Şimdi Ara

20 milyar dolar serveti var VW Golf kullanıyor (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
6.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vw in reklamını yapıyor bu iş buakdar basit araç artı aylık 1milyon dolar ver zuckberg binsin en kral reklam dahasımı var
  • 2. elde deger kaybetmesini istemiyordur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam filan yaptığından değil adam cimri.
  • Şimdi güzel ülkemde millet ikinci el golfüne 10bin tl zam yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf GTI kötü bir araba değil, performans anlamında da ortama üzeri verilere sahip. Otomobile karşı ilgi barındırmayan kullanıcılar için fazla bile, işini görüyorsa ve ara sıra ufak eğlencelerde bulunmak istiyorsa, GTI dışındakilere bakmasına gerek kalmaz.
  • Yolda ınsanların ılgısını cekmemek ıcındır belkı.Ee sımdı ferrarıye bınse ıcınde kım oturduguna bakmıyormuyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Golf GTI kötü bir araba değil, performans anlamında da ortama üzeri verilere sahip. Otomobile karşı ilgi barındırmayan kullanıcılar için fazla bile, işini görüyorsa ve ara sıra ufak eğlencelerde bulunmak istiyorsa, GTI dışındakilere bakmasına gerek kalmaz.

masserati tecihim olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Adam bekar, çoluk çocuk da yok. Golf gayet mantıklı.

http://img2.timeinc.net/people/i/2012/stylewatch/blog/120604/mark-zuckerberg-300x400.jpg

Adam evli, yakında dizer sıraya kızanları

• quote:

Orijinalden alıntı: Anro

Kimileri Otomobilini Sever, KİMİLERİ AŞIK OLUR. ( Volkswagen )

Aranan kan bulundu.

20 milyar dolar serveti var VW Golf kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stand Alone -- 7 Ocak 2014; 18:38:37 >

• 18 bin dsg arızası olunca görürüm ben onu
    elinden zor çıkarır
  • quote:

Orijinalden alıntı: acr

quote:

Golf GTI kötü bir araba değil, performans anlamında da ortama üzeri verilere sahip. Otomobile karşı ilgi barındırmayan kullanıcılar için fazla bile, işini görüyorsa ve ara sıra ufak eğlencelerde bulunmak istiyorsa, GTI dışındakilere bakmasına gerek kalmaz.

masserati tecihim olurdu

ABD'de yaşasam yeter, Volkswagen'in suratına tükürmem.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Anro

Kimileri Otomobilini Sever, KİMİLERİ AŞIK OLUR. ( Volkswagen )

Aranan kan bulundu.

• quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

İnternette aratınca da Jazz'la Accord çıkıyor :) Fit ve TSX de diyebiliriz.

Adam honda hayat onda demiş,,iki adet honda araç kullanıyor

birileri de golf arabası kullanıyor sanıyor

1.2 tsi comfortline alıcakmış da park sensörü opsiyonel demişler o da vazgeçmiş

http://www.punchng.com/feature/rich-and-famous/modest-lifestyle-of-facebooks-mark-zuckerberg/

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 7 Ocak 2014; 18:53:35 >
  • Demekki adam is dinamiklerinden yazilimdan ve paradan anliyormus ancak arabadan anlamiyormus. Messide de golf var. Bakkala gitmeye falan kullaniyordur herhalde

• 1,6 tdi dsg passat için de sıraya girmiş diyorlar.Ağustos gibi gelirmiş araç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tok kapı sesi önemli.

• ..NeyzeN.. kullanıcısına yanıt
    Öncelikle fotoğrafta görmeyle içine girmek farklı hususlar. Ayrıca fotoğraftaki iç mekan golf gti'nin değil. Bende de golf 7 vardı sattım 3.20i ed aldım. Tüm markaların baz donanım fiyatlarını değerlendirirsek 50bin liraya alınabilecek en iyi aracın golf oldugunu farklı araçlara bindikçe daha iyi anlıyorum. Ayrıca golf gti'nin bir tane videosunu izlemenizi öneririm. Golfü küçümseyenler en az e serisinden inmeyenler olabilir anca. Hatta o bile küçümsetmez de ben yine de insaflı davrandım. Bir araç hem spor karakterine hem de konforlu bir karaktere sahip olabilir mi? Olamaz. Ama golf bu konuda istisna. Golf sahibi değilim, şuan ulaşabileceğim en iyi araca biniyorum ama bildiklerimi de söylemem gerek. Zaten bu forum iyice amacından saptı. Kullanıp da beğenmeyen karşı çıksın lütfen bu sözlerime.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Her şeye tamam da çevredeki evleri almak nasıl bir saçmalıktır?

Çevredeki evleri almak, spor veya lüks araç almaktan çok daha mantıklı..

Evleri almak yine bir çeşit yatırımdır.. Ama spor veya lüks araç almak (biraz güvenlik farkı dışında) mantıksız ve gereksizdir..

• Bizim ağaoğlunda bile araba koleksiyonu var ne ararsan var. Her ay düzenli haberi yapılıyo. Bu adamda da her marka araç vardır bence
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.