Şimdi Ara

200 liraya kadar fan tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kasadan çok ses çıkıyor ve arada kilitleniyor yeniden açmak zorunda kalıyorum.Sizlerden de fan tavsiyesi istiyorum.Ancak işlemci veya ekran kartı fanlarından hangisinin ses yaptığından tam olarak değilim.İşlemcim fx 8350 ekran kartım ise radeon hd 7870.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• up arkadaşlar yardımcı olacak kimse yok mu?
  • Ses ve soket uyumluluğunu bilmem ama zalman cnps14x veya coolermaster 212x modellerine bakabilirsin. Ben zalman tercih ettim gayet güzel. İstersen bakabilirsin. Daha ucuz modellerden dark knight iyi diye duymuştum ama bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cm hyper212 güzel olacak gibime geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüz bin on bin Y kullanıcısına yanıt
    lbyibo kullanıcısına yanıt
    cevaplarınız için teşekkürler. hyper 212x ile Gigabyte 970-A ud3p uyumluluğunu biraz araştırdım ve uyumlu olduğunu gördüm.Bu ara ses uyumu derken biraz daha açabilir misiniz?
  • Cooler Master CM Hyper 212X soğutucuyu GIGABYTE GA-990XA-UD3 anakart üzerinde kullanıyorum problem yok ve yükte işlemci sıcaklığı 35 dereceyi hiç geçmiyor. Boşta 6-8 derece arasında seyrediyor.

Fakat bu soğutucunun yüksekliği ortalama 16 cm civarı ve ram slotlarına yakın duruyor. Ben GSKILL RipjawsX ram kullanıyorum ve soğutucu ile arasında en fazla 3-4 mm bir mesafe var / yok. Yüksek ram soğutucuna sahip bir sistemde uyum sorunu yaşayabilir. Dar bir kasada yan kapak kapanmayabilir.

Her şeyi hesaba kattıktan sonra alınabilecek güzel bir soğutucu ...
  • ToTeM kullanıcısına yanıt
    selamlar
    Kasam asgard 382 pure black edition,ram olarak da kingston hyperx 8 gb olmak üzere 2 tane var.Uyumlu mudur hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkan1011

selamlar
    Kasam asgard 382 pure black edition,ram olarak da kingston hyperx 8 gb olmak üzere 2 tane var.Uyumlu mudur hocam ?

Kasanızın eni 20 cm civarında sanırım. Anakar ve işlemci 2 cm yükseltse soğutucuyu, +16 cm daha ucu ucuna sığar kasanıza sanırım. Birde yan kapakta fan falan varsa kapak kapanmayabilir.

Ramler ve anakartınız' daki yerleşimle ilgili bir şey diyemem.

Örnek bir görüntü;

200 liraya kadar fan tavsiyesi

eğer uyar diyorsanız değelendirin ama ucu ucuna sığacak bir kasa risk teşkil eder ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 2 Şubat 2017; 23:34:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.