Şimdi Ara

2000 TL KADAR LED TV TAVSİYESİ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Led Tv alıcam bütçe olarak 2000-2200 tl max. ancak tv den pek fazla anlamıyorum sizlerden yardım bekliyorum. Boyut olarak 102 - 106 cm olabilir marka olarak da LG - Samsung - Phılıps üçlüsünden bir marka almak istiyorum şimdiden bütün arkadaşlara teşekkürler.

• vatan'ın %25 indirimini kollayın,40D6500 2 adet gözlükle 2100tl'ye verildi.Dahili HD uydu alıcısı var ve tasarımı incecik mükemmel.
  • evet güzel tv hoşuma gitti hocam :) saolun başka öneriler var mı özellikle Phılıps marka olarak
  • LG Cinema 3D TV serisinden o fiyat aralığında 42LW4500 / 5500 var. FPR teknolojisi kullanıyor ve fiyat / performans olarak o civarlarda alabileceğin en iyi 3D TV.
    Philips in 7xxx serisi de pasif gözlüklü, onları inceleyebilirsin. Ama 7xxx serisinde 2D -> 3D çevirimi, local dimming ve USB den 3D oynatma gibi önemli temel eksiklikler var.
    Samsung D serisi ise hem SG gözlüklü hem de pahalı bana göre. D7000 - 8000 iyi ama onlar da çok pahalı. D6000 (bunda 3D çevirisi yok) ya da D6500 (bunda da local dimming yok) modellerine bakabilirsin onda da.
  • hocam benim için 3D o kadar önemli değil olmasa da olur benim istediğim görüntü güzel olması ve kaliteli bir ürün olması verdiğim para yazık olmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

LG Cinema 3D TV serisinden o fiyat aralığında 42LW4500 / 5500 var. FPR teknolojisi kullanıyor ve fiyat / performans olarak o civarlarda alabileceğin en iyi 3D TV.
    Philips in 7xxx serisi de pasif gözlüklü, onları inceleyebilirsin. Ama 7xxx serisinde 2D -> 3D çevirimi, local dimming ve USB den 3D oynatma gibi önemli temel eksiklikler var.
    Samsung D serisi ise hem SG gözlüklü hem de pahalı bana göre. D7000 - 8000 iyi ama onlar da çok pahalı. D6000 (bunda 3D çevirisi yok) ya da D6500 (bunda da local dimming yok) modellerine bakabilirsin onda da.

modeller isabetli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.