Şimdi Ara

2000$ değerindeki Galaxy Fold modellerinde ekran sorunu başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
4.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung'un Ar-ge'de belki en fazla calisan firma vr takdire şayan heyecanları.Ah be Samsung Acelecilik yapip,herkesten önce piyasaya surelim dedin.ikinci bir Note 7 kabusu ile karsi karsiya kalabilirsin :(

Kolay degil Microsoftta katlanabilir Surface icin calisiyordu ama su an hicbir haber goremiyoruz.belli ki sorunlar var katlabilirlerde.

Katlanabilir telefonlarda,vr gozluk,google glass gibi tutmayacak.

• MrKattchup kullanıcısına yanıt
    Samsung fanı olduğun belli arkadaş, illa bir amacı mı olması lazım bak bir çok test kullanıcısı yaşamış bunu, belki de satıldığı zaman kullanıcılar yaşayacaktı şimdi dünya öğrenmiş oldu samsung çözüm bulmak zorunda.

• Prototip cihaza benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrKattchup kullanıcısına yanıt
    Çıkartmayın yazdığını nerde okudun? Samsung sonradan bildirmiş diyor haberde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeepestSea kullanıcısına yanıt
    Okuma özürlü müsünüz? Kaldırmayın ibaresi yok adamların bilgisi yok.

• https://youtu.be/McdgS3Popjk

Şu videoya baktıktan sonra inanmam. Editörlere zaten güvenmem.

• izzard İ kullanıcısına yanıt
    Yeni cihaZ alınca ekranındaki naylonu çıkarmıyor musunuz? Samsung dememiş ki bunu çıkartmayin.

• Samsung pişmanlıktır.
  • murdocklawless kullanıcısına yanıt
    Uyuyorsun haberin yok uyan oku biraz araştır

• quote:

Orijinalden alıntı: Penah000000

hep sorunlu basi dertde olan samsungum benim... Samsung hakikatan iyi nelerse yapmaga çalisiyo, her kesden ireli en yeni teknelojini yaak istoyo ama bir yere kadar, beceremiyo hep sorun hep sorun, öne çikmak ostoyor ama arkadan gelenler çoktaan gelip samsungu geçib gidiyo, samsung da ne yapsin geride kalmamak için hemenki markayi ordaca burakip iygilenmeden yine de her kesten öne atlamak istiyo ve böylece sonsuza kadar devam ediyor...

iphone telnolojide geride kaliyo diyorlar, ama şunu bilmiyorlar ki iphone gec yapar güc yapar kaliteli yapar. mesela bir örnek. ilk defa iphone X ile yüz tarama 3D teknoloji. zamaninda baazi geri zekalilar dalqa geçdiker kç yil önce samsungda falan vardir diye yüz tanima, ama o gerizekalilar anlamadi ki iphone nin yüz tanima 3 D teknolojini kamdira bilemezsin, nasil ki şimdiki s10 plusların dandik yüz tanımasını kolayca foto ile kandırmak oluyo

Yazıyı okurken gözlerim kanadı

• O parayı versem ve bunlar yaşansa koreye uçar Samsung'u basarım

• quote:

Orijinalden alıntı: torabi

Uyuyorsun haberin yok uyan oku biraz araştır
    okudum, zaten yorumumu da o yüzden yazdım sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

Orijinalden alıntı: Penah000000

hep sorunlu basi dertde olan samsungum benim... Samsung hakikatan iyi nelerse yapmaga çalisiyo, her kesden ireli en yeni teknelojini yaak istoyo ama bir yere kadar, beceremiyo hep sorun hep sorun, öne çikmak ostoyor ama arkadan gelenler çoktaan gelip samsungu geçib gidiyo, samsung da ne yapsin geride kalmamak için hemenki markayi ordaca burakip iygilenmeden yine de her kesten öne atlamak istiyo ve böylece sonsuza kadar devam ediyor...

iphone telnolojide geride kaliyo diyorlar, ama şunu bilmiyorlar ki iphone gec yapar güc yapar kaliteli yapar. mesela bir örnek. ilk defa iphone X ile yüz tarama 3D teknoloji. zamaninda baazi geri zekalilar dalqa geçdiker kç yil önce samsungda falan vardir diye yüz tanima, ama o gerizekalilar anlamadi ki iphone nin yüz tanima 3 D teknolojini kamdira bilemezsin, nasil ki şimdiki s10 plusların dandik yüz tanımasını kolayca foto ile kandırmak oluyo

Yazıyı okurken gözlerim kanadı

Alıntıları Göster
    Ben okuyamadım, durumum yoktu...

• korkusuzkahraman86 K kullanıcısına yanıt
    Sen gerizekalimisin ? Kullanma kilavuzunu gordun de mi yorum yapiyosun ?

• Samsung iptal

• korkusuzkahraman86 K kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunu yaşayanlara cevap olarak Avrupaya dağıtım yapılan editörler yazıyı paylaşmış yazıda üzerindeki filmi sökmeyin ve herhangi bir ekran koruyucu yapıştırmayın yazıyor.
  • dobrasam kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde cevap yazardım da cümlenizde Samsung fanı olduğum gibi komik bir ithamda bulunmuşsunuz böyle bir cahiliyete cevap yazamayacağım iyi forumlar.
  • Baştan söyleseymiş.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.