Şimdi Ara

200 Kişiye Özel Dergi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Gsstore'dan arandım.Bana 200 kişilik bir grubun içinde olduğumu dergi aboneliği yaparsam özel fotoğraflı kalın kapaklı imzalı bir dergi gönderilceği söylendi.Tam anlamadım 18. yıla özel dendi.
    Tam karar veremedim ne yapmalıyım sizce gerçekten özel bir şey mi.Futbolu takip düzeyim neredeyse sıfır eskiden biraz takip ediyordum o kadar.Bana bu Gs jesti olacağı söylendi ama dergiler için 300 tl'ye yakın para talep ediyorlar. :D
    Gerçekten değerli bir şey ise düşünebilirim. Tavsiye verirseniz sevinirim.

• Eski-yeni başkanlar, yönetim üyeleri, devlet adamları, spor gazetecileri, siyasetçiler, yerel yönetimdekiler, önde gelen eşraf vb kesimden sayısız kişi var.

Yani GS store bunu yapıyorsa aslında bizzat GS yapıyordur. GS'nin sizi 200 kişi gibi oldukça az sayıda, bu yüzden de önemli-önde gelen kişi olması gereken listeye niye aldığını düşünüyorsunuz ?

En üstte yazdığım zevata (hatta tepe kısmına) dahil misiniz, veya GS için büyük hizmetlerininiz mi oldu, 200'e girmek için ne yaptınız ?

Eski bir Jandarma olarak şunu söyleyebilirim.

Bkz : Keriz.avi
  • melikulupinar kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten uyuyordum o yeni uyanmışlık haliyle az kalsın kabul ediyordum
    1 gün sonra düşündüm ne kadar mantıksız şey. Eğer şayet değerli bir hediye olsaydı ücretsiz gönderirlerdi zaten
  • aynı şekilde bende arandım... donanım haber forumundan 2 kişi arandı ise emin ol seçilmiş 200 kişi değildir :)) bahsettikleri şey gerçekten çok çok özel ise bize gelene kadar kimler vardır kimler.. bu korona dolayısı ile kulüplerin gelirleri düştü hal böyle olunca nereden ne koparırsak stratejisi yürütüyorlar. bizim olay da tam bununla alakalı bence
  • igunduz kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam :)) Muhtemelen dergi satmak için maçlar falan derken sıkıştı heralde kulüpler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.