Şimdi Ara

2000 model opel astra cd alınırmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
10.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: @immortal

Aracın kazası yoksa 16000-16500 gibi alınabilir. Bu aracı geçtiğimiz yaza kadar 3 yıl boyunca kullandım. Kullanım olarak kesinlikle çok memnundum. Yakıt tüketimi de aynı dönemdeki eşdeğer araçlar içerisinde belki en iyisidir.

tmm sağol biraz daha zorlayayım fiyatta ozaman
  • Bende de vardı Astra Cd gayet memnun kaldım kullandığım süre içinde.Ancak aldığın fiyat biraz pahalı geldi bana.Ederi en fazla 15-16 derim.
  • Aynı paraya bakımlı ve donanımlı vectra'lar varken astra sahipleri ya da astra tüketicisinin fiyat algısı beni çok şaşırtıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Details

Aynı paraya bakımlı ve donanımlı vectra'lar varken astra sahipleri ya da astra tüketicisinin fiyat algısı beni çok şaşırtıyor.

arz talep dengesi desek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratt45

quote:

Aynı paraya bakımlı ve donanımlı vectra'lar varken astra sahipleri ya da astra tüketicisinin fiyat algısı beni çok şaşırtıyor.

arz talep dengesi desek.

dediğine bende katılıyorum ama astra lar daha çok hoşuma gidiyor o yüzden astra düşünüyorum bu arada büyük olasılıkla o arabadan vazgeçtik fiyatı yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 12 Ocak 2011; 21:40:23 >

• quote:

quote:

arz talep dengesi desek.

Zaten ilginç olan da ülkenin arz talep dengesi ya dostum,
    17 bin liraya dogan satan da var, aynı paraya 2004 model Alfa romeo 156 satanı da var. 98 model full donanımlı 5.28 19-22 bin arasında gezinirken, aynı modelde 3.20 ler 24-29 arası geziniyor (muhtemelen vergi korkusu) Alan memnun satan memnun oldugu sürece bana laf söylemek düşmez, şaşırtıcı buluyorum sadece.

• quote:

quote:

quote:

arz talep dengesi desek.

17 bin liraya dogan satan da var, aynı paraya 2004 model Alfa romeo 156 satanı da var. 98 model full donanımlı 5.28 19-22 bin arasında gezinirken, aynı modelde 3.20 ler 24-29 arası geziniyor (muhtemelen vergi korkusu) Alan memnun satan memnun oldugu sürece bana laf söylemek düşmez, şaşırtıcı buluyorum sadece.

aslında bende şaşırtıcı buluyorum. araba fiyatlarını incelemeden önce zaten astra ya karar vermiştim babamın arkadaşıda 58 binde 2000 vectra yı 17 ye aldım deyince dedim astra lar 14-15 filandır diye bi baktım vectrayla aşağı yukarı aynı fiyatlardalar

• 17 ye megane 2 HB alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

quote:

quote:

quote:

arz talep dengesi desek.

aslında bende şaşırtıcı buluyorum. araba fiyatlarını incelemeden önce zaten astra ya karar vermiştim babamın arkadaşıda 58 binde 2000 vectra yı 17 ye aldım deyince dedim astra lar 14-15 filandır diye bi baktım vectrayla aşağı yukarı aynı fiyatlardalar

vectra cd ve cdx kullanmıştım kullandıgım araçların biri 97 biri 98 modeldi, yıllar sonra astra 2003 elegance 1.6 twinport kullandıgımda aracı begenmiştim fakat vectra ile kıyaslamak mümkün degildi, alacagınız aracı minimum 2-3 yıl kullanacagınızı düşünürsek 2000 model civarı araçların önümüzdeki yıllarda akibetini bilmek mümkün olmayacagından ben her durumda vectra ya da alternatif araçlar öneriyorum. hatta 17 bin tl civarına daha yüksek model peugeot 406 veya ford mondeo bulunabilir diye düşünüyorum.

• 2 yıl sonra büyük olasılıkla sıfır araç alacağımız için bu alcağımız araba hem güzel hemde çabuk satılacak bişey olmasını düşündüm ilk başta.pegout ve renault dan zamanında çok çektik ford umuz vardı o güzel arabaydı hiç sorun çıkartmamıştı.ozaman en fazla 16 ya kadar opel astra cd bakmaya devam ediyorum
  • beyler bi araç buldum opel vectra 2000 model gl modeli araç 130000 de ve 15900 istiyor fiyat bana düşük geldi sizce arabada bişey varmıdır yoksa zaten bu arabaların fiyatları bu civarlardamı?gerçi opel servisine göstercez arabayı ama yinede buraya bi danışayım dedim
  • 2000 Vectra için fiyat normal, o modellere zaten 16-18 arası istiyorlar, 15 e verirse düşünmeden alın derim, araç çok temizse 15.900 de verilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engişdene -- 13 Ocak 2011; 9:55:16 >
  • ilandaki fiyat biraz yüksek ama motoru iyi durumdaysa 1000 lira fazla ver en azından sorun çıkartmasın 2 yıl boyunca kafan rahat olur
  • Aynı yıllara ait Ford Focus1 Ghia bana göre daha iyi bir tercih olur. Daha modern tasarımlı, sürüş dinamikleri, yol tutuşu falan daha iyi. Tam bağımsız arka süspansiyona sahip ilk kompakt HB araç sonuçta...
  • enteresan enteresan yorumlar var
    ederi 15 ise ben niye bulamıyorum
    aynı paraya megane 2 hb varsa gönderin bana ben 2 tane alacam
    ya hakkaten bazen foruma girilmeyecek kadar enteresan durumlarla karşılaşıyorum iyimi...
  • astra gerçekten güzel araba ama ben olsam 2000 model arabaya 17 verecegime 2001 -2002 focus ghia alırdım.ikiside benim gözümde aynı kalitede.. Bi astraya 17 bin istiyolarsa eger 60 bini geçmemesi gerek boyasız olması gerek BENCE.
    Bide megane astranın yanına bile yaklasamaz
  • quote:

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var çok kararsız kaldık.şimdi 2000 model opel astra cd 130.000 km bi araç bulduk araç temiz.değişen yok kapıda sadece boya var.istediğiniz servise gösterebilirsiniz diyor fiyata 17.250 dedi ama daha pazarlık yapmadık.sizce bu araca 17.000 civarı para verilirmi görüşlerinizi bekliyorum.yardım edenlere şimdiden teşekkürler.
    buda aracın linki:http://www.araba.com/3390744/Opel%20Astra%201.6%2016V%20CD

Araç resimlerine baktımda direksiyondaki korna butonları en çabuk deforme olan yerler fakat bu aracın direksiyonu gayet temiz. değişmiş olabilir mi bir kontrol ettirmekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimikimi

quote:

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var çok kararsız kaldık.şimdi 2000 model opel astra cd 130.000 km bi araç bulduk araç temiz.değişen yok kapıda sadece boya var.istediğiniz servise gösterebilirsiniz diyor fiyata 17.250 dedi ama daha pazarlık yapmadık.sizce bu araca 17.000 civarı para verilirmi görüşlerinizi bekliyorum.yardım edenlere şimdiden teşekkürler.
    buda aracın linki:http://www.araba.com/3390744/Opel%20Astra%201.6%2016V%20CD

Araç resimlerine baktımda direksiyondaki korna butonları en çabuk deforme olan yerler fakat bu aracın direksiyonu gayet temiz. değişmiş olabilir mi bir kontrol ettirmekte fayda var.

vazgeçtik zaten arabadan ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.