Şimdi Ara

200-220 TL civarında android tablet tavsiye edebilecek var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/evotab-4cekirdekli-tablet-pc-android-4-4-2kamera-157843085

Bir arkadaşa tablet alacağız fakat piyasayı uzun zamandır takip etmediğimden dolayı hiçbir şey bilmiyorum.Aklımızdan yukarıdaki tablet geçiyor fakat bu fiyata daha iyi hangi tablet alınabilir ? Bluetooth ve GPS'i olursa da güzel olur ama olmasa da olur.Oyun amaçlı kullanılacak.

• Tablette model ve markayı belirledikten sonra mutlaka gidip bir teknoloji markette denemeni tavsiye ederim,

ekran dokunmatik ayarı çok önemli,
    bi de özellikle oyun için alıyorsan dokunmatiğinin kötü olması insanı sinir edebilir.

ben de Dell 'in tableti var, 140TL'ye A101 kampanyasından almıştım, gayet iyi, Dell tavsiye edilebilir, fiyat / performansı iyi.
  • dell venue 7 hizlial.com'da 230 lira.
    veya reeder'ın asus'un intel işlemcili tabletlerine bak. 250 lira civarına bulabilirsin z2520 işlemcili modelleri.
    evo mevo onlar dandik. 4 çekirdek diyor ama tek çekirdekli performansı anca var. intel z2520 çift çekirdek ama 4 çekirdek işlemcileri rahat sollar.
    ben kendim z2580 işlemcili reeder A8i kullanıyorum, memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus Memo Pad'a bir bak
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Everest'in bir modeli var,sadece Vatan'da satılıyor.250 TL civarlarında be bahsettiğin donanımın birebir aynısı var tek farkı Cihazda 2GB RAM var.

İşlemciyi 3 aşağı 5 yukarı kestirebiliyorum,bize yeter :)
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Dokunur hocam o
  • asus memopad me170c z2520 işlemci, 1gb ram, ips ekran, 3900 mah batarya, android 4.3 diyor ama kitkat güncellemesi olabilir bakmak lazım. 250-260 liraya alınabilir.
    aynı donanım everest'de de varsa onu da alabilirsin. ancak almadan önce mümkünse ekranına bak. bazı 7" ekranlı tabletlerin ekranı çamur gibi oluyor. mağazaya gidip incele.
    benim reeder a8i'in ekranı çok iyi ama reeder'ın eski 7" tabletleri çok dandikti. ben alalı 1 seneyi geçti zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polypad i70 Intel Atom Z2520 modeli nasıldır
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Everest'in DC 1104 modelini aldık, 2GB ram ve z2520 işlemcisi var.1102 modelinde değişiklik olarak IPS panel var fakat 1104 modeli bu hafta sonu indirimdeymiş 50-60 lira oynuyordu arkadaş değmez dedi ki bence de değmez aynı tablet sonuçta.İlgin için teşekkürler...
  • syhgül S kullanıcısına yanıt
    Bu Hafta sonu alacaksan Mevcut CPU fena bir CPU değildir.Vatan Bilgisayar'dan Everest DC-1104 alabilirsiniz,Yada DC-1102 de olabilir.(DC-1104 bu hafta sonu indirimdeymiş)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.