Şimdi Ara

2000 liraya kadar tv tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2000 lira ya kadar tv tavsiyesinde bulunabilirmisiniz sd-hd yayınlar hd film ve belgesel izlemek için alıcaz tv yi oyun oynanmıcak hiç 3d ise olabirde olmayabilirde çok kararsızım önerilerinizi bekliyorum

• ben sana lg lw4500 ü oneririm sd yayın performansı pek iyi degil derler ama ben mumnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagokhan35 -- 21 Şubat 2012; 15:18:36 >
  • olabılır aslında dıgıturk hd alıcam sd yayın cok ızlenıyor evde fılm oynatması onemlı degıl harıcı medıa player alnır ılerıde sd onemlı bıraz
  • SD için HD kutu + HDMI + iyi sinyal kalitesi daha önemli. 42" boyutta sorun çekmezsin bunlarla.
    3D olsun diyorsan LW serisi bu fiyat düzeyinde en iyisi.
  • tşk ederim fikirlerin için ay sonu almayı planlıyorum lw 5500 4500 den goruntu olarak da farklı der bizim mağazada çalışan lg promotörü arkadaş sizce varmı 3d yada normal yayında fark varmı ikisi arasında?
  • hocam 2000 tl ye, 51" plazma alabilirsin. film büyük ekranda daha keyifle izlenir.
  • kardeş odamız küçük bir oda yoksa 51 ekran la tadından yenmezdi 42 uygun fiyat olabilirse 46 düşünüyorum
  • Ben bir fark göremedim açıkçası, LW4500 + media player şeklinde bir sistem hem LW5500 ile aynı fiyata geliyor hem de video / audio format sorunun kalmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.