Şimdi Ara

2000-2250 tl civarı canon tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dji osmom var ve bu hafta satıyorum yerine canon makine düşünüyorum
    Daha önce 550d-600d kullandım.
    Sizce bu bütçeye ne alabilirim
    60d düşündüm eski olduğunu yazanlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Siz o Canon 60D'nin eski olduğunu yazanlara hiç bakmayın. Görüyorum ki internetiniz var !.. Gelmiş forum yazmışsınız öyle denildiğini. Sanırım ki web tarayıcınıza "canon 60D'nin çıkış tarihi" şeklinde bir şeyler de yazabilirsiniz. Eğer bunu başarabilirseniz büyük olasılık ile listelenen linklerden bir yada birkaçında Canon 60D'nin 2010 yılında çıktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Peki 7 sene önce çıkmış bir teknoloji ürünü hemen hemen her yıl yada 2 yılda 1 yeni modeli çıkan bu tip teknoloji ürünü için 3 nesil yeni modeli çıktığına göre de bu ürün eski midir değil midir ? El alemin ne yazdığından kime nedir ?!

Canon 60D günümüzde alınacak en zavallı aletlerden birisidir !..
    Bakınız :http://photonstophotos.net/Charts/PDR.htm#Canon%20EOS%2060D,Canon%20EOS%2070D,Nikon%20D5500,Olympus%20OM-D%20E-M10,Sony%20ILCE-6000
    Hatta 1 kaynak yetmesin, benim ne dediğimin de hiçbir önemi olmasın. 4-5 farklı kaynağa kendiniz bakın şöyle,http://fotoptik.blogspot.com/2016/11/olympus-om-d-e-m10-mark-ii-canon.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 25 Eylül 2017; 23:23:34 >

• Ne amaçla kullanacağınızı yazmamışsınız.
    Ama 60D tipi birşey istiyorsanız, Fuji XT1 gibi makinalara bakın derim.
    İlla Canon önerisi isterseniz ve bütçeniz varsa ikinci el 6D bakın derim.

• 60d bence guzel cihaz.

Eger pro anlamda konser fotografi cekmiyorsaniz her turlu isinizi gorur. Modele isinma meselesi.

Ben teknoloji fakiri pentax k20d kullaniyorum. Fotograflarina da bayiliyorum. Af yavas, iso max 1600 ama her kullanimda zevk aliyorum.

60d eski filan kalmaz. Onune bir 35mm taktiginizda cok kullanisli ve kaliteli ekipman olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkcası çok Prof fotoğraflar çekmeyeceğim. Ama kaliteli fotoğraf çıksın istiyorum yine de. Tavsiyeler ve linkler için teşekkürler. İnternetten tabiki araştırılıp birşeyler bulunur ama dediğiniz gibi çok model var ve karar vermek gerçekten zor. Canon var alklımda. Nikona alışamadım diğer markalarda çok yabancı geliyor. Belki daha iyileri vardır aynı fiyata ama ne bilim canona alışmışlığım var ondandır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60D ne ya saçma saçma işler yapmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.