasında dıbe cekıcek hemde yavas yavas dokulmeye sorunlar cıkarmaya baslayabılır.
    guncelleme destegı vs cabası.

• Junace kullanıcısına yanıt
    Xperia xz için ne düşünüyorsunuz?

• AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Xperia xz simdi aklıma takıldı ama ois falan yok telefonda ve çerçeveler kalım benim için on kamera önemli on kamera o kadar iyi degil gibi

Sırf on kamerası iyi diye s6 edge düşünüyorum ama modası gecti diye düşünen çok

2000 bandında karar vermek çok zor se almak istiyorum ama cidden çok küçük

• ekran küçük olsun istiyorsanız; se ile x compact... ekranı büyük olsun derseniz; xperia x,xz,moto z fiyat aralığınıza uymaktadır.
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    çok zor ihtimal hocam küçük ekran almam hani seçeneklerde var almaya alırım da pişman olma olasılığım yüksek o yüzden x compact ve se ne kadar performanslı olsalar'da şuanlık 2. planda moto z nasıldır hiç bilmiyorum motorolayı lenovo aldı acaba kalitesi nasıldır şüpheliyim (kullanım açısından) aklımda şuan da p9 xz g5 moto z ve s6 edge var
  • telefonlar güncellenmiştir bunlardan birisi alınacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quattro6 -- 24 Mart 2017; 16:57:31 >

• Huawei P9.
  • Her halükar p9.

• huawei krin 955 işlemcisinin stabilitesi ve ısınması hakkında bilginiz var mı ?

birde sorunsuzluk ve kamera konusunda leica sensör ön kamera içinde geçerli mi ?

Arka kamerada ki leica sensör hakkını verecek düzeyde resimler çekebiliyor mu ?
  • quote:

huawei krin 955 işlemcisinin stabilitesi ve ısınması hakkında bilginiz var mı ?

birde sorunsuzluk ve kamera konusunda leica sensör ön kamera içinde geçerli mi ?

Arka kamerada ki leica sensör hakkını verecek düzeyde resimler çekebiliyor mu ?

Kamera konusunda şüpheniz olmasın.

Ama kirin şaşırtabilir hocam.

Samsung'un kendi işlemcisi bile ısınıyorken kirine ne dersem yanlış olur.

• Tecrübesi olan birinden direk bilgi alsak sanırım daha iyi olacak hocam

• Merhaba, ben de P9 almayı düşünüyorum. Bilhassa kamera odaklı olan bir telefon aradığımdan dolayı bu düşüncedeyim aslında. Yalnız bugün P9, P9 lite 2017 ve sony X modellerinde 2 mekanda kamera karşılaştırması yaptım. P9 lite 2017 daha alt bir cihaz olmasına karşın renkleri oldukça canlı vermesi şaşırttı. Geçen hafta da yanyana inceleme fırsatım olmuştu ve durumu anlayabilmiş değilim. Tamam, p9 daha iyi bir kamera. 'Ama ne kadar daha iyi' sorusu ulaştı kafama. Gün ışığına doğru tuttuğumda p9 lite daha hızlı bir odak ve daha sağlıklı bir sonuç verdi. Gerçekten anlayabilmiş değilim.
  • Vavienist V kullanıcısına yanıt
    pc üzerinde değerlendirmek lazım hocam ekranlarda kullanılan teknolojilerde yanıltabiliyor
    mesela amoled ekranları kullanan çoğu telefon yan yana daha iyi sonuç verir ama pc üzerinde kıyaslandığında bazen bakarsınız ki bu resimler miydi acaba onlar ?

o yuzden en sağlıklısı birebir örnekleri monitörde kıyaslamak
  • Pc üzerinde kalite oldukça değişken olabiliyor, hele ki gece çekimlerinde bariz farklar ortaya çıkıyor tabi. Yine de youtube üzerinde 'Samsung Galaxy S7 vs Huawei P9 Lite - Camera Comparison' isimli videoda bile oldukça tatminkar sonuçlar gözlemlemek mümkün. İthalatçı garantili alacağımdan dolayı aradaki fiyat farkı 500 TL'ye düşüyor, diğer türlü P9'a yönelmezdim açıkçası. Bu durum bile düşündürmüyor değil...

Yine youtube araştırmalarında G5'in kamerasının da oldukça iyi olduğunu görüyorum, ithalatçı olacağından huawei daha sağlıklı diyorlar. Sizin düşüncenizde öne çıkan model var mı?
  • Vavienist V kullanıcısına yanıt
    kamera konusunda en iyi cihaz şuan piyasa da lumia 950 xl dır ancak malum windows olması onu bitirmiştir

geriye kalan seçenekler ise 2000 bandında xz g5 ve p9 dur

g5 için herkes sorunlu diyor kullanmadım açıkçası kullanan arkadaşım da yok ne derece doğrudur bilemiyorum sorunlu olduğunu bildiğim halde g4 aldım 1 senedir şükür sorunsuz halen kullanıyorum birazda sanırım şans işi

p9 ise kamerası güzel gerçekten güzel ancak diğer sorular insanın aklına geliyor malzeme kalitesi nasıldır işlemcisi verimli mi vs gibi

ben sanırım p9 alacağım ama belli de olmaz

ithalatçı garantisi ise bende ki g4 ithalat garantili Türkiyede ki prizlere uygun şarj aletiyle geldi yani toplarsam lg türkiyenin sattığı ürünün aynı kutu içeriklisi geldi ve radyoluydu garantisi evo adlı bir firmanındı bununla beraber hiç garantilik durumum olmadı hani almak iyidir kötüdür demeyim ama aradaki fiyat farkını görünce ithalat mantıklı gelmişti hadi olsun şansımıza 500 liralık zarar açar en fazla dedim aldım şükür oda olmadı 700 lira cebime kaldı

sizede önerim tr garantili fiyat farkı herhangi bir sorunda cebinizden çıkacak maksimum paraya eşitse düşünmeden alın ama cüzyi miktar ucuz ise ya almayın ya garantili alın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.