Şimdi Ara

2000- 2.200 arası ios android telefon önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslad 2 - 2.200e kadar bir butcem var bu fiyata dolu dolu piyasanin en iyi cihazi nedir ne onerirsiniz bilen arkadaslardan yardim.bekliyorum hem performans canavari hem kamerasi iyi hemde sarji iyi gitmeli kisaca dolu dolu bu gonderi cogu arkadasa fikirde verebilir saolun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Asla Nokia 8 alma. Bunu arkadaşım kullandığı için yazıyorum. Pişmanlıktır. Sony kadar hiç stabil değildir. Uzun ömürlük telefon değildir. Arkadaşım memnun değil bana iyi ki Sony Xperia XZ1 sipariş ettin parana yazık olmadı diyor. Benimde o bütçem var. Sony Xperia XZ1 sipariş ettim. Gelicek, geldiği zaman daha olumlu yorumlar yazacağıma inanıyorum.Önerim Sony Xperia XZ1.

• Kamera iyi olsun istiyorsanız Sony ve Nokia dan uzak durun Dxomark testinden 90 puan alan Xiaomi Mi Note 3 alın

• fiyati ne kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: SplasherZo

fiyati ne kadar
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-note-3-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000008CL0R?magaza=Hepsiburada

• Merhaba , öncelikle telefonu ne amaçla kullanacaksınız ?
  • uni de okuyorum yeri geldiginde oyun oynarim isinmasin veya az isinsin derim fotograf cekerim iyi ceksin derim vb

• quote:

Orijinalden alıntı: ProfesörX

Asla Nokia 8 alma. Bunu arkadaşım kullandığı için yazıyorum. Pişmanlıktır. Sony kadar hiç stabil değildir. Uzun ömürlük telefon değildir. Arkadaşım memnun değil bana iyi ki Sony Xperia XZ1 sipariş ettin parana yazık olmadı diyor. Benimde o bütçem var. Sony Xperia XZ1 sipariş ettim. Gelicek, geldiği zaman daha olumlu yorumlar yazacağıma inanıyorum.Önerim Sony Xperia XZ1.
    Nokia 8'deki sorun tam olarak ne? Almayı düşünüyorum da
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.