Şimdi Ara

2000'lileri ciddiye almıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu bir tek bende mi oluyor? ne bileyim 2000 ve sonrası çok anlamsız, ben halen alışamadım bu nesile. yaşlanma kompleksi midir nedir

• son adam gibi büyüyen nesil 99 bence ondan sonrası bozdu kesinlikle katılıyorum ciddiye alma boşver
  • Yeni nesil , eski nesile bin basar. Bu ülkede hala 40-50 yaşına gelmiş insanlar çöpü yere atmaması gerektiğini bilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Yeni nesil , eski nesile bin basar. Bu ülkede hala 40-50 yaşına gelmiş insanlar çöpü yere atmaması gerektiğini bilmiyor
    Aynen öyle, koca adamlar yerlere tükürüyor, yoldakilere omuz atıyor, eski nesilin çoğu böyle, yeni nesile laf ediyorsunuz da yeni nesil bu davarlardan kat kat saygılı.
  • quote:

Yeni nesil , eski nesile bin basar. Bu ülkede hala 40-50 yaşına gelmiş insanlar çöpü yere atmaması gerektiğini bilmiyor
    bu sistemde büyümüş yeni nesil mi çok akıllı? sen nerede yaşıyorsun? cidden bunu diyorsan hayal dünyasında falan yaşıyorsun? yeni nesil ile o eski insanları kıyaslama, birçoğu kendi geleneğine bağlı yaşıyor fakat yeni nesil iki kültür arasında sıkışmış kalmış, ellerinde iphone ile büyüyen snapchat sevdalısı tipler mi çok akıllı? yoksa tarlada geçim derdinde olanlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the phantom of the opera

bu sistemde büyümüş yeni nesil mi çok akıllı? sen nerede yaşıyorsun? cidden bunu diyorsan hayal dünyasında falan yaşıyorsun? yeni nesil ile o eski insanları kıyaslama, birçoğu kendi geleneğine bağlı yaşıyor fakat yeni nesil iki kültür arasında sıkışmış kalmış, ellerinde iphone ile büyüyen snapchat sevdalısı tipler mi çok akıllı? yoksa tarlada geçim derdinde olanlar mı?

Alıntıları Göster
    Hocam bu durumun yeni nesil ile ne alakası var . Eskiye göre teknoloji değişti , hayat standartları değişti . Yaptığın yorumun konuyla alakası yok .

• Bunu 2000lilerle dolu forumda yazmaniz da guzel ironi

• 2k9 luyum beni ciddiye alıyorsun sıkıntı yok
  • Almazsan alma Allah Allah çattık ya

• quote:

Hocam bu durumun yeni nesil ile ne alakası var . Eskiye göre teknoloji değişti , hayat standartları değişti . Yaptığın yorumun konuyla alakası yok .

Alıntıları Göster
    teknoloji ile şöyle ki alakası var, senin kullandığın ve hastası olduğun cihazı japonya veya uzak doğu ülkeleri imal ediyor ve onlarda kullanım neredeyse %5 falan, adamların tek amacı üretim burada ise gençlik sistemle birlikte tüketime gidiyor, kızlar için kıyafet ve makyaj erkekler için spor ve elektronik aletler. yani denizin olduğu bir yerde havız yapılması ve gençlerin orayı tetih etmesi gibi bir şey bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hynx

Bunu 2000lilerle dolu forumda yazmaniz da guzel ironi
    yazmıyorum aslında, foruma işim olmadıkça girmem, benim için forum 2013'te bitti. şimdi satış veya eski tanıdıklara bir şeyler danışmak için giriyorum tekç
  • beni tanımadan böyle bir yorum yapmanız üzdü beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vosvareto9013

son adam gibi büyüyen nesil 99 bence ondan sonrası bozdu kesinlikle katılıyorum ciddiye alma boşver
    Bir yıl geç doğanlarda ne sorun var da bozdu diyorsunuz? 99luyum bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Suzuya.Juuzou

beni tanımadan böyle bir yorum yapmanız üzdü beni
    tanışırız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.