Şimdi Ara

200 milyon$ yardım alan Ukrayna'dan Türkiye'ye Teşekkür:Ermeni soykırımı Kayıtlara geçti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
4.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ermeni iddialarına karşı Türk tezinin nasıl savunulması gerektiği hakkında incelemeler yapmasıyla bilinen gazeteci Uluç Gürkan, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Türkiye'nin Ukrayna ordusunun ihtiyaçları için 200 milyon TL'lik finansal yardım anlaşmasını hatırlatan Gürkan, ancak Ukrayna Parlamentosunun Ermeni Soykırımı konulu bir tasarıyı kayıtlarına geçirdiğini belirtti. Gürkan, "Böyle mi teşekkür alıyoruz" diye sordu.

"Ermeni Soykırımı konulu bir tasarı Ukrayna Parlamentosu g kayıtlarına girmiş. Cumhurbaşkanı Erdoğan bu ülkeyi ziyaretinde 'Türkiye, Kırım'ın yasa dışı ilhakını tanımayacak' demiş ve 200 milyon dolarlık askeri yardım sağlamıştı. Böyle mi teşekkür alıyoruz..." diye ifade etti.

Ukrayna'nın Türkiye Büyükelçisi Andrey Sibiga, geçen günlerde, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna ordusunun ihtiyaçları için 200 milyon TL’lik finansal yardım anlaşması imzalanacağını açıklamıştı.

200 milyon$ yardım alan Ukrayna'dan Türkiye'ye Teşekkür:Ermeni soykırımı Kayıtlara geçti!

KAYNAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 24 Şubat 2020; 0:14:54 >

• kandırıldım
  • hadi eline dondurma falan verirler çukulata verirler kandırırlarda sen üstüne dondurma çukulata veriyorsun kandırıyorlar...

yani çok tuhaf...
  • Geçen yine kandırılıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler Tayyip. Rezil olmadığımız,şamar yemediğimiz ülke kaldı mı? Burkina Faso,Zimbabwe belki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Teşekkürler Tayyip. Rezil olmadığımız,şamar yemediğimiz ülke kaldı mı? Burkina Faso,Zimbabwe belki?
    Zimbabwe mi ne başkanı gelip beleşe et yiyor burda bu sayılır mı?
  • Isterse Ermeni soykirimi yalandir desinler. Bize ne, benim anlamadigim 200 milyon TL´lik yardim?
  • Safız, vallahi safız. Neo-Osmanlıcılık hayalleri yaşayanlar, görenler parça pinçik yapıyor hepimizi ama ak dünya sessiz kalacaktır, umursayamacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 24 Şubat 2020; 13:58:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Djfnfdiicix8ssmsnfjflsiadufneldpcdnqkddodnwmw

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyasal islamcıların sıradan bir rezaleti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanırsın 200 milyon ile adamları satın aldık! Bunlar arap mı parayı görünce biat etsin?

• Rindaman kullanıcısına yanıt

• TL mi dolar mı?
    Ona göre sövecem...

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

TL mi dolar mı?
    Ona göre sövecem...
    Markete girip kasiyere 1 TL verip bir şey almadan çıkınca kendini enayi hissetmeyip 1 $ verip bir şey almadan çıkınca mı enayi hissedersiniz hocam?

• Yok 1 TL verip bir şey almayınca anasına, 1 dolar verip yine bir şey almayınca anasına avradına gelmişine geçmişine kadar söverim

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Zimbabwe başkani et yesin.. Başimizin üstünde tabi afrikadan bize geyik bufolo gibi hayvan lar ithal ettirirse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız değiliz.Cibuti ve Sudan bizi destekliyor hala...
  • herkese haraç veriyor resmen sonuçta kendi parası değil banana republic olduğu için olağan şeyler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.