Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

200$ yüklü amazon.com hesabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Genel eTicaret #Amazon
Giriş
    306 Mesaj
    Katılım Zamanı
    04 Ocak 2008

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    200$ Yüklü amazon.com hesabı, bağlı olduğu e posta ile satılıktır.

Fiyat 1070TL Pazarlıksızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kada34 -- 18 Ekim 2019; 14:37:10 >

|
    |
    pegasus1881 | SoniCBooM | trusen | BeyazBüyü | bitkinjön | odrin34 | yNs EmR | mikail13 | fel_x | STRONG1 | alexxson | NEGA | ardahakan5 | Flywer | mikoli88 | Lacrymatoire | comanchee | dkazado | remzicigim | thehook | DH|UnderTaker | K0rkunc | vgulgec | UzunERdem | HALO® | Mavi-Ay | mago | TAVCI | ferkan90 | Halit61 | A-Drive | imuratk | rex1 | CRykiLLeR | sugarboy | Daha yazamadığım birçoğu...

Whatsapp vs vs kullanmıyorum.Özel mesaj gönderin!!! | Sürat kargo ile gönderim kabul etmiyorum!!!
  • Yav 100 lira bile indirime tekabul etmiyor bide pazarlıksız yazıyorsunuz. Böyle 2-3 ilan var aylardır. Arkadaşım 80-90 lira için millet neden alsın bunu. Alanın aklına şaşarım sonuçta risk.

üstelik alan adam taksitsiz alacak. bence de fiyat revizyonu gerekiyor. evet uyan alır uymayan almaz bunu biliyoruz ama burası forum sonuçta. milleti bilgilendirici yazılar yazmamaız gerekir. aksi halde forum olmanın bi anlamı kalmaz. bildiğin mahalle esnafına döner buralar kardeş. neyse hayırlı satışlar diyelim.

• Yüzbaşı
    289 Mesaj
    Katılım Zamanı
    21 Aralık 2015

Durum
    Forumda değil

Yav 100 lira bile indirime tekabul etmiyor bide pazarlıksız yazıyorsunuz. Böyle 2-3 ilan var aylardır. Arkadaşım 80-90 lira için millet neden alsın bunu. Alanın aklına şaşarım sonuçta risk.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    306 Mesaj
    Katılım Zamanı
    04 Ocak 2008

Durum
    Forumda değil

Hesabına uyan alır uymayan da mümkünse mantıksız yorum yapmasın. Risk olarak sadece dolar ani düşüş yaparsa ki sizce mümkünse almayın bekleyin. Buna benzer ilan görmeniz normal çünkü sizin gibi düşünmeyenler tarafından alım yapılıyor. Ayrıca N11, HB, Trendyol gibi sitelerin indirimlerine bakarsanız çoğu zaten yüzdelik anlamda çöp.
    |
    |
    pegasus1881 | SoniCBooM | trusen | BeyazBüyü | bitkinjön | odrin34 | yNs EmR | mikail13 | fel_x | STRONG1 | alexxson | NEGA | ardahakan5 | Flywer | mikoli88 | Lacrymatoire | comanchee | dkazado | remzicigim | thehook | DH|UnderTaker | K0rkunc | vgulgec | UzunERdem | HALO® | Mavi-Ay | mago | TAVCI | ferkan90 | Halit61 | A-Drive | imuratk | rex1 | CRykiLLeR | sugarboy | Daha yazamadığım birçoğu...

Whatsapp vs vs kullanmıyorum.Özel mesaj gönderin!!! | Sürat kargo ile gönderim kabul etmiyorum!!!
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Katılım Zamanı
    18 Aralık 2011

Durum
    Forumda değil

üstelik alan adam taksitsiz alacak. bence de fiyat revizyonu gerekiyor. evet uyan alır uymayan almaz bunu biliyoruz ama burası forum sonuçta. milleti bilgilendirici yazılar yazmamaız gerekir. aksi halde forum olmanın bi anlamı kalmaz. bildiğin mahalle esnafına döner buralar kardeş. neyse hayırlı satışlar diyelim.
    08 Haziran 2009

Durum
    Forumda değil

artık tüm yurt dısı ürünlerinde yüksek vergi var. bunu anca abd de olan biri kullanır oda bu fiyata almaz :) iyi bir indirim yaparsan aralıkta gidiyorum alırım yoksa risk alınmaz
    |
    |
    04 Ocak 2008

Durum
    Forumda değil

yurtdisi hangi alisveriste taksit var ki taksitsiz alacak diyorsunuz. doviz kurunu 5.35 e gore sabitledim. guncel kura gore yuzde 7-8 arasi indirime tekabul ediyor. cok buyuk magazalar bile yilda bir iki gun bu indirim oranlarini geciyor ki benim de temin ettigim fiyat belli. kalkip da zararina satacak halim yok. isteyen teklifini makul olculerde yapar. hesabina uymayan da sacma sapan tekliflerle mumkunse gelmesin. kendime harcarim yine de zararina vermem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    laurent_blanc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    0 Mesaj
    Katılım Zamanı
    28 Mart 2016

Durum
    Forumda değil

1 Not
    gift card mi hesap mi? hesap ise ilgilenmiyorum.
    gift card ise benim hesabıma tanımlanırsa %15 indirim ile alırım. 170 dolar yapıyor. dolar olarak ederim, yukarıda dediğin gibi kurdan kaybetmezsin.
    |
    |
1
Reklamlar
instagram takipçi
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,321
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.