Şimdi Ara

2000 TL Monitör Dahil sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bilgisayar parçalarından biraz uzak kaldım. Daha önce buradan çok güzel fiyat/performans oranı yüksek sistemler topladım. Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. Bütçe biraz esneyebilir. Şuradan almayız diye bir talebimiz de yok herhangi bir güvenilir mağaza olabilir. şimdiden teşekkürler.

• linkin_park20 kullanıcısına yanıt
  • 2000 lira ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Block listeme yenisini ekledim.

Adam belirlemis butceyi.Varsa onerin soylersin yoksa konudan uzaklas.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derdin ne anlamadım açıkçası. Millet ikinci el parçalardan 800-900 TL'ye sistem topluyor sen 2000 liraya burun kıvırmayı geç dalga geçiyorsun bir de adamla .Cidden yazık şu forumun düştüğü haller...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailreyiz

Derdin ne anlamadım açıkçası. Millet ikinci el parçalardan 800-900 TL'ye sistem topluyor sen 2000 liraya burun kıvırmayı geç dalga geçiyorsun bir de adamla .Cidden yazık şu forumun düştüğü haller...

arkadaş bana hakaret etmişti onun intikamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydagli42

Şu sistemin işlemcisini i5 yapabilirsen çok daha güzel olur
    Sisteme +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revion

quote:

Derdin ne anlamadım açıkçası. Millet ikinci el parçalardan 800-900 TL'ye sistem topluyor sen 2000 liraya burun kıvırmayı geç dalga geçiyorsun bir de adamla .Cidden yazık şu forumun düştüğü haller...

gerçekten çok fena intikam aldın. ayakkabı numarası ile iq katsayısı aynı olan çocuktan da bu beklenirdi akjsdjka

• quote:

Orijinalden alıntı: linkin_park20

quote:

quote:

gerçekten çok fena intikam aldın. ayakkabı numarası ile iq katsayısı aynı olan çocuktan da bu beklenirdi akjsdjka

Meslek
    zabıt katibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: linkin_park20

quote:

quote:

Meslek
    zabıt katibi

Teror savcılıgında calıstıgımı hatırlatayım istersen. Tek hucreli canlılarda bile senden daha fazla beyin hucresi oldugu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linkin_park20 -- 13 Eylül 2016; 20:14:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ydagli42 kullanıcısına yanıt
    Olabilecek en iyisi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.