Şimdi Ara

...........

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Firma #Amazon
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kada34 -- 16 Kasım 2019; 19:51:18 >

• üstelik alan adam taksitsiz alacak. bence de fiyat revizyonu gerekiyor. evet uyan alır uymayan almaz bunu biliyoruz ama burası forum sonuçta. milleti bilgilendirici yazılar yazmamaız gerekir. aksi halde forum olmanın bi anlamı kalmaz. bildiğin mahalle esnafına döner buralar kardeş. neyse hayırlı satışlar diyelim.
  • Yav 100 lira bile indirime tekabul etmiyor bide pazarlıksız yazıyorsunuz. Böyle 2-3 ilan var aylardır. Arkadaşım 80-90 lira için millet neden alsın bunu. Alanın aklına şaşarım sonuçta risk.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hesabına uyan alır uymayan da mümkünse mantıksız yorum yapmasın. Risk olarak sadece dolar ani düşüş yaparsa ki sizce mümkünse almayın bekleyin. Buna benzer ilan görmeniz normal çünkü sizin gibi düşünmeyenler tarafından alım yapılıyor. Ayrıca N11, HB, Trendyol gibi sitelerin indirimlerine bakarsanız çoğu zaten yüzdelik anlamda çöp.
  • üstelik alan adam taksitsiz alacak. bence de fiyat revizyonu gerekiyor. evet uyan alır uymayan almaz bunu biliyoruz ama burası forum sonuçta. milleti bilgilendirici yazılar yazmamaız gerekir. aksi halde forum olmanın bi anlamı kalmaz. bildiğin mahalle esnafına döner buralar kardeş. neyse hayırlı satışlar diyelim.
  • artık tüm yurt dısı ürünlerinde yüksek vergi var. bunu anca abd de olan biri kullanır oda bu fiyata almaz :) iyi bir indirim yaparsan aralıkta gidiyorum alırım yoksa risk alınmaz
  • laurent_blanc kullanıcısına yanıt
    yurtdisi hangi alisveriste taksit var ki taksitsiz alacak diyorsunuz. doviz kurunu 5.35 e gore sabitledim. guncel kura gore yuzde 7-8 arasi indirime tekabul ediyor. cok buyuk magazalar bile yilda bir iki gun bu indirim oranlarini geciyor ki benim de temin ettigim fiyat belli. kalkip da zararina satacak halim yok. isteyen teklifini makul olculerde yapar. hesabina uymayan da sacma sapan tekliflerle mumkunse gelmesin. kendime harcarim yine de zararina vermem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gift card mi hesap mi? hesap ise ilgilenmiyorum.
    gift card ise benim hesabıma tanımlanırsa %15 indirim ile alırım. 170 dolar yapıyor. dolar olarak ederim, yukarıda dediğin gibi kurdan kaybetmezsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.