Şimdi Ara

20 ytl'lik benzinle kaç km gidebiliyosunuz? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
0
Favori
12.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VW GOLF 1.6 benzinli şehir içi ortalama 70km
  • 1999 mazda 323 1,8cc
    şehir içi 4 tane ışık ve en fazla hız hız 50 km. ve 4 km gidiş 4 km geliş.
    şehir içi 20ytl ye 66 km.(çok kez ölçülmüştür.)
    ama bana kalırsa araçların tüketimi şehir içi değil şehir dışı ölçülmeli
    şehir dışı normal kullanım 90-110 km sabit hız 200-220 yakıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukyasar

VW GOLF 1.6 benzinli şehir içi ortalama 70km

+1000
  • Bende benzine sevdalı lıkır lıkır içen Palio 1.4 EL 2000 model var. 20 YTl alınca 60-70 i ancak görüyor... Bazen görmüyor bile...
  • dediğiniz gibi dizel veya lpg li araçla ancak 200 km gidilebilir benzinliyle çok zor
    quote:

Orjinalden alıntı: stres

30 ytl benzinle 200 km yi belki dizel araçlar ya da lpg li araçlar gider.Marutti 800 motor bile 30 ytl lik benzinle şehiriçinde 200 km gitmiyor
    quote:

Orjinalden alıntı: tilt

meydan boş ya sallayan çokkkkkkkk

30 ytl benzin ile 200 km şehir içinde gitsin arabamı veririm

• bursa nın şehir içi trafiğinde 100 km yapabiliyorum rahatça...tabi 3000 deviri geçmiyorum...
    araç 98 model 1.6 civic...
  • quote:

Orjinalden alıntı: frter

bursa nın şehir içi trafiğinde 100 km yapabiliyorum rahatça...tabi 3000 deviri geçmiyorum...

Kardeş , HONDA' lar şehir içinde bu kadar iyi mi ya ?
    Ben de Bursa içindeyim ama dediğin rakam benim için biraz erişilmesi güç kalıyor. ( Tempra SX-A karbüratörlü )
    Şehir içi 9-10 litre, şehir dışı 6-7 litre.
  • quote:

Orjinalden alıntı: msakalar

quote:

Orjinalden alıntı: frter

bursa nın şehir içi trafiğinde 100 km yapabiliyorum rahatça...tabi 3000 deviri geçmiyorum...

Kardeş , HONDA' lar şehir içinde bu kadar iyi mi ya ?
    Ben de Bursa içindeyim ama dediğin rakam benim için biraz erişilmesi güç kalıyor. ( Tempra SX-A karbüratörlü )
    Şehir içi 9-10 litre, şehir dışı 6-7 litre.

fiatlar bildiğimiz gibi çok yakıyo..bi de senin araba da karburatörlüymüş az yakmaması normal...ben de daha önceden 70 km falan yapıyodum ama baya devirli kullanıyodum 3000 deviri geçmemeye çalışınca baya bi fark etti..en az 95 km yol yapabiliyorum...honda az yakıyo demişlerdi ondan almıştı böyle olunce da iyiki almışım diyorum..

• [size=5]98 model 1,6 xli corollamla şehir iç-dış karma 90km yapıorum,acaba sıralı sistem taktırsam kaç lir yakar?

Ç-A-Ğ-L-A-R---O-T-O---K-A-P-O-R-T-A---B-O-Y-A---S-E-R-V-İ-S-İ

20 ytl'lik benzinle kaç km gidebiliyosunuz?

20 ytl'lik benzinle kaç km gidebiliyosunuz?

• üsteki yazımı eksik yazmışım 20 liralık benzinle 90km gidiyorum

• Bende Bursa'da yaşıyorum aracım 99 model Honda cıvıc otomatik vites 60-65 km geçmiyor.Kışın km dahada aşağı düşüyor.Daha önceki aracımda 95 model XEİ Corollaydı onlada en fazla 80 km yapabiliyordum .Kontak kapalı giderek hesap yapanlara duyurulur.Yollar boş olduğu zman iş yerimden evime 4 dakikada gidiyorum fakat trafiğe yakalandımmı aynı yolu 20-25 dakikada alıyorum 4 dakikadakide 20 dakikadaki yolda aynı km fakat ikisinin arasında korkunç yakıt farkı var hesabınızı ona göre yapın şehir içi değerleri aracın tüketiminde baz alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CGK -- 1 Ekim 2007; 0:14:44 >
  • ne o bilader sen bizi yalancı yaptın be yalanmı sölüyoz yani 90km gidio işte!!!senin corollan varken hükümette deişikmiştir bnzn kaç liraydı ozaman şu anda kurşunsuzun litresi 2,84 senin corollan warken 3,00 liramışır.hade bakim sağdan sağdan

• Senin araban daha fazla yol yapsın beni ilgilendirmez ben benim arabamın yaptığı km leri yazdım altında bir firma ibaresi yazdığın yazıda insanlara terbiye sınırları dışına taşarak hadi ordan sağdan sağdan diye yazı yazman yanlış sana senin büyüklerinin vermemiş olduğu terbiyeyi bende verecek değilim fakat ÇAĞLAR OTO BOYA KAPORTA SERVİSİ yazısını görüpte müşterin olanlar farklı düşüncelere kapılabilirler burda başlangıçta bir soru sormuşşun 20 ytl lik benzinle aracınız kaç km yol yapar diye herkes kendine göre bir yorumda bulunmuş.Saygılarımla
  • kardeş ama sen resmen bni aşağılıosn bn kontak kapamadan tam gaz 90km yapıom orda demişsinki kontak kapadarak gidenlere duyurulur

• Ben kimseyi aşağılayacak bir şey yazmadım sen kontak kapatıp gitmiyorsan niye üstüne alındın ben orada bir şey yazdım yol boş oldumu işimden evime 4 dakikada gidiyorum fakat trafiğe yakalandımmı 20-25 dakika sürede gittiğimi açıkça anlattım herkesin şehirindeki trafik farklıdır birisi çevre yolundan evine 10km yol yaparak gider diğeride aynı 10 km yolu 15 tane lambada durup kalkarak yapar ikiside 10 km yol yapmıştır fakat bakın bakalım ne kadar benzin yakılmıştır tekrar söylüyorum şehir içi tüketim baz alınarak hesap yapılamaz.
  • opel corsa 1.4 80km şehiriçi
  • yalnız bu arkadşaın gönderdiği resim sahte, ne benzin var arabada ne de hararet :D arkadaşım kaportasını ya da boyasını yaptığın bir corolladan sanırım çıkarttığın panelin resmi bu :) zeki arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1984 -- 1 Ekim 2007; 23:57:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: atikanatasoy

yalnız bu arkadşaın gönderdiği resim sahte, ne benzin var arabada ne de hararet :D arkadaşım kaportasını ya da boyasını yaptığın bir corolladan sanırım çıkarttığın panelin resmi bu :) zeki arkadaş

Arkadaşım çok güzel bir tespit yapmışsın teşekkürler Toyota kullananlar bilirler 220-230 km sürate böyle 7 bin devire çıkılmadan çok rahat o sürat yapılabilir resimi büyütüpte incelerseniz kilometre ve devir ibrelerinin ortalarında yapıştırılmış olan bantıda çok rahat görebilirsiniz fakat kimse arkadaşı yalancılıkla falan suçlamasın sonra çok kızıyo.

• ben 200 km yol yapıyom şehir dışı (2000 clio rna LAVATO)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.