Şimdi Ara

[+200 KİŞİ] Dövüş sporlarıyla ilgilenenler buraya!...DH Fight Club (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.475
Cevap
35
Favori
326.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Odisabi

arkadaşlar internetten öğrenebileceğim basit savunma ve saldırı teknikleri var mıdır?

Bende arıyorum hocam temel için uzman TV nasıl TV orada anlatıyor ama çok k8sa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de yaz tatilinde başlamayı düşünüyorum Ankara'da güzel Muay Thai salonu var mı acaba Kızılay ya da Dikmen civarları olması gerek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odisabi

arkadaşlar internetten öğrenebileceğim basit savunma ve saldırı teknikleri var mıdır?

arkadaşlar bu iş internetten olmaz.. birincisi vücudunuzun o tekniklere hazır olması lazım.. yani biraz ter dökeceksiniz.. tekniklerin tam uygulanması lazım.. bel omuz ayak pozisyonları çok önemli, bunun için bir hoca şart.

salona gidersin, belli bir temeli alırsın.. bazı teknikler için internetten o zaman fikirler edinebilirsin.. ama sıfırdan internetten video seyrederek sadece kendinizi kandırırsınız
  • By_DoMiNo kullanıcısına yanıt
    Hocam, wushu için istanbbulda hangi yeri önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raynora

Hocam, wushu için istanbbulda hangi yeri önerirsiniz?

Bağcılarda felan güzel bir salon var öz-er bağcılar diye. Gerek hoca gerek salon kapasitesi gerek hocaları çok iyi. Sanırım siz beşiktaşta oturuyorsunuz o bölgelerdeki salonları pek bilmiyorum.
  • herkese selam uzun aradan sonra. konunun hala ayakta durduğunu görmek güzel
  • WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    Zaten box gecmisim var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

yeni bir stil olarak internetten öğrenme olmaz.. yeni stil yeni sistem demek. bir hocadan öğrenmek şart

ama boks tekniklerini geliştirmek için videolar faydalı olabilir tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

yeni bir stil olarak internetten öğrenme olmaz.. yeni stil yeni sistem demek. bir hocadan öğrenmek şart

ama boks tekniklerini geliştirmek için videolar faydalı olabilir tabi

Hocam o deilde bacaklarını yeterince acamıyoeum tornado kick HIGH kick olmuyor nasıl yapıcam

• işte o yüzden diyorum hoca lazım diye.. bu işler ciddi, kafana göre yaparsan ilerleyemezsin.. hatta kendini bile sakatlayabilirsin.. boks yaptığını söyledin.. peki ben şimdi sana soruyorum.. hiç boks bilmeyen biri, sırf video izleyerek boksör gibi yumruk atabilir mi.. o kadar foot work, teknik, istasyon çalışmaları video seyrederek olabilir mi?

bacak antremanları için çok iyi ısınman, biraz zrolaman lazım ama dediğim gibi hoca gözetiminde.. Allah muhafaza lif bir attı mı bir daha dönüşü yok

bacakları açtıktan sonra tekme nasıl atılır, ayak, kalça diz pozisyonlarını derste uygulayarak öğreneceksin
  • WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    Haklısın yumrukta bile 40 yerini düzeltiyorsun atmak için

• Arkadaşlar, iyi geceler. İstanbul'da brezilyalı capoeira eğitmeni var mı acaba? bilgisi olan var mı?
  • Ankarada abidinpasa mamak gop tarafı muay thai kursu ariyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.2 yildir gures yapiyorum cok esnegim 1.80 boy 58 kiloyum wing chun yapabilirmiyim sizce yada onerebileceginiz bi dovus sporu varmi

• RainBloodTR kullanıcısına yanıt
    güreşe devam et, güzel bir spor yapıyorsun 2 yılını vermişsin, bırakıp tamamen farklı bir tarzda spora başlamamanı tavsiye ederim.. illa başka birşey yapacaksan judo, bjj vs olabilir.. ama biraz kilo al, boyuna göre çok zayıfsın, güreşte bu rakibinin işine yarar
  • Arkadaşlar boyum 1.88 ve kilom 92. Boks ya da taekwondo'ya başlamak istiyorum. Bacaklarım felan esnektir ama yaşım 21 oldu. Ciddi birşeyler yapmakla yapmamak arasında gidip geliyorum(Turnuva, vs.). Hangisini önerirsiniz? Ek olarak başka önereceğiniz bir dövüş sanatı varsa onada bakarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8D8ACBB0 -- 4 Haziran 2014; 3:38:33 >
  • 4sene taekwondo yaptım şuan mma yapıyorum
  • Yaz kick boks

• iyi günler arkadaşlar konuyu daha yeni gördüm ve bunca yıldır devam etmesine çok sevindim. 16 yaşımdan 18 yaşıma kadar bir iki kere ara vermek suretiyle güreş yaptım şu an 26 yaşındayım ve güreşin çoğu şeyini unuttum diyebilirim. 2 yıldır evliyim ve memurum masa başı işim var tahmin edersiniz ki felaket göbek yaptım boyum 1,78 kilom 90 oldu bazen 88 falan da oluyo şimdi arkadaşlar güreş kulübü arıyorum ben aksaraydakine gitmiştim istanbulda. şu an beylikdüzünde oturuyorum aksaraydaki kulübe gidemem maalesef zaten sordum olmaz dediler yaşı küçükleri alıyoruz sadece dediler. Nerede güreş kulübü bulabilirim ??? bayağı aradım ama bulamıyorum en olmadı güreş bulamıyorum boks yapsam olurmu boksu severim ama onunda aylıkları çok pahalı biyere sordum kickboks 350 normal boks 250 aylık dedi :( çok bana maalesef evlibarklı adamım o kadar para maalesef veremem. :( hem zayıflamak hemde spora geri dönmeyi cok istiyorum.. nolur bana yardımcı olun :(

• Benide Yaz Kickbox
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.