Şimdi Ara

2000 TL telefon önerisi ( her görüşe ihtiyacım var )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 yıldır çok severek kullandıgım galaxy note 4 hiç bir sebep yokken kapandı ve tekrar açılmadı garantisi 4 gün önce bitmiş oldugu için 1200 tl masraf çıkardı , sonuç olarak note 4 ü yaptırmayacağım ve max 2000 tl bütçe ile bana note 4 ü aratmayacak bir telefon almak istiyorum.

Şuan ki fikrim gittigidiyor dan 2000 tl ye note 5 almak ama samsung türkiye garantisi olmaması beni korkutuyor , konu hakkında önerilerinize ihtiyacım var .

Cevap veren arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ediyorum.

• UP
  • ithalatçı garantiye bulaşma hocam. bir kere bulaşıp s6 edge plus aldım rootlanmış çıktı. türkiye sürümünü yüklemek için adamlar rootlamışlar, samsungdada bi muhabbet var güvenlik sistemi olarak knox değeri değişmiş o değişincede bidaha imkanı yok eski haline gelmiyormuş. ne denli sıkıntı çıkarırdı bilmiyorum ama öyle bi telefon kullanamazdım iade ettim direk. şarjı falan da bi garip gelmişti hazırda gelen
  • Samsung garanti konusunda yorulmarı çok iyi sayılmaz bence daha düşük fiyat olan c7 c9 pro falan bakabilrsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. El almayi dusunuyordan s7 edge oneririm.

• Kalemi aramam 4.5 gde 900 mhz sorun değil ve kamerada note 4 den kötü olsada sorun değil dersen C9 Pro al.

Yok dersen yine 900 mhz sorun olmaz dersen Xiaomi mi6 al.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.