Şimdi Ara

200 tllik tablet onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 200 tlye alinabilecek en iyi tableti onerebilir misiniz arkadaslar?Genel olarak film izlemek ve internette takilmak icin kullanacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O fiyata kılıf oluyor genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: LirikaLL

200 tlye alinabilecek en iyi tableti onerebilir misiniz arkadaslar?Genel olarak film izlemek ve internette takilmak icin kullanacagim.

ben codegen ultimix88 aldım n11 den kardeş. 11 tl pepsi kodu ile 238 tl geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 12 Ağustos 2013; 0:50:52 >
  • Ultimix 88 n11 de 250 tl

• Eyvallah arkadaslar yardiminiz icin sagolun

• Inceledim ultimix88 i , bu fiyata daha iyisine rastlamadim ama kullanan arkadaslara sorum olacak 500mAh batarya yeterli mi?

• quote:

Inceledim ultimix88 i , bu fiyata daha iyisine rastlamadim ama kullanan arkadaslara sorum olacak 500mAh batarya yeterli mi?

6-7 saat oyun oynayan var

• LirikaLL L kullanıcısına yanıt
    5000mAh batarya. Aktif kullanım 4-6 saat, pasif kullanım 1-2 gün.
  • Sagolun arkadaslar , bir kac gune alacagim bi sorun olmazsa.

• :) bu pepsi kodu meselesini iyi ki söylemişsin , 100 dk 100 sms falan dinlemeyip çöpe atıyodum :) Ama aklıma bir soru takıldı :)Cihazı sipariş ettim artık cok gec ama bir alışverişte 2 kupon kullanılır mıydı ki ?:)
  • quote:

:) bu pepsi kodu meselesini iyi ki söylemişsin , 100 dk 100 sms falan dinlemeyip çöpe atıyodum :) Ama aklıma bir soru takıldı :)Cihazı sipariş ettim artık cok gec ama bir alışverişte 2 kupon kullanılır mıydı ki ?:)

ben sipariş veriken daha önce n11 den yaptığım alışverişlerden dolayı kazandığım puanları+birde 11 tl pepsi kodunu kullandım+avanatajix(6 tl de ordan) yanı iki pepsi kodunu aynı anda kullanamazsın ancak alışverişden kazandığın puanı kullandırır, Alışveriş sırasında bir puan yeri daha var sanırım oda 111 tl dağıttıkları kupon kullanılıyor sanırsam tam emin değilim ama.Sipariş aşamasında sizde farkedersiniz.Ama bugün sabah birde arkadaşıma sipariş verdim yeni aldığımız pepsinin kodunu sistem bir türlü kabul etmedi bende başka bir arkadaşın hesabından yüklü pepsi kodunu kullanarak verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 12 Ağustos 2013; 20:41:34 >

• aksaray1 kullanıcısına yanıt
    :) peki sağol kardeşim
  • Arkadaslar tablet elime gecti genel olarak memnunum fakat tablet bataryayi iciyor resmen.Elime aliyorum 3 dk oynuyorum , %10 batarya eksiliyor.Zamanla batarya kendine gelir mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.