Şimdi Ara

200 bin sıfır golf alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
133
Cevap
1
Favori
6.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 67
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 24
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 12 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 19
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • chuckchucky (24 mesaj) ufo (7 mesaj) terkene (6 mesaj) 207m (6 mesaj) Yigit3735 (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38 mesaj) Mobil (53 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (38 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7337 Mesaj
    Harbiden 200 bin dayandimi şu kici kirik golf vay beee
  • Alınır hocam preminyumcular size temiz 2. el otomobil ayarlamayacaklar. Golf hakir gördüğünüz bir araba olsa ikinci ele soru sormadan yönelirdiniz. Memnun etmeyecek bir araba da değil. 0 km arabayla ekonomi kasar daha iyilerine sonra sahip olursunuz. Aynı paraya BMW alırım demek tam bir beyin bedavacılık bana göre.
  • Yarbay
    4773 Mesaj
    Alınır hocam preminyumcular size temiz 2. el otomobil ayarlamayacaklar. Golf hakir gördüğünüz bir araba olsa ikinci ele soru sormadan yönelirdiniz. Memnun etmeyecek bir araba da değil. 0 km arabayla ekonomi kasar daha iyilerine sonra sahip olursunuz. Aynı paraya BMW alırım demek tam bir beyin bedavacılık bana göre.
  • Yarbay
    28428 Mesaj
    Benim için 150 bin ve üstü 2.el premium veya en azından D sınıfı 2.eldir. Bu fiyatlara alınmaz klişesine girmeyeceğim çünkü artık seçeneğimiz yok. Bugün size almayın desek yarın aynı aracı 220 bine alacaksınız sonraki gün 250.
  • Yarbay
    2048 Mesaj
    Sıfır demek tertemiz demek
    Çemberin feleginden geçmiş galericilerin nasıl davrandığını arabalara ben bakmam
    Golf zaten her türlü mutlu eder
  • Binbaşı
    1124 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Karbon 12

~ 26.000 €, alınabilir. Yalnız bakın da iki havayastıklı falan olmasın, Doğuş yapıyor bazen öyle şeyler.
    Hocam Doğuşun haddine degil golfe 2 hava yastığı koymak

Golfte güvenlik standart
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İkinci eldeki bu rezil piyasaya bulaşmak istemiyorum haddinden fazla fiyat istiyorlar
    Evdekilerde sürebilsin diye otomatiğe geçmek istiyorum aklıma 200 bandında kalite olarak da iyi olan golf geldi
    D segmenti de bulunabilir ama km yüksek oluyor ve otomatik ikinci eli riskli görüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chuckchucky -- 31 Mayıs 2020; 13:9:22 >
    |
    |
  • Yarbay
    14112 Mesaj
    Bu piyasada güzel fiyat

Space star diye bişeyin 130 bine satıldığı piyasadayız.
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bunu da düşündüm ama kime sorduysam bir honda golf kadar kaliteli değil dediler 200 vereceksen sıfır olarak golf dedi çoğu kişi
    Bende sizlere forma danışayım dedim çünkü burada bu konulardan anlayan ve kullanıcı olan çok kişi var
    |
    |
    vural_kral kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Selamlar herkese,

Arkadaşlar liste fiyatı 239 bin tl olan 2020 1,5 tsı act dsg comfortline golf ü bayiler 200 bin tl ye veriyor araç bulmak biraz sıkıntı ama tüm bayileri ararsam bulabileceğimi düşünüyorum haziran sonu gelecek bir kızmızı renk var isterseniz kapora verin ayıralım dediler ben beyaz istediğimden kabul etmedim ne diyorsunuz? Alınırmı şu zamanda malum fiyatlar uçuyor

Bu arada bende 1,3 egea var onu takasa vereceğim düşük fiyat veriyorlar takas da o yüzden bir biniciye düşünüyorum araç bulabilirsem

|
    |
  • Yarbay
    4773 Mesaj

Bu mantık artık eskide kaldı. G20 gelince F30 fiyatları düşmedi aksine balon olan fiyatı daha da yükseldi. Yeni kasası çıkınca eski kasa, eski olarak görülmüyor artık.
    |
    |
    Yigit3735 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    786 Mesaj
    Alınır. 150-200 arasına premium alırım diyenlere aldırmayın. O paralara adam gibi premium araba olmaz, elalemin eskittiği bitik pert arabalar yerine mis gibi tertemiz golf.
    |
    |
  • Binbaşı
    1417 Mesaj
    Burda almam diyenlerin çoğuna ver parayı gider alır golfü.

2013 polodan 2020 egeaya geçmeme laf edenler, 2020 golf alma diyor adama.

Alınır tertemiz binilir nokta
    |
    |
  • Yarbay
    4093 Mesaj
    Haziran’da zam gelecek 200.000 TL’ye teslim almanız İMKANSIZ

VAG grubunda her zaman teslim fiyatı önemlidir, farazi fiyatlara itibar edilmez.
    |
    |
  • Yarbay
    6103 Mesaj
    2 ay önce arkadaşım 180e aldı beyazını ama bayide tanıdığı vardı. Şimdi rakam normal, ama madem bu parayı veriyorsunuz en azından istediğiniz renk alın. Renk önemli.
  • Direk al bence hocam piyasa belli bugün almassan öbür aya 220k
    Tavsiyem almanız yönünde
  • Yarbay
    8123 Mesaj
    Golf sınıfının en iyi 2 3 arabasından biri . Fiyatı da makul 2 ay sonra 30 bin karla satmakta cabasi
    |
    |
  • Yarbay
    28428 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Bu piyasada güzel fiyat

Space star diye bişeyin 130 bine satıldığı piyasadayız.
    Elon Musk'ın aracı mı o ?
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bende bu ikilemdeyim 8 in fiyatıda yüksek girecektir piyasaya

Peki 200 bini aşmayacak ne önerirsiniz golfün kalitesinde?

308 denedik 1,2 130 beygir vardı ama hoşuma girmedi her yerinden trim sesi geliyor 3 bin km deki araçtan
    |
    |
    Yigit3735 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1124 Mesaj

Golf 7 ciktiginda golf 6 nın değeri dustumü?

Bence fiyat piyasaya göre uygun lakin cam tavan olsa süper olur
    |
    |
    chuckchucky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.