Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

20 yıl sonra cep telefonda nasıl degişiklikler olur?

1
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 20 yıl sonra cep telefonda nasıl degişiklikler olur?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    51 Mesaj
    10 yıl geriye gidin bi telefonunuzda kamera yı hayal edebilirmiydiniz kütük gibi telefonlar vardı yada mp3 ü yada radyoyu bluetooth vb.teknoloji ne kadar çabuk geçiyor acaba 20 yıl sonra telefonlarda nasıldegişikler olur???

|
    |

hiç tahmin edemiyorum aslında 20 yıl sonra ki tellerin halini .belkide cep telefonlarında bugünkü gibi kamera vs özellikler olmayacak 20 yıl sonra.değişik kolay aletlerle iletişim kuracağız belkide sadece iletişim kurabileceğimiz cihazlar olabilir.asıl amacına göre kullanbiliriz telefonları

bugün çok gelişmiş cep telefonları satın alıyoruz ama o kadr gelişmiş oluyorlarki bu gelişme 2006 2007 2008 de benim tahminlerime göre çok fazla ilerleyecek doruk noktasına ulaşacak.tellere kyacak tek. bulamayacaklar yıllar sonra belkide.20 yıl sonrasını düşünmek çok güç aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknode -- 25 Eylül 2005, 2:04:25 >
    |
    |

Seat Leon FR 1.4 EcoTsi Act DSG 2016 - Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z3 Bakır - Sony Xperia Z Ultra - iPhone 5S - Sony Alpha A37M

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.