Şimdi Ara

20 Yaşındayım Kel Kalıyorum (ss'li video'lu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar son 1 yıldır saçlarım seyreldi, 1 yıl öncesine kadar hiç bir sorun yoktu.daha 20 yaşındayım hayata soğudum

ön taraflar ve şakaklar gür, problem yok.ama tepesi ve kafamın arka tarafı açılmak üzere.

bu sabah saçları kazıttım, 5 numara şu anda

alın size videosu, ifşa olsam da önemli değil tanıyan çıkmaz...

her sabah kalkınca böyle oluyordu saçlar, duş almadan dışarı çıkamıyordum o yüzden

bu da 2014 yazındaki gür saçlarım

• atıl gurt
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun50

boşver kız arkadaşın var en azından

ya değilse
  • fazlasiyla abartiyorsun.

yas ilerledikce seyrelme normal sende ki abartilacak bir sey degil.

ha cok sikinti ediyorsan 1 2 yil sonra sac ektirirsin o bolgelere ama abarticak bir sey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takma kafana bilim ilerledikçe ilerliyor tahminimce bi 10-15 yıl için de saç ekme olayının verimi üst düzeyde olucak cünkü modern dünyanın cok büyük bir sorunu haline gelmeye başladı
  • Yanindaki çocukta dhli onuda sansürleseydin bari

EDIT: offf benim kafa iyice uçmuş ben yatmaya gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Circassian81 -- 13 Nisan 2015; 0:04:56 >
  • usta sen bi ara yabancı bir kıxa aşıktın. ne oldu o olaylar? kilo mu verdin bu arada ?

• bazı insanlarda saçın o bölgesi boş olur zaten. ben kendimi bildim bileli var parmağımı götürdüğümde soğukluk hissediyorum :D sende de uzun süredir vardır da sen yeni farketmişsindir bence
  • 💂🏽💂🏽💂🏽💂🏽💂🏽💂🏽

• Normal bu

• seni bir yerden gözüm ısırıyor sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: sucukcu-

usta sen bi ara yabancı bir kıxa aşıktın. ne oldu o olaylar? kilo mu verdin bu arada ?

dostum hayat devam ediyor her şey değişti, ondan sonra kimler geldi gitti 40 kilo verdim ben güzel bir hayat sürüyordum şimdi de kellik başladı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

seni bir yerden gözüm ısırıyor sanki

istanbuldaysan belki
  • boşver hocam takam kafana

• şu faul altındaki sakalı kesip küpeleri çıkarsan dört dörtlük. saçın 5-6 yıl idare eder boşuna üzülme üzülünce dökülme durmayacak kafanla barış hayattan soğumaya değmeZ
  • uğurL U kullanıcısına yanıt
    kardeş ben küpe takmayı severim ya, hoş durup durmaması pek önemli değil. sakalları da kesince parlıyorum çocuğa dönüyorum
  • Abazzers...
  • yasin cok erken degil ve kafana cok taakmissin bu sac seni banko 3-4,sene daha goturur 26-27 gibi yine tarayacak sacin olur,suan ayni benim saclar gibi bendeki aciklik ön tarafta ve tepese ama takmiyorum babam da kel dayim da kel amcam da,takilmamak lazim bizim ulkemizin genelinde var bu zaten 30 lu yaslarda bir cok erkegin saclari seyrektir

istiyorsan doktora git psikolojik olarak rahatlat kendini,ekim islerine hic girme onlar 25 yasinda kel kalanlar icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irriducibili

yasin cok erken degil ve kafana cok taakmissin bu sac seni banko 3-4,sene daha goturur 26-27 gibi yine tarayacak sacin olur,suan ayni benim saclar gibi bendeki aciklik ön tarafta ve tepese ama takmiyorum babam da kel dayim da kel amcam da,takilmamak lazim bizim ulkemizin genelinde var bu zaten 30 lu yaslarda bir cok erkegin saclari seyrektir

istiyorsan doktora git psikolojik olarak rahatlat kendini,ekim islerine hic girme onlar 25 yasinda kel kalanlar icin

yorumun için sağolasın, ben de kuruntu yaptım galiba biraz.sabah gittim saçları 5 numara yaptım şimdi kapşonu geçirip dolanıyorum.saçlarım biraz gürleşir diye umarak yaptım.son zamanlarda ailem, arkadaşlarım herkes saçların çok seyrelmiş bi sorun mu var demeye başlamıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneox

quote:

Orijinalden alıntı: harun50

boşver kız arkadaşın var en azından

ya değilse

.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.