Şimdi Ara

2000 polo classic vites problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
5.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aracım 2000 classic polo. 1. ve 2. vitese takılmalı geçme problemiyle ustaya götürdüm. Yapıldığında debriyaj balatada bir sıkıntı olmadığı vites kutusunda bir kaç parça değiştiğini soyledi ve araç arızarı giderilmişti yani tam istediğim gibi bir vites olmuştu ancak bir gün sonra yeniden bu defa geçişler oluyor ama aşırı agırlaştı vites, değiştirmek için resmen hidrolik olmayan direksiyon gibi agırlaştı. ve öteki gğn ise ışıklarda beklerken vites 1 e almaya çalıştığımda 3 e giriyordu 2 ile kalkmak zorunda kaldım.Tekrar ustaya goturdum altta bir keçe gibi parça varmış onu eritmiş egzoz onu tekrar değiştirdi yanmaz malzeme ile ancak dün yine aynı şekilde sorun çıktı bu defa 1 e de 2 yede girmiyor 1 e takmaya çalıştığımda 3 e , 2 ye takmaya çalıştığımda 4 e giriyor. Arabayı yakmakmama ramak kaldı bir şey diyin başka yere götüreceğim ama bazıları kronik arıza falan diyor.Arkadaş araç 100 bine gelmiş bu şekil 100bin nasıl yapar bir aranba biri açıklasın yav. Bu arada 3 te kaldırıp durdum mecburen debriyaj baskıyıda yedim galiba araba çok ilerde kavrıyor ve ibre yukselirken hız artmıyor...

• Kardesim buyuk ihtimalle benimki 97 cunku ayni sikintidan muzdaripsin vites ile sanziman arasinda bir parca var bu parcayi tornacida yapiyorlar. Adam gibi bir servis bul ve yaptir cunku ben yeni degistirdigim baski balatayi 10-15 bin sonra yeniden degistirmek zorunda kaldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum benim arabanın altını yıkatınca benim vitesler de kafayı yemişti. geri vitese takıyorum bire ya da üçe giriyordu falan. şu parça çıkmış. bir de ona baktır hemen arabanın altına girince görünüyor vitesin altında kalıyor.

2000 polo classic  vites problemi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.