Şimdi Ara

2000 TL tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dostlar 2000 tl ye kadar bisiklet arıyorum hafif bir mtb 27.5'' kadro tavsiyelerinizi bekliyorum

• 27.5 fazla kullanışlı değil. boyun kaç cm? 29 jant daha iyi olurdu aslında ama 27.5 istiyorsan b'twin rr540 modeli var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netd forum

27.5 fazla kullanışlı değil. boyun kaç cm? 29 jant daha iyi olurdu aslında ama 27.5 istiyorsan b'twin rr540 modeli var.

Hocam 1.80 boyum salcano ng650 29" kullanıyordum ergonomik olarak rahat değilim Eskişehir'de ki bi kaç bisikletçiye danıştım 26 yada 27,5 almamı tavsiye ettiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kenseii kullanıcısına yanıt
    tam model olarak bilememde carraro daytona veya big, bianchi aspid veya rcx, rockrider 540 modellerini araştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netd forum

tam model olarak bilememde carraro daytona veya big, bianchi aspid veya rcx, rockrider 540 modellerini araştır.

Cube ve whistle hakkında ne düşünüyorsunuz

• Kenseii kullanıcısına yanıt
    CUBE güzel markadır. WHISTLE'DA kaliteli fakat diğer MTB'lere oranlara daha ağır. Mesela "CUBE-BIANCHI-CARRARO" vb MTB'ler 13-14 kg arasındayken Whistle'rın bazı modelleri 17-18 kg'a kadar çıkabiliyor.
  • Her markanın ağır/ hafif modelleri vardır. Kadro olarak üç aşağı beş yukarı aynılar sayfıklarınız.

Aşağıdaki model hala ellerinde varsa bakın pazarlık ile 2k altına alabilirsiniz. Bir arkadaşıma frenleri de deore modeline yükselterek almıştık bunu.

http://www.kackarbisiklet.com/u/2014-giant-talon-275-3-dag-bisikleti/

• WHİSTLE BAYİSİNDEN MİWOK 1730 PROF.DAĞ BİSİKLETİ_ÜCRETSİZ KARGO_

İlan No: 463383365

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-whistle-bayisinden-miwok-1730-prof.dag-bisikleti_ucretsiz-kargo-463383365/detay

KTM ULTRA FLITE 27.5 (30 VİTES) DEORE SLX

İlan No: 453916783

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-ktm-ultra-flite-27.5-30-vites-deore-slx-453916783/detay

Bu ikisi arasında kaldım yorumlarınızı alabilir miyim?

• KTM'i tercih ederim ikisi arasında kalmış olsam.

Daha hafif, donanım olarak aşağı yukarı aynılar. Biri aynı kalite seri dışı bir aynakol kullanmış diğeri deore kullanmış farkları yok. Frenler de keza öyle.

Ön maşa olarak rock shox tercih sebebi olabilir, arada dağlar kadar fark yaratmasa da daha iyidir. Üzerindeki sonuçta bir reba ya da sid değil, ama xcm den bir tık üstündür diyebilirim. İkisi de yağlı yaylı.

Marka değeri olarak ktm daha yüksek.

Bunların hepsinden ötesi siz hangisini beğendiniz? Bazen bu yazılanların hepsi anlamsızdır, kadroyu daha çok beğenirsiniz zamanla diğerleri zaten değişir. Benim 2008 de aldığım bisikletimden geriye yalnızca kadrom ve sele borum kaldı. Daha ucuza daha hafif bisikletler de vardı zamanında. Hala işte bu diyerek değiştirmeye değer bulduğum bir kadro yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.