Şimdi Ara

200.000₺' ye kadar Suv Tavsiye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

200.000₺ ' ye kadar;

* Dizel harici az yakan ama gaza basıldığında tepkisi güzel
    * Otomatik vites
    * Sessiz, az arıza verebilecek sağlam
    * Cam tavan ve kışlık paket gibi özellikleri olması tercih
    * Vergi avantajı olarak 1.2 motor olabilir başka fikirler olabilir
    * Satış sonrası servis yedek parça vs üzmeyen

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 15 Mayıs 2020; 13:26:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıfır grandlanx alın bence. 1.5d manuel veya 1.2 otm. Bütcenize uygun. İkinci el araç bakmayın zaten sıfırdan pahalı satıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla 200 bin liram olsa 3008 alırdım. Dolu dolu bir araç

• Otomatik vites düşünüyorum. Opel ekranı beğenmedim dijital olsun. 3008 veya 2008 inceliyorum. Toyota baktım ama arka çok dar büyükler oturursa sıkılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 15 Mayıs 2020; 13:28:7 >
  • Dediklerinize uygun Tek seçenek var 1.2 3008. Bende 1.3 cam tavan qashqai var memnunum. 160 bg 270 tork 7 ileri DCT güzel motor sanzuman ama vergi avantajı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • enesozkrt61 E kullanıcısına yanıt
    Qashqai iç malzemeden memnun olmayanlar var kalitesiz ve ses yalıtımı vs kötüymüş dogru mu? Ayrıca siz 3008 alir mıydınız ya da 2008 neden düşünmüyorsunuz daha mı kalitesiz?

• Ben iki ay once 214 bin tl ye sifir qashqai 1.3 benzin otomatik aldim. Malzeme kalitesi olarak üst düzey olmasada bence yeterli. Ben arac aldigim zamanlarda korona olaylari yeni yeni basliyordu ve pejo da ozellikle 3008 de temmuz agustosa siraya yazıyorlardı arac yoktu bayilerde. Yine nissanda 50 bin tl 0.49 faizli kredi kampanyasi vardi ondan dolayi qashqai tercih ettim. Motor yakit performasta tercih sebebim oldu. Pejoda Kredi kampanyasi ve arac olsaydi 3008 bakardim. 3008 daha güncel bir arac ve bagaj konusunda ozellikle daha geniş kullanisli. 2008 düşünmedim hic çünkü b segmenti bir arac ve tipi de cok hoşuma gitmedi. Yerinizde olsam bulabilirsem 210 bin tl civarlarında bir 3008 kovalarim. En iyisi Bayileri dolasip kafanizdaki araclari canli olarak görün ve test edin

• Ses yalitimi konusunda sürekli 150 160 km hizlarda gittigimde oldu ama bi sıkıntı yasamadim ve abarti bir ruzgar yol sesi almadim.

• enesozkrt61 E kullanıcısına yanıt
    Yorumların için teşekkür ederim. 3008 fiyatlari 200 üzerinde çok yükseldi fiyatlar ne yazık ki.

Yeni 2008 ler daha uygun duruyor. Kia modellerini inceledim ama göstergeler olsun marka algısı olsun içime sinmiyor hala daha. Önceden bu paraya bir çok model alınabiliyordu şimdi seçenekler iyice azaldı.

2. el fiyatları çok yüksek. O kadar para vermektense 0 araç almak daha mantıklı geliyor. Karar veremedim bir türlü

• Fiyat performans araci almaya calisin. Opel grandland da bakilabilir. Ozellikle 2008 in manuelleri cok uygun fiyata satiliyor. 150 bin tl civari. Birkac aya onlarin fiyatlarıda bence cok yukselecek. Alacaginiz aracla alakali Turkiye geneli bayileri arayin fiyat alin. Bayiden bayiye asiri derecede fiyat farki oluyor

• 3008 veya Grandland X alın
  • Peki yeni gelecek Toyota Cross hakkında ne düşünüyorsunuz B suv olarak. Zaten ben çok büyük ve geniş suv düşünmüyorum. B sınıf ferah olsun

• quote:

Dizel harici az yakan ama gaza basıldığında tepkisi güzel
    çok güzel bir dilek. istermisin aynı zamanda hem yüzsün hem dalsın hem de uçsun?
  • texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt
    Honda Hrv benzinli ama tepkisi ve hızlanması çok yavaşmış. Alanlar memnun olmadığını belirtmiş hep O nedenle 1.2 alınıp çok ağır kalacaksa almamak daha iyi yoksa Hrv düşünebilirdim.

• 250 ye çıkabilirsen Kia Sportage Full Paket öneririm. Koltuklarından iç malzemesine kadar fiyat olarak bence en iyisi. Ama motorunu bilmiyorum. Belki Tiguan daha seridir

200 Bin liraya sanirim B Suv lar var. Nissan Juke yeni kasa çok iyi görünüyor. Benzinli model gelicek sanırım. 2008 deseniz zaten 230 a çıkıyor fiyat. Onun yerine C segment suv alın. Skoda Karoq tiguan kia. Bence daha iyi

• içten patlamalı motorlarda mesele basittir: hızlı gitmek istiyorsan az yakamazsın, az yakmaz istiyorsan hızlı gidemezsin. sen buradakilerin 1000 km yolu 140 ortalama ile gidip de 5.5 lt yazmalarına bakma. iki şıktan birini seçmek durumundasın.
  • 250 ye çıkamam ne yazık ki. En iyisi bayilere 3008 ve 2008 için fiyat sormak. Hatta Toyota Cross modelini sorucam. Toyota güven veriyor bana hatta okuduğum kadarıyla az arıza oluyormuş araçlarda.

• Suv sektöründe avrupada satış rekorları kıran ford kuga, iç piyasada peugeot liderliği ele geçirdi size fikir verebilir.

• EmreGLC kullanıcısına yanıt
    Abi Ford Kuga demişken aklıma rahmet geldi
    https://www.youtube.com/watch?v=QUPuoLtR6PY&feature=youtu.be Allah rahmet eylesin

• EmreGLC kullanıcısına yanıt
    Evet kuga da olabilir ama fiyatına bakmadım teşekkürler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.