Şimdi Ara

200.000₺ ye araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sıfır, otomatik vites olup hatchback olmayan sahibini üzmeyen ve aile kullanımına uygun bir araç arıyorum.
    Performansta gözüm yok konfor ve düşük maliyet arayışındayım.

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasonw -- 4 Temmuz 2020; 16:36:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabiki Megane alacaksın . Bu araçtan alacağın hazzı hiç bir araç vermez her bindiğinde ayıptır söylemesi orgazm olmak istiyorsun hemen Renault bayisine koş . Oradan araç hakkında detaylı bilgiyi alırsınız

200.000&#8378; ye araç önerisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Tabiki Megane alacaksın . Bu araçtan alacağın hazzı hiç bir araç vermez her bindiğinde ayıptır söylemesi orgazm olmak istiyorsun hemen Renault bayisine koş . Oradan araç hakkında detaylı bilgiyi alırsınız

Renault fluence ve symbol modellerinden dolayı bende “dandik” algısı oluşturdu maalesef, Honda Civic önerir misiniz?

• Mtv sıkıntı değil derseniz hybrid corolla bakabilirsiniz.

• Corolla xpack al keyfine bak taktır prins 15 yıl bin doya doya

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Tabiki Megane alacaksın . Bu araçtan alacağın hazzı hiç bir araç vermez her bindiğinde ayıptır söylemesi orgazm olmak istiyorsun hemen Renault bayisine koş . Oradan araç hakkında detaylı bilgiyi alırsınız

Bu arkadas renault calisani kaale alma.

Buradan renaulta sesleniyorum. Sirf bu arkadas yuzunden forumdan 5 arkadasim renault almaktan vazgecti. Boyle bir adami bunyesinde bulunduran firmadan mal alinmaz, bir firma bu kadar alcalamaz dediler. Kendinize zarar veriyorsunuz. Antipatik imaj ciziyorsunuz.

• Civic veya focus oneririm o fiyata.
    Dsgden cekinmiyorsan leon da guzel arac ama civic ve focus bence daha iyi. Golf kullanicisi olarak soyluyorum bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: gitarist308

Bu arkadas renault calisani kaale alma.

Buradan renaulta sesleniyorum. Sirf bu arkadas yuzunden forumdan 5 arkadasim renault almaktan vazgecti. Boyle bir adami bunyesinde bulunduran firmadan mal alinmaz, bir firma bu kadar alcalamaz dediler. Kendinize zarar veriyorsunuz. Antipatik imaj ciziyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Ben renault calisanı falan değilim nereden çıkardınız sadece sadık bir müşterisiyim o kadar.

• üzmeyen deyince aklıma toyota ve honda geliyor .
  • Toyota al

• civic eco elegance
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.