Şimdi Ara

2000 TL Telefon Önerisi (2-3 gün içinde alınacak) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Xiaomi Redmi Note 7 mi yoksa Samsung Galaxy A30 mu?
    Sitelerde karşılaştırıyorum ama pek bir şey anlamadım.
  • Bu fiyat segmentinde meizu 16 da mutlaka düşünün
    Mi 8 se ve meizu 16 arasında seçim yapın derim.
    Meizu malzeme kalitesi daha iyi ve gerçekten güsel seri 16 serisi
    Ayrıca garanti ileride oluşacak bir durumda size birşey katmıyor maalesef garantisiiz de alabilirsiniz bende tel alma arifesindeyim şuan garantisiiz almak çok daha mantıklı 3 yıldır xiaomi kullanıyorum meizu geçecek gibiyim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldinho26 kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizin batarya kapasitesi daha aşağıda.
  • Nfc konusunda haklısınız. Ama bit kadar cmos alıcıları bir dslr gibi performans vermiyor. Rmn7 de samsunun ısocell gm1 kullanıldı. Detaylarını daha bilgili bir arkadaş verebilir ancak gcam ile güzel sonuçlar elde edilmiş.

Maalesef xiaomi cmos-software optimizasyonu konusunda hala kabız bir firma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu gece kesin siparişi vermem gerek ancak hala Xiaomi Redmi Note 7 ile Samsung Galaxy A30 arasında kaldım. Telefon almak da ne kadar zormuş be?
  • Xiaomi Redmi Note 7'nin işlemcisi biraz daha güçlü. İki telefonda da aynı işler yapılsa bu telefon, A30'dan daha mı fazla pil harcar?
  • Sizin için redmi note 7 daha iyi bir seçim olacaktır diye düşünüyorum

• Ben de inceleme videolarından sonra ısındım. Ancak yabancı bir videoda çekilmiş bir fotoğrafın yakınlaştırılmasında Redmi bayağı kötü göründü.
    Yanılmıyorsam soldaki Samsung Galaxy A30. Ama emin olamadım.

2000 TL Telefon Önerisi (2-3 gün içinde alınacak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 24 Nisan 2019; 22:48:3 >
  • Fazla düşünmeyin ihtiyaçlarınız beğenileriniz doğrultusunda seçim yapın iki cihazın da sizi üzeceğini sanmıyorum

• Haklsınız da bir üstteki fotoda hangisi samsung hangisi xiaomi onu çözemedim.
  • Sizi etkilemek istemem ama benim tercihim redmi note 7den yana olurdu daha başarılı bir cihaz olduğunu düşünüyorum

• Sizce Xiaomi Redmi Note 7 hangi yönlerden daha başarılı?
  • İşlemci ve kamera açısından note 7nin daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz her ne kadar 48mp desteklemese de 12mpde güzel sonuçlar alınabiliyor ayrıca note 7 ön arka cam gorilla glass 5 ve sıvı sıçramalarına karşı dayanıklı a30da gorilla glass 3 kullanılıyor

• A30 un AnTuTu skoru 107000 , gorilla glass 3 kullanıyor, arka taraf normal plastik, 60 FPS video çekim yapamıyor ve elektronik imaj sabitleme yok, tamam optik imaj sabitleme kadar olmasa da eis iyi kötü video çekiminde fark yaratıyor, bence remn7 yi iyice bı düşün derim ön arka gorilla glass 5 ceviz kırar yersin :) bu arad gcam APK ile çok basitçe kuruluyor ve efsane foto cekiyor

• Bu maksimum yakınlaştırmaları
    solda Samsung Galaxy A30, sağda Xiaomi Rdmi Note 7

https://www.youtube.com/watch?v=QBG5uNNYomA 10:30'dan sonra

Bu da foto renkleri
    solda Xiaomi Redmi Note 7, sağda Samsung Galaxy A30

Edit: Redmi Note 7 pro modda daha çok yakınlaştırma oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 25 Nisan 2019; 10:32:53 >

• Bu sabah Xiaomi Redmi Note 7 siparişi vererek seçimimi yaptım. Herkese önerileri için teşekkür ederim.

• Hayılı uğurlu olsun. Çok beğeneceksiniz cihazı. MIUI müthiş özelleştirmeleri olan bir UI. Güzel bir UX veriyor.

Cihaz zaten gayet iyi.

Keşke NFC de olsaydı
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Hiç kullanmadım bugüne dek. Belki ilerleyen yıllarda.
  • Ben 1-2 defa kullandım o da vakıfbank uygulaması sayesinde. Onun dışında pek kullanmadım.

QR code ile NFC ciddi bir rekabet içerisinde. Ama ekran sebebiyle QR Code kazanacak sanki :D
  • M20 alın hocam band sıkıntısı yok sadece bataryası bile yeter

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.